New Posts New Posts RSS Feed - Ciao cvima!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ciao cvima!

 Post Reply Post Reply
Author
Glj Iva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Glj Iva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ciao cvima!
    Posted: 28 Sijecanj 2015 at 18:15
elem..

ovdje sam nova, a u pokušaju zdravog i fit života već duže vrijeme i tek mi je sad sinulo da je jamačno lakše uz potporu ljudi sa sličnim interesima.

imam 32god, visoka 174cm i 65kg. imam dvoje djece i u obje trudnoće sam dogurala do 95kg, tako da znam što znači pokušavati izgubiti kile, ali znam i kako je kad uspiješ. što se tiče kilaže, ne opterećuje me. zadovoljna sam. ono što bih htjela jest bolji tonus.

već godinu dana redovito vježbam. kombiniram trčanje ili insanity (skoro svaki dan) i vježbe snage svaki drugi dan.
od svega toga, rezultati se definitivno vide. 

ono što me zanima je vaše mišljenje o ishrani. dat ću primjer prosječnog dana pa mi recite treba li što izmijeniti.

DORUČAK - svaki dan više-manje isti (najviše zbog djece)
smoothie od banane, avokada, šumskog voća, zobenih, cimeta, lana i jogurta + žlica meda (to je za nas 4ero)
žlica mješavine - med+đumbir+kurkuma+papar
GABLEC - (na poslu)
uglavnom neka salata bazirana na tuni, svježem siru, jajima, leći, slanutku, mahunama i dodanom povrću koje već nađem i žitarice - zob (baš u zrnu) ječam, kus-kus... dodam rikole, zelenjave
MEĐUOBROK-jabuka
RUČAK
uglavnom variva ili rižota, od mesa piletina i puretina, srdelice povremeno
MEĐUOBROK - jabuka i bademi

predvečer vježbam pa nakon toga whey i dextroza s malo čistog kakaoa (za čokoladni šmek)

nisam baš precizno to u grame opisala ali me zanima ima li to sve skupa smisla?
treba li što mijenjati?

ono što osobno primjećujem je da, otkako se držim ovog plana (za cijelu obitelj) svi smo nadnaravno zdravi, riješili se alergija, klinci nisu bili bolesni ne pamtim otkad (a u vrtiću i školi svi svako malo na antibioticima)

eto, to sam ja ukratko. Big smile
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Sijecanj 2015 at 18:23
Prehrana je dobra.Super je sto djecu ucite da zdravo jedu i zdravo ih hrante
Nemam nista protiv wheya ali mislim da bi povremeno trebala pojesti obrok nakon vjezbanja-omlet sa povrcem/tuna na prepecencu uz salatu i slicno.
Jabuka kao meduobrok je ok samo ovisno koliko vremena prode od gableca do rucka i do vecere.Takoder moze se ubaciti malo mlijeko ili jogurta u dorucak
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
Glj Iva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Glj Iva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2015 at 12:15
za doručak je smoothie koji je napravljen s jogurtom, od idućeg tjedna, nadam se, s domaćim kefirom Tongue
a nakon treninga navečer je strka oko klinaca, napisanih zadaća i pranja zubića, tako da je super što i whex uspijem smućkat LOLLOL


Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Sijecanj 2015 at 12:44
Ma super, bitna je zelja i sve ce ici.Bitno je da shvatimo sto odgovara nasem tijelu i onda uhvatit i odrzavat taj ritam
Ako se rezultati vide i svi se osjecate dobro, to znaci da sa tim planom se slobodno moze samo naprijed
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.