New Posts New Posts RSS Feed - 30 days ab and squat challenge
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

30 days ab and squat challenge

 Post Reply Post Reply
Author
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 30 days ab and squat challenge
    Posted: 31 Sijecanj 2016 at 00:49
Pozdrav,zanima me da li je itko probao ovako nešto?;)

Edited by Chester19 - 31 Sijecanj 2016 at 00:50
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2016 at 20:52
Možeš li biti precizniji pa nam pokazati na koji challenge (izazov) misliš?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2016 at 23:34
Preciznija* :)
Pa gledam vec danima po netu,instagramu itd. O ovakvim izazovima,tocnije radi se o tome da 30 dana radis tipa squats.pocinjes s 50 cucnjeva i svakim danom podizes za pet i na kraju dodjes na 250,a svaki cetvrti dan je rest day. Zanima me da li bi to imalo ucinka naravno uz prehranu koju vec sad primjenjujem. Iako sam ja mislila raditi 3 challenga od jednom. I ruke i trbuh i noge.
Back to Top
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2016 at 22:22
Pozzz Nova sam pa bi bila zahvalna na svakom savjetu Ugl...visoka sam 172 cm i imam 75 kg sto nije lose za moju visinu ali uvjek sam varirala 60 65 kg i onda. Je ovih 75 za mene drasticno jer se debljam na najgorim podrucjima..trbuhu sto mi je najbolnija tocka pa rukama n 2 pa noge I vec duuuugo duuugo vremena se zelim pokrenut i nikako bas nikako nemogu i eto dns sam kao pocela..napravila sam brijem 100 cucnjeva i skakala na uzetu al obzirom da godinama nisam nikad vjezbala imam upalu misica nemogu se pomaknut s kreveta...imam neki cudan osjecaj u nogama nesto kao bol al opet nije bol ma nezzz ugl ..svesjna sam i znam da krivo radim posto sam pocetnica moze li mi neko dati par vjezbica da se malo ufuram ..uže mi je prednost jer mogu doslovno cijeli dan skakat al nemam kondicije Htijela bi smrsavit 10 kg al neznam kako ..bojim se neuspjeha s moje strane jer sam jako labilna i brzo odustajem. Bojim se da nece bit rezultata Molim vas lijepo za svaku pomoc ili savjet Nasla sam na netu 31 day squat challenge Prvi dan 50 Drugi 60 Treci 70 Cetvrti odmor Itd Dal neko misli da je to mozda previse posto sam doslovno dns pocela vjezbat .. Dont judge,help pls
Ririqiueen
05.02.16. u 22:19
line
Back to Top
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2016 at 23:22
Pozz, bila sam u istoj situaciji evo ti link od mog bloga koji bi te nadam se mogao motivirati i link bloga jednog Fitovca koji je dao plan treninga i prehrane kojeg se pridrzavam potpuno uspijesno 2 tjedna krecem na 3. Svaki dan te motivira za drugi da vjezbas, zarazno je. Probaj!!
Link: https://www.fitness.com.hr/blog/Chester19/Moj-put-prema-zdravlju-i-fit-tijelu---.aspx
Back to Top
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2016 at 23:23
A link od tog plana i programa je napisan u mom blogu ako me nisi shvatila
Back to Top
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 11:19
Jesam jesam hvala...al opet se pitam dal je to mozda previse za mene posto sam pocetnica jer noge me ubijaju doslovno a htijela bi i dns odradit 60 kom al nez hocu li moc...pa dal da lricekam da me upala prode ili da svejedno napravim?
Back to Top
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 13:01
Mene je isto skrpala upala misica cijelog tijela i tajala je tjedan dana ali sam svejedno odradila sve,nije tesko moras se potruditi i ustajati,ne posustajati.Nakon upale skrpala me bolest i svejedno san sve odradila .Bitna je volja!!!
Back to Top
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 13:04
Inace i sama sam pocetnica. :)
Back to Top
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 13:18
A onda cu i ja odradit svojih 60 kom dns
Ma imam ja volje (zacudo)
Ma gle pozvana sam na svadbu u 4 mj i htijela bi izgubit koju kilu da stanem u haljinu i da bar licim na nesto a i blizi se ljeto i neda mi se opet kupat u majci...mislim da je doslo vrijeme da se nakon 23 god kupam u badicu
Prehranu sam kao pocela mjennjat samo sto nisam navikla jest 5 puta dnevno ja i ako jedem sjedenm najedem se i mirna sam citav dan dorucak nedaj boze da jedemmmm...al eto sve to moram promijenit..a svaki je pocetak tezak ...bitno je ne odustajat a ja sam tu labilna nazalost
Back to Top
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 13:37
Na kojem si ti danu ? Meni je danas Teeeeek 2 hahah
Back to Top
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 13:50
Ja zavrsavam 2.tjedan u ponedjejak je 15.
I sama sam labilna karaktera ali eto dobre promjene su uvijek dobrodosle.
Ono sto je u ovome svemu dobro je to da osim sto se zdravo hranis vijezbas itd takodjer stjeces disciplinu kad su u pitanju ljudske obaveze i situacije. Samo pozitiva!
Back to Top
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 14:03
Ma znam..evo upravo sam napravila 60 kom al mogu ti rec da sam lakse napravila dns nego jucer i s obzirom da sam jos pod upalom...za dns dosta...ic cu navece prosetat sat vremena i milina
Back to Top
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 14:33
Eto super, ali ne ogranicavaj se samo na cucnjeve,radi i iskorake i reverse crunches itd glupo je radit samo jednu vjezbu bar meni.
Back to Top
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 15:57
Ma znam...pa tek sam pocetnik..treba mi vremena...za pocetak cucnjevi uže i laganini trcanje...meni je i ovo veliki napredak tako da...a i najvjerojatnije u pon krecem u teretanu pa cu tamo popricat sa trenerima da me oni upute
Back to Top
Chester19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chester19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2016 at 16:11
Super,samo hrabro :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.