New Posts New Posts RSS Feed - 44/163/65
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

44/163/65

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 44/163/65
    Posted: 25 Studeni 2014 at 19:07
Pozdrav Fitovci
Moje predstavljanje pocinje sa godinama...skoro 45.....prilicno nizak 163...a 65 kila koje cesto variraju..
Znaci u teretani sam oko 2 godine i na pocetku sam imao 72 kg da bih u 6 mjeseci skinuo 11,5 kg....Jako zadovoljan(ipak su godine),ali sad sam se malo opustio i imam navedenih 65.Cilj mi je 62 i da se odrze...ishrana
6,20 zobene+nemasno mlijeko 0,9
10,00 voce(jabuke,banane,mandarine)
13,30 susena riba ili posni sir
16,00 rucak(obicno kuhanje-pasulj-kupus-punjene paprike-Grasak) i sl
18-19,30 TRENING (bez plana ko Forest Gump ha ha )trcanje na traci 6-10 km +slobodne sprave,trbusnjaci,tegovi bla bla
20,00 salata ili tunjevina iz konzerve ili posni 200 gr.....
Treniram 4-5 dana u sedmici a jedem svaki dan
Kakva su vasa iskustva u odrzavanju kilaze u ovim godinama;kako izgleda ova ishrana...pozzzz
Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2014 at 20:42
kako se ubacuju slike?
Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2014 at 21:10
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2014 at 22:49
http://tinypic.com/ preko ovog probaj vrlo jednostavno
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 19:33

Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 19:34

Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 20:25
Originally posted by bugili bugili wrote:



Neznam kako vama izgleda...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 00:16
Jel imaš način da ih uvečaš..ja zbilja jako malo vidim :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 16:39
[QUOTE=bugili]

Met slike nisu neki kvalitet ali problem zone se vide

Edited by bugili - 28 Studeni 2014 at 16:46
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 17:18
za 45 godina ja ti kažem svaka čast! 

Bez uvrede...čisto iz moje perspektive..fali ti mesa :P 

Svatko ima svoje to je normalno...ja bih naručio još koju kaloriju više...i više veslanja složenih vježbi da se mene pita hehehe.. inače svaka čast
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 19:03
Hvala Mett,nije ovo tako lose,samo ja imam problem sto sam nizak i onda ako nabacim jos mesa,onda sam debeo(moje misljenje).E sad moja gradja je takva da nikada nisam imao neke narocite misice,i citav zivot sam na kojekakvim dijetama bio i kile su se uvijek vracale,a onda sam pomocu ovog foruma ubacio dorucak(5 radnih dana zobene i vikend jaja),i ostala 4 obroka.....Sad sam puno stabilniji i nisam skoro nikad gladan sto mi ranije nije uspijevalo....Sto se tice treninga treniram u teretani 5/7 oko sat i po stim da dosta trcim 6-11 km po treningu i ostatak 30-60 min tegovi i sve moguce vjezbe koje postoje u fitnesu.Iskreno neznam nazive tih sprava na engleskom ali trudim se da ih radim korektno.U ovoj teretani postoji i sprava za veslanje ali je koristim veoma rijetko....Slozenije vjezbe? sta bi to bilo ako nije problem malo poblize da mi objasnis.Rado bih cuo misljenje i ostalih iskusnih vjezbaca ako ima neko mojih godina..Nisam valjda vec metuzalem he he   pozzzzz
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 22:28
Vježbe koje uključuju više mišićnih skupina... znači primjer čučanj..mrtvo dizanje.. becnh...vojnički potisak..zgibovi..veslaja.... povlačenje do brade šipka..... veća potročnja...veće izlučivanje testa...

5/7 toliko sati dosta je toga...probaj sa opuštenijim pristupom koji je jako dobar...meni je dao perfektne rezultate ... Push pull low... pa dan ili dva odmora pa ponovi.... 

Kakve dijete :P životni stil promjeni i sve je suepr..ništa kratkoročno :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:30

auu mesa, mesa :)

di su uh-i nakon treninga, di su masti? :) Koliko zobenih, koliko mlijeka?

Trening pod upitnikom, pretpostavljam da se gnjaviš sa brdom izolacija :) Hvataj se mettovih prijedloga...i slobodno smanji na 3-4x tjedno ali kako treba.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2014 at 18:27
Ovako Gimka
Nakon treninga obicno jedem tunjevinu ali cesto jedem i suseni laks(oko 100-120 grama)+ 120-150 grama posnog sira i nesto paradajza.Bas meinteresuje sta mislite o laksu? Sto se tice kolicine zobenih ispcetka sam mjerio i poceo sa 30 gr a sad odokativno 50-ak grama i 150-200 ml mlijeka.Trening cu pokusati opisati u sledecem postu dok "pofatam" nazive istih.pozz
Back to Top
bugili View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugili Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2015 at 20:38
Gym-girl
neznam koje masti bi bile dozvoljene nakon treninga? imas li kakav konkretan prijedlog.Spada li tu losos(onaj dimnjeni) iz Lidla npr kojeg obozavam i sta mislite o njemu.Kada ga jesti,koliko ili ne.....opet sam stao na 65 i nemrdam
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 08:13
Losos je odličan izvor zdravih masnoća, da. Onaj svježi još bolje jer je kvalitetniji ali može i dimljeni, ja ga isto tu i tamo znam uzeti.

Ja nakon treninga inače preporučujem kombinaciju ugljikohidrata i proteina (naravno, zalome se i masnoće). Time bi jedan sendvič od recimo svježeg sira i koje fete lososa bio ok izbor. tako nešto i sama znam napraviti kada mi se ne sprema ništa konkretno. Kao i za svaki drugi obrok, od doručka do večere.  Koliko ga pojesti stvar je ukupnog unosa kalorija i omjera nutrijenata u svakom obroku, sve visi koliko se na to pazi?

65 kg je pretpostavljam previše? :) Je li došlo što mišićne mase?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.