New Posts New Posts RSS Feed - beki
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

beki

 Post Reply Post Reply
Author
Beki1975 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2014
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Beki1975 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: beki
    Posted: 27 Kolovoz 2014 at 22:48
pa eto da se i ja predstavim. do 18 godine bio sam uzoran i vježbao, ali pubertet napravio svoje i ono što nitko neće priznati( znam iz iskustva ) sam sebi kriv. i da ne duljim, prije cca 2 godine imao preko 130kg. danas 104. stime da sam sebe ne prepoznajem u odnosu na tih "par godina". zašto stavljam uskličnike, pa zbog sebe, razlog jest jednostavan, dok sebi ne priznate jednostavne stvrai, a to je pušenje, hrana, neaktivnost itd. niste rješili ništa. kada počinjete sa normalinim životom barem malo aktivnim, a to uključuje i hranu, da se barem malo pripazi na količinu i kvalitetu, nazovimo to tako, ne treba biti preveliki nutricionista ili ekspert, rezultati su vidljivi za par mjeseci. Naime, ako se gojite nekoliko godina treba vremena želucu da se rastegne itd, ali isto tako treba vremena da se i stegne, dakle vježbajući pripomognete tome, ali treba vremena, zato onaj tko se opredjelio za vježbanje ne odustajte, nisam ni ja i NEĆU, rezultati su vidljivi na meni, ali i drugi vide još bolje nego ja sam i u tome je draž.od mene toliko. pozzzzzzzzzzzzzz
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2014 at 10:21
Pozdrav!:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.