New Posts New Posts RSS Feed - Bok :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bok :)

 Post Reply Post Reply
Author
Kolle_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2014
Location: Karlovac,Croati
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kolle_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bok :)
    Posted: 21 Travanj 2014 at 15:12
Evo, da se i ja predstavim. :P

Zovem se Denis Novosel, imam 17 godina, živim u okolici Karlovca.

Do prije 2-3 mjeseca sa bio, recimo, gamer kao i dosta osoba mojih godina pa čak i stariji.

Bavim (bavio sam) se programiranjem Windows aplikacija i programa te Web programiranjem(HTML, CSS, PHP).

Sviram klavijature i harmoniku.

3. sam razred, Tehničar za mehatroniku.

Mogu reći da se bavim puno stvari, raznovrstan sam ;)

Nisam od onih koji svaki dan stavljaju slike na Facebook profil, recimo da sam ozbiljniji od vršnjaka.

Ali, evo već sam mjesec i pol na dobroj dijeti, kruh tjestenina skroz izbačeno iz prehrane, ubačen unos proteina te voća i povrća.

Visok sam 185 cm i otkad sam na ovoj dijeti sa 78 kg sam dignuo na 81 kg, ali sa smanjenim masnim tkivom, primjetim na trbuhu da mi se "pločice" počinju ocrtavati, ali još nedovoljno da bude dobro ili lijepo.

Trenutno sam na zadnjem tjednu Alpha faze Focus T25, 3 puta tjedno radim sprintove i svaki dan barem 20 minuta hodam.

Nažalost, nemam mogućnost ići u teretanu jer sam 20 km od grada te bus vozi u 7 ujutro pa je drugi tek u 12, a ako ostanem poslije škole onda moram čekat do pola 8 navečer.

Od suplemenata koristim All in 1 protein(pakiranje od 3 kg), ali ne kako je preporučeno( mislim da oko 150-200g dnevno) nego jednu ili dvije mjerice dnevno, kao neki zamjenski obrok.

Evo, ovo su trenutne slike:







Evo,  to bi bilo to od mene.

Ako netko ima kakav savjet što da poboljšam, bilo bi lijepo jer sam tek počeo, a htio bi doći u formu do 7. ili 8. mjeseca.

Barem da na bokovima smanjim što više mogu jer to me najviše smeta, sa bokova ne ide nikako.

Planiram si kupiti Thermo Speed Extreme od Olimpa za povećano topljenje masnih naslaga ili ako mi tko može preporučiti kakav dobar fat burner za prihvatljiv buđet jer sam još školarac pa sam ograničenih mogućnosti što se toga tiče.

Lijep pozdrav.

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 15:22
Pozdrav i dobrodosao
prvo cestitam na postignutom do sada. Drugo, bilo bi dobro kad bi malo opisao svoju prehranu, znaci 2,3 jelovnika napisao kako se hranis jer najvjerovatnije je problem tu. Ok, trening si ogranicen kod kuce ali moj savjet ti je da od supelemenata uzemes eventualno whey (cak ni to ne treba), a ostalu lovu ulozis u utege za kod kuce pa radis neki trening s utezima. To ce ti pomoci da postignes sto zelis
pozz
cookies are for pussies
Back to Top
Kolle_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2014
Location: Karlovac,Croati
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kolle_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 15:34
A evo, ovo mi je najčešće. Ujutro zobene pahuljice sa mlijekom ili 3 jaja, u školi pojedem bananu i ako sam gladan kupim si slanac. 

Kad dođem doma, jedem što se kuha ako je dobro, npr. kelj i ostalo povrće, meso (piletina, svinjetina- samo crveno meso, znači ništa tipa rebarca, slanina i tako nešto).

Ako je neka tjestenina, onda si napravim sam svoju salatu ili neko voće.

Onda prođem sa susjedom u šetnju i zapalim cigaretu (znam da nije dobro za vježbanje i nije pohvalno za moje godine, al' što ćeš).

Oko 6 sati vježbam 25 minuta( Focus T25) i onda popijem shake sa mlijekom.

Oko pola 8( 3 dana u tjednu) radim sprintove, princip sprintam 10 sekundi, hodam do mjesta gdje sam počeo i tako 10 komada.

Tada pojedem jabuku ili bananu.

Poslije 8 više ništa ne jedem.

Ako mi je navečer dosadno onda radim ovako nešto: http://www.youtube.com/watch?v=cyI_9xSB9cY

Napomena: ne radim uvijek to, možda 2 puta u tjednu, ne brojim baš.

Ubacim tu i sklekove, malo čučnjeva i ostale vježbe sa tjelesnom masom.

Evo, to bi ukratko bilo to, možda nekada nešto izmjenim ili preskočim neki obrok.


EDIT: Hvala na dobrodošlici i pohvali :)


Edited by Kolle_ - 21 Travanj 2014 at 15:35
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 15:40
Da, prehrana je najvjerovatnije glavni krivac Uglavnom su tu UH, premalo proteina i kcal opcenito cini mi se. Najbolje bi bilo da izracunas svoje BMR i TDEE i vidis koliko trebas cega unosit. Obrok neka ti bude cjelovit, dakle ne samo UH, nego npr. UH+ P ili UH+P+M ili P+M. Da bi tijelo davalo masti prehrana i trening trebaju biti uskladeni. Fokus je ok ali ne previse dovoljan i efikasan, svakako preporucam da nabavis bar 20 kg utega, ubacis neke bodyweight vjezbe kao ove sto si naveo i koncentriras se da popravis prehranu. Od suplemenata kazem whey protein pa njega mozes ubacivati u ove obroke gdje ti nedostaje proteina.
cookies are for pussies
Back to Top
Kolle_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2014
Location: Karlovac,Croati
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kolle_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Travanj 2014 at 15:51
BMR: 1990

TDEE: 3085

A još ću ovaj tjedan nastaviti sa Focus-om pa ako nabavim bučice ili resistance band-ove početi sa P90X, iako mi se sve to čini Phiotoshop, ali nema veze :P

Hvala na savjetima, samo me još zanimaju fat burneri, koji zaista rade.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.