New Posts New Posts RSS Feed - D: Clean and press: savladajte osnovnu vježbu za snagu i masu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Clean and press: savladajte osnovnu vježbu za snagu i masu

 Post Reply Post Reply
Author
stroj View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote stroj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Clean and press: savladajte osnovnu vježbu za snagu i masu
    Posted: 13 Lipanj 2012 at 16:47
Svi komentari na temu: Clean and press: savladajte osnovnu vježbu za snagu i masu

Jedna od najboljih vježbi za eksplozivnost,a samim time i vecinu sportaša jer je upravo pliometrija sastavni dio današnjeg sporta i bez nje nema uspjeha.Zadovoljan sam objašnjenjem vježbe :)
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 16:59
 Svaki trening mi zapocinje sa njom,odlican tekst i video.Treba vremena da se usvoji tehnika ali vrijedi.  

Edited by Igor - 13 Lipanj 2012 at 17:00
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 18:28
Je al za naucit pravilnu tehniku treba vremena. Ja preferiram radit sa girjama i sandbagom, puno je lakse naucit klijente a i prakticnije. Al vrlo korisna vjezba za sve.
Back to Top
Ronie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2015
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ronie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2015 at 21:08
Jako korisna vjezbe pogotovo za eksplozivnost,ali iz vlastitog iskustva govori Da je pocetnici bez strucnog nadzora ne pokusavaju.jer leda ode lako stradaju. Pozdrav
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.