New Posts New Posts RSS Feed - Bok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bok

 Post Reply Post Reply
Author
Jadzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2014
Location: Zadar
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jadzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bok
    Posted: 16 Travanj 2014 at 09:27
Dobro jutro dragi narode.
Imate ful zanimljive članke iz kojih sam saznala puno korisnih info. Naravno treba mi još puuuuno info a i malo moralne potpore.

So my priča ide ovako. U 2010. sam imala 105 kg i od tada kontinuirano gubim, prvih godinu, godinu i pol sam izgubila cca 25kg o' šale što bi rekli. Kasnije sam svake godine varirala na težini 2 gore, 7 dole, ugl. sad sam na nekih 70 kg što uopće nije loše na mojih 172cm visine endomorfa :D. Poanta je da iako sam skidala kg nisam pazila na prehranu, jela sam što mi se jelo, no za razliku od studentskih dana do 2010. nisam se hranila u pekari, nego doma (mediteranska kuhinja + pokoji burek, kolač ecc).

Eh, sad želim skinuti zadnji 5kg. Mučim se s tim od sječnja (prije siječnja sam imala ozlijeda dobrih godinu dana pa nisam trenirala, tj. bila sam na rehabilitaciji).
Dakle sad treniram 2 x tjedno sa ajmo reći pvt trenerom, radimo dosta s girjama (16kg, puno burpeesa, sklekova, plankova i sve to ili s 50ak ponavljanja ili on štopa (Tabata), naravno da odradimo i HIIT djelove treninga, odličan trening, lijepo me izmori.

1xtjedno radimo sprinteve, a 2xtjedno idem na yogu. Prijavila sam se čak Na Wings for life pa ponekad kad stignem i kad nije bura, kiša,ili sjekire trčim. Za sad mi je 8km max. i ful sam spora, trebalo mi je cca 1h, no s obzirom koliko malo trčim, te s obzirom na ozlijede koje sam imala, čak sam i zadovoljna. Ponekad vikendom odem na bazen ili npr na hiking.
Dakle treniram dovoljno, što bude lijepše i toplije vrijeme te duži dan više ću i trčati, zavolila sam te sprinteve :D.
Problem je prehrana. Tražim se već mjesecima još se nisam našla.

Help
Back to Top
Jadzi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2014
Location: Zadar
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jadzi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2014 at 09:51
Eh da, imam konkretno pitanje. Kad računam TDEE, računa li mi se yoga kao trening? Dali da računam i trčanje koje radim ponekad 2, ponekad 3 a ponekad ni jednom puta tjedno jer ovisi o milju faktora?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.