New Posts New Posts RSS Feed - Cucnjevi = veliko dupe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cucnjevi = veliko dupe

 Post Reply Post Reply
Author
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cucnjevi = veliko dupe
    Posted: 21 Ožujak 2015 at 00:01
Dakle musko sam i zanima me jedna stvar u vezi cucnjeva, ako ih budem radio (vec prirodno imam jake noge) da li postoji sansa da mi naraste dupe? jer vec par hlaca ne mogu obuci xD a veliko dupe na kratkoj osobi bas i nije privlacno xD
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2015 at 06:59
Originally posted by Phyzo Phyzo wrote:

Dakle musko sam i zanima me jedna stvar u vezi cucnjeva, ako ih budem radio (vec prirodno imam jake noge) da li postoji sansa da mi naraste dupe? jer vec par hlaca ne mogu obuci xD a veliko dupe na kratkoj osobi bas i nije privlacno xD

......najbolje ti je pitat žene kakvo vole dupe.....ako volu veliko...onda se ne plaši ničegaBig smile....kupi veće hlaćeLOL...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2015 at 09:05
Koliko sam puta čuo taj izgovor..."imam prirodno velike noge"  Brate to ti je vježba osnovna koja je po meni pri samom vrhu... zagrabi to željezo na leđa pumpaj... i kupi nove hlače
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Phyzo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Phyzo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2015 at 14:05
pa mislim nije da imam noge kao profesionalac, ali govorim da imam jace noge sa obzirom na ostatak tijela :D ne idem sam u teretana pa vidim po kolegama, jedan ima razvijenija ledja, drugi ima prsa, a jbg ja imam noge xD samo se zanimalo dal ce dupe rasti ako budem previsem vjezbo ili su to samo gluposti 
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2015 at 16:45
Originally posted by Phyzo Phyzo wrote:

pa mislim nije da imam noge kao profesionalac, ali govorim da imam jace noge sa obzirom na ostatak tijela :D ne idem sam u teretana pa vidim po kolegama, jedan ima razvijenija ledja, drugi ima prsa, a jbg ja imam noge xD samo se zanimalo dal ce dupe rasti ako budem previsem vjezbo ili su to samo gluposti 


....nisu gluposti...rastu  sa čučnjevima...
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Ožujak 2015 at 05:55
Kreni pa vidi sam Smile Sigurno neće narasti preko noći tako da ćeš imat vremena reagirat.

Uostalom, jako puno o hrani ovisi, unosiš li dovoljno za potrebe rasta ili ne. Ako malo jedeš teško da će išta rast, a da se i prilagodit volumen treninga da ne utječe toliko na to, a da opet jačaš. Samo moraš nać svoj đir. Moguće je da će ti reagirat taj dio jer ti je malo jači prirodno ali bez brige...i ja sam mislila da ću imat ogomne noge kad krenem sa time, a veće su bile prije (ako govorimo o obujmu, višak nisu bili mišići). Kod mene djeluje što teže, sa što manje ponavljanja. 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2015 at 16:38
Želimo sliku da vidimo muškarca s velikim dupetom! ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.