New Posts New Posts RSS Feed - D: 3 programa treninga od 60 minuta za cvrsta bedra, trbuh i stražnjic
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 3 programa treninga od 60 minuta za cvrsta bedra, trbuh i stražnjic

 Post Reply Post Reply
Author
kristinac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kristinac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 3 programa treninga od 60 minuta za cvrsta bedra, trbuh i stražnjic
    Posted: 21 Svibanj 2015 at 11:14
Svi komentari na temu: 3 programa treninga od 60 minuta za cvrsta bedra, trbuh i stražnjicu

Ljudi, može mala pomoc - uopce ne razumijem ta ponavljanja, tj. što tocno znaci npr. kod paralelnog cucnja 8x: 2- 2 8 x: 2-2, 4x: 3-1, 4x 1-3, 16x 1-1, 2x titranje 7-1 Zbunjena sam :)
Back to Top
marinasoldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marinasoldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Svibanj 2015 at 16:12
Predlažem da procitaš clanak jer je u tekstu vec sve objašnjeno :) Ponavljanja koje sam navela oznacavaju razlicit ritam izvodenja odredene vježbe, kako bi se postigla dinamika i bolji efekt treninga. U tekstu sam detaljno objasnila znacenje razlicitog ritma ponavljanja i titranja kroz primjer paralelnog cucnja ispod podnaslova: "Broj ponavljanja za veci efekt treninga - razlicit ritam brojanja i titranje"
Back to Top
eltman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eltman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2015 at 09:33
Ovaj program se na oko cini super, no kad ga idem detaljnije citat poprilicno je nejasan. 10 minuta zagrijavanja: koliko njihanja? koliko trcanja? Vježbe snage 30 minuta: navedene dvije vježbe s ponavljanjima - to znaci da te dvije vježbe radimo 30 minuta? I nakon toga 3 kardia po 5 minuta? Kakva su ponavljanja za te vježbe? ne piše koliko se izvode skipovi, j.jackovi. Eto, dobre volje za vježbanje ima, samo ima i nejasnoca pa bih bila zahvalna kad biste to malo razjasnili. Hvala :)
Back to Top
marinasoldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marinasoldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2015 at 16:18
Trajanje njihanja, trcanja, naizmjenicnog podizanja koljena i ostale pokrete koji se provode da bi pocetno zagrijali tijelo i pripremili ga za trening koji slijedi, treba prilagoditi trajanju od cca: 7-10 minuta, što ovisi o individualnim preferencijama. Predlažem ako se npr: zagrijavaš 10 minuta: izvedi 2 minute njihanja tijela s podizanjem ruku prema stropu, pa 2 minute naizmjenicnog podizanja koljena, pa ponovi njihanje i podizanje koljena u trajanju od 2 minute, pa završi sa njihanjem u trajanju od 2 minute - sve dok ne dodeš do 10 minuta zagrijavanja. Kardio dio u trajanju od 5 minuta se izvodi izmedu svakog seta vježbi snage - a u prikazanom pojedinacnom planu treninga se provodi tri puta. Vježbe snage bi trebale trajati 30 minuta - što nije strogo odredeno te ovisi o individualnoj kondiciji i gore je naveden opcenit plan 3 primjera treninga. Ponavljanja koje sam navela oznacavaju razlicit ritam izvodenja odredene vježbe, kako bi se postigla dinamika i bolji efekt treninga. U tekstu sam detaljno objasnila znacenje razlicitog ritma ponavljanja i titranja kroz primjer paralelnog cucnja ispod podnaslova: "Broj ponavljanja za veci efekt treninga - razlicit ritam brojanja i titranje"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.