New Posts New Posts RSS Feed - Ah ta ishrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ah ta ishrana

 Post Reply Post Reply
Author
Sara-malbona View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara-malbona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ah ta ishrana
    Posted: 02 Ožujak 2015 at 20:31
Pozdrav nova sam ovdje i imam jedno pitanje :) Kako sam odlucila da izgubim kile,svaki drugi dan trcim oko 3,5km i idem 2x sedmicno na fitness. Kako bih smrsala odlucila sam da jedem rizu,pileci file, pasulj,tunjevinu, medjutim prijateljice mi govore kako moja ishrana nema efekta ukoliko ne izostavim zacine..ja licno obozavam sve zacine i ne volim jesti nako bljutavo, pa me zanima da li mogu koristi barem tucanu chili papriku???? Ili moram nastaviti jesti onako bljutavo.I da li mogu jesti krompir za obrok..ili ce on uticati na proces mog mrsavljenja:) Veliki pozdrav
Back to Top
rooney23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote rooney23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2015 at 23:37
Baš suprotno , jaki začini ti ubzavaju metabolizam

http://www.femina.hr/clanak/index/r/4/c/904/se/vitkost_cili---brzi-put-do-vitkosti
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2015 at 01:04
Cime se prijateljice bave da to kazu?
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2015 at 09:23
Crnom magijom ;) izgleda.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Sara-malbona View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara-malbona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2015 at 12:33
Pa iskreno vec 2g se aktivno bave sportom i du svaki dan u teretanu ne konzumiraju so niti ista, i kao moj jedini nacin da smrsam koji kilogram je da odstranim iz hrane zacine inace nema efekta, mislim znam da so nije bas toliko zdrava ali cili djumbir ne bi trebali biti problem koliko ja znam, iako one poricu..al sam se odlucila ipak da pitam.. tijelo im je 100% u formi pa se covijek zapita :) Veliko Hvala
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2015 at 13:23
Nigdje nećeš pronaći potvrdu tezi da su chili, curry, kurkuma, začinsko bilje i slično nezdravi. upravo suprotno.

Sol koristi umjereno.

Izbjegavaj različite mješavine začina poput vegete i slično ili čitaj deklaracije što ima u njima...

ali NITKO nije ni mršav ni debeo zbog začina, već zbog hrane koja se nalazi pod tim začinima ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2015 at 14:15
samo zato što one ne koriste začine i izgledaju dobro ne znači da ćeš ti izgledati loše (a ni one) ako ih koristiš, sol se preporučava izbjegavati jer zadržava vodu, neke paprika napuhuje... ali uglavnom čisto začinsko bilje je poželjno uvrstiti u prehranu
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
Sara-malbona View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara-malbona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2015 at 15:47
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2015 at 11:47
Radije ti zacini zacinima nego pohanjem i masnim umacima i majoneznama...
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
Sara-malbona View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sara-malbona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2015 at 15:56
Pozdrav evo opet mene :D Koristim origano chilly curry :D i jednostavno uzivam u zdravoj hrani ...mogu vam reci da poslije 10-tak dana uopste nemam zelje za hamburgerom ili bilo kojom vrstom junk fooda-izgubila sam oko 3kg za 10tak dana ..ja sam zadovoljna:) Medjutim moram da priznam da nisam nikad jela smedju rizu,i tako odlucim juce da kupim 1kg i narednih 7 dana jedem samo rizu tj da je kombinujem sa povrcem ili piletinom,al glavni sastojak da mi bude smedja riza..Medjutim smedja riza mi je pre pre preslatka :O ni chilli niti sta mi ne pomaze da ubijem taj ukus :( Da li znate neki sos ili nesto koji bih mogla da napravim jer ja nez ko koga jede..ILI JA RIZU ili ona MENE :D   
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.