New Posts New Posts RSS Feed - D: 6-tjedni kettlebell program treninga koji morate probati!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 6-tjedni kettlebell program treninga koji morate probati!

 Post Reply Post Reply
Author
miki4you View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote miki4you Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 6-tjedni kettlebell program treninga koji morate probati!
    Posted: 19 Prosinac 2012 at 23:05
Svi komentari na temu: 6-tjedni kettlebell program treninga koji morate probati!

hvala druze na izdvojenom vremenu za ovu temu...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 19:28
odradila program:)) jako sam zadovoljna i toplo preporucam da probate ako vec niste:) btw. slijedeci tjedan se opet testiram da vidim s kojom težinom sada mogu (subjektivni osjecaj je da mogu puuunnooo više)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 21:40
Volio bih taj kettlebell uzeti zbog par vježbi, mislim da puno bolje bih mogao odraditi par vježbi :D samo cijene nisu realne :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:00
slažem se za cijene mett, ali dok ne skupiš novce možeš dosta toga napraviti s bučicom (znam da nije isto ali ne brini nije niti neki čudotvorni rekvizit - komad željeza od kojeg ja imam jako damski plave podlaktice )
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:04
Uf naprimjer vučenje do brade...mislim da je mnogo bolje.. nego kada sa šipkom se radi...i za ramena....to bih sigurno mijenjao ...to jest koristio umjesto bučica i šipke za neke vježbe....zbog te mase koja je na jednom mjestu...kod bučica je raspoređeno opet i šipke ovo je jedna točka...tako da mislim da bih bilo puno bolje :D

Jedino što en bih mahao sa njom xD već sam jedan prozor razbio u sobi...i sada umjesto da ga kupim ... ja se sa utezima grijem kada je zima LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:10
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Uf naprimjer vučenje do brade...mislim da je mnogo bolje.. nego kada sa šipkom se radi...i za ramena....to bih sigurno mijenjao ...to jest koristio umjesto bučica i šipke za neke vježbe....zbog te mase koja je na jednom mjestu...kod bučica je raspoređeno opet i šipke ovo je jedna točka...tako da mislim da bih bilo puno bolje :D

Jedino što en bih mahao sa njom xD već sam jedan prozor razbio u sobi...i sada umjesto da ga kupim ... ja se sa utezima grijem kada je zima LOL






military press s njima mi je
ma morao bi raditi swing to ti je zakon (i super stvar za guzicu barem meni uz bugarski čučanj naj naj)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:15
kako military sa time :O ne mogu zamisliti :D jel imaš link :D


aaa sving je ono što bih se ozlijedio :D nije to za mušku stranu vježba xD ne daj bože da se zamislim negdje i eto štete :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:26
Ubaci u google kb military press ima toga puno;))
teško mi ubacit link jer nisam na kompu, sorry
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:28
Nemaš frke taman sam našao :D Ne izgleda jednostavno :D Pogotovo sada kada sam u fazi usavršavanja izvedbi vježba kod ramena xD 


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:40
Baci oko na Funkcionalni trening snage (tu na ovoj stranici, među programima treninga)
Saša Rajnović je u tom programu opisao jako lijepo m press
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 22:41
Možee :) Tnx! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.