New Posts New Posts RSS Feed - D: 10 video vježbi za sexy trbuh
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 10 video vježbi za sexy trbuh

 Post Reply Post Reply
Author
vjevericaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vjevericaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 10 video vježbi za sexy trbuh
    Posted: 12 Travanj 2014 at 17:29
Svi komentari na temu: 10 video vježbi za sexy trbuh

Pozz..nova sam ovdje, previše informacija za mene. Negdje sam procitala da je nakon treninga dobro popiti pola litra mlijeka, što i radim. Ovdje citam izbjegavati mlijeko i mlijecne proizvode, jer izaziva nadutost? I još nešto, nakon treninga tjelo nastavlja s ubrzanim sagorijevanjem kalorija, (a ja želim izgubiti, 2-3kg u smislu otopljenih masti) ,da li jesti odma nakon treninga da vratim deficit mišicima,jetri...) il leci spavati, da ne prekidam proces sagorijevanja kalorija? Hvala mnogo, sva mišljenja i praksa je dobro došla:o) Pozz....
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2014 at 19:57
Bas neznam tocno ali mogu reci svoje misljenje, na faksu su me ucili da bi trebalo jesti, naravno ne bilo sta, ali bi trebalo zato sto ako ti se trosi rezervni glikogen ne trosi ti se salo, a za mlijeko neznam, ja ga konzumiram u malo vecim kolicinama jer mi pase i jer ga volim Big smile
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
vjevericaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vjevericaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2014 at 21:41
Hvala, nastavljam s mlijekom:o)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2014 at 23:06
Originally posted by vjevericaa vjevericaa wrote:

Svi komentari na temu: 10 video vježbi za sexy trbuh

Pozz..nova sam ovdje, previše informacija za mene. Negdje sam procitala da je nakon treninga dobro popiti pola litra mlijeka, što i radim. Ovdje citam izbjegavati mlijeko i mlijecne proizvode, jer izaziva nadutost? I još nešto, nakon treninga tjelo nastavlja s ubrzanim sagorijevanjem kalorija, (a ja želim izgubiti, 2-3kg u smislu otopljenih masti) ,da li jesti odma nakon treninga da vratim deficit mišicima,jetri...) il leci spavati, da ne prekidam proces sagorijevanja kalorija? Hvala mnogo, sva mišljenja i praksa je dobro došla:o) Pozz....


Stvar je da ti vidiš....i osjetiš kako ti paše....možda dobro funkcionira....a možda i ne.... ne zamaraj se i ne puni previše informacijama na internetu....

Pa jel ti ne znaš da sagorjevaš kaloriej dok spavaš...recimo 8 sati ne unosiš hranu u sebe dok spavaš....prazno ti je tijelo..a umornog i pokidanog ga stavljaš u krevet....stvar je da zakrpaš mišiće da se uz spavanje odmore za trening..a ti ga još iscrpljuješ...

jedi nakon treninga..tada tijelo prima odlično..i traži....

probaj malo istraživati na sebi pa vidi kako i to funkcionira....prije su BB-ovi konzumirali litre i litre mlijeka..danas seru kako en valja.... 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2014 at 23:26
prije su bili dozvoljeni anabolički steroidi na natjecanjima XD
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2014 at 23:36
a danas nisu? LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 07:36
ja sam mislio da su zabranjeni na natjecanjima, mislim znam ja da se oni pucaju al što ćeš :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 08:10
hahahahahhahahahahahahahahahah Zamisli Jay Cutlera da kaže na bini da je Natural
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 08:26
našao sam ga ja, SLUŽBENO su zabranjeni, tu je negdje taj pravilnik

antidoping_IFBB

konačno sam uspio stavit neki link koji radi (zato svi ovi edit-i)

Edited by Markan1989 - 13 Travanj 2014 at 08:29
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 08:34
Da na IFBB-u LOL ali moš misliti
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
vjevericaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vjevericaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2014 at 10:02
Da znam, da se kalorije troše dok spavamo u malim kolicinama jer su sve funkcije na "stend by" u biti trošimo ih 24h samo ovisi u kojim kolicinama.. što radimo? Cisto me zanimalo dali prekinuti taj ubrzani proces sagorijevanja nakon treninga. Uglavnom svatila sam, JESTI nakon treninga:o) Hvala
Back to Top
Splicankaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2014
Location: Split
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Splicankaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2014 at 03:06
Baš je i meni ovi dio oko mlijecnih proizvoda upao u oko...Ja mliko i ne konzumiran baš al zato po litre do litru dnevno jogurta.. i pijuckan ga tokon vjezbe... Inace za drob san cula da je skakanje vijace dobro..,. ubiti bilo sta sta pomice salo jer je drob statican...
Back to Top
Perinjo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Perinjo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2016 at 16:01
Vjecna pitanja ljudi su sta jesti i koje vjezbe radit za trbuh.Pocnite se zdravo hranit i redovito vjezbat pa ce i trbuh doc na svoje.Nema instant i brzog rjesenja za dobar trbuh.Na jesen se pocinje sa vjezbama,a ne mjesec dana prije mora.
Back to Top
Luci11 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Luci11 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2017 at 23:34
Moj problem je u tome što ne trebam mršavjeti..tj.dobro bi mi došla koja kila ali kritican mi je trebuh...tu ima posla, želim jace noge i cvršcu guzu.. koja je preporuka za mene?? Hvala
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2017 at 16:48
Originally posted by Luci11 Luci11 wrote:

Moj problem je u tome što ne trebam mršavjeti..tj.dobro bi mi došla koja kila ali kritican mi je trebuh...tu ima posla, želim jace noge i cvršcu guzu.. koja je preporuka za mene?? Hvala

Trening sa opterecenjem, po mogucnosti u teretani.
Kompleksne vjezbe kao osnova kao sto su cucanj, iskoraci i mrtvo dizanje.
Dopunski; razno razne varijacije kao izolacija za gluteus, i prednju/straznju stranu loze.

I naravno, uz to balansirana prehrana koja ce to sve "ugraditi" di je potrebno.
Jer recimo da je ona kljuc uspjeha. =)

Ako si pocetnik, vjerujem da postoji mogucnost "rekompozicije" tijela, odnosno da je moguce (neko vrijeme),
gubiti sto zelimo (struk/trbuh), i paralelno dobijati gdje zelimo (noge/guza).

Samo pod uslovom, da je sve na hrpi poslozeno, i funkcionira kao cjelina. Smile
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.