New Posts New Posts RSS Feed - AB Tronic pojas
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

AB Tronic pojas

 Post Reply Post Reply
Author
heisenberg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote heisenberg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: AB Tronic pojas
    Posted: 29 Ožujak 2015 at 16:02
Pozdrav, imam pitanje.

Imam onaj AB Tronic pojas koji služi kao za mršavljenje, ali ga ja ne koristim za to.

Imam dosta jaku atrofiju lista lijeve noge zbog nekoliko operacija koje sam imao kao mlađi, uglavnom list mi je mnogo tanji nego onaj na desnoj nozi i htio bih to popraviti.

Prije mnogo godina je netko iz moje familije kupio to sa TV shopa i naravno nitko ga nije koristio, dok ga ja nekidan nisam našao, stavio mu nove baterije i počeo ga koristiti za jačanje lista.

Stavim ga na list, uključim taj trening i vidim kako mi se jako mišić steže, opušta, ima raznih funkcija i jačina ta spravica.

Sjećam se kada sam bio na terapiji nakon zadnje artroskopije koljena, koristili su sličnu napravu samo naravno nešto veću, i jednako je djelovala, stezala i opuštala mišić.

Mene zanima, dali ja bezveze to koristim ili to stvarno ima učinka?

Ono što mogu sam primjetiti je da nakon što odradim taj "trening" osjećam onu bol u mišiću kao da sam stvarno trenirao i prva dva dana sam čak imao upale, kao da sam trčao ili vozio bicikl.

Šta vi mislite o toj napravi, i ima li tu ikakve koristi?
ZIVOT JE MORE
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.