New Posts New Posts RSS Feed - D: Fitness.com.hr izazov: Pogledajte tko je napravio najviše marinaca!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Fitness.com.hr izazov: Pogledajte tko je napravio najviše marinaca!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
vosak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vosak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Fitness.com.hr izazov: Pogledajte tko je napravio najviše marinaca!
    Posted: 18 Ožujak 2016 at 16:49
Svi komentari na temu: Fitness.com.hr izazov: Pogledajte tko je napravio najviše marinaca!

jadno, ja nevidim niti jedan pravilan marinac... pogledajte video koji ste stavili za marince a pogledajte kako ovi rade. skok tek tako da se od poda odvoji, a ovo lezanje na podu od skleka ajme majko, ako vi ovo zovete marincima onda znam koliko ste upuceni :D
Back to Top
Ante94 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ante94 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 17:10
Slabi su ovo marinci...
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 18:41
Meni izgleda ko da ovi svaki put legnu na pod.

Edited by Mike - 18 Ožujak 2016 at 18:41
Back to Top
vosak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vosak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 19:11
ne da izgleda nego tako je :)
Back to Top
vosakkkkk View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vosakkkkk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 20:09
Vosak moj, dobro si ti to prokomentirao... Gdje si ti, na prvom ili drugom videozapisu?! Koji si ono bio na 8.izazovu?! Ne cujem... Glasnijeeeeee
Back to Top
denisrobert View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denisrobert Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 20:21
Tijekom izvedbe skleka kao sastavnog dijela svakog marinca, dozvoljeno je kukovima, koljenima i prsima dodirnuti tlo.
Back to Top
vosak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vosak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 21:18
majstore jesi ti vidio moju formu i brzinu usporedujuci to sa njihovima? ja niti na jednom videu nisam vidio da se marinci rade sa lezecim sklekovima i ovako sporo, ali bit ce da ste vi u pravu.
Back to Top
Zvrduka84 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvrduka84 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2016 at 22:01
Žalosni ste vi koji ocjenjujete i vi koji se prijavljujete s takvim nacinom izvedbe...da su se marinci tak pripremali ni indijance nebi mogli pobijediti...
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 09:08
Originally posted by denisrobert denisrobert wrote:

Tijekom izvedbe skleka kao sastavnog dijela svakog marinca, dozvoljeno je kukovima, koljenima i prsima dodirnuti tlo.


Bas sam sad probao napraviti par komada tehnikom pobjednika i mogu reci da bi tak mogao cijeli dan. Odgurnes se koljenima prilikom dizanja i ne umoris se ni malo.

PS - nisam se natjecao, da nebi mislili da sam ljubomoran
Back to Top
vosakkkkk View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vosakkkkk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 10:06
9.izazov ce još malo! Sviramo za "vosak" i ekipu kriticara: ide miiiii....
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 12:32
Tocno sam znao da se bude nasao neki wanabe crossfiter sa svojom wanabe tehnikom i napravio 200+ pogresnih.

EDIT: nije ni cudo da se CF toliko ismijava, pogledajte malo CF games na YTu, pa nije normalno kak suci priznaju takve tehnike, pogotovo DL, ljudi se skoro polome, a oni priznaju to pod normalno. Da dodu takvom tehnikom na PL natjecanje, bili bi predmet sprdnje.

https://youtube.com/watch?v=xI84tQBiY0E

Edited by Mike - 19 Ožujak 2016 at 12:37
Back to Top
denisrobert View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denisrobert Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 14:28
Mike, savjetujem ti da ih stvarno i probaš raditi cijeli dan. Snimi, pa pošalji. Gledat cu 24 h sa zadovoljstvom. Pun je google video zapisa o razlicitim nacinima izvodenja marinaca. Originalni burpee je upravo ovaj gdje legneš na pod, tako ga je zamislio gospodin Burpee. Neki ga na treninzima izvode tako, neki sa sklekom, a neki se samo bace u plank. Nijedna izvedba nije lagana, najlakše je pricati o tome. Inace da se predstavim, ja sam Martina Novak i imam 48 godina. Zadatak je bio postavljen tako da je trebalo napraviti što više marinaca i to sam i napravila. Sve je po propisu. Da se tražila tocno drugacija tehnika, poštivala bih ju. Osvojila sam 300 kn i kupit cu si šipku za zgibove. Vec sam osvojila nagradu za izdržaj s ramenima, 9.01 s (s utezima od 1/2 kg u svakoj ruci). Uskoro slijedi novi izazov, pa se svi komentatori, a pogotovo kriticari mogu prijaviti, osvojiti nagradu i prezentirati savršenstvo u tehnici izvodenja. Ja bih ipak vjerovala sucima, trenerima i profesorima kineziologije. I pošalji snimku obavezno!
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 15:05
Pa ima video, a vasi marinci nisu bas takvi, ali nebitno napravili ste ih najvise, cestitam.

PS - nadam se da niste komisiji igrali na kartu godina ;)
Back to Top
denisrobert View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote denisrobert Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 15:47
Nitko u komisiji ne zna koliko imam godina. Niti poznam kojega clana komisije. Mogu i ja izvesti savršen marinac s muškim sklekom i odskokom od 30 cm, ali tada bih ih izvela manje. Mora se malo i taktizirati, a opet ispuniti kriterij. To je mudrost koja dolazi s iskustvom. Par marinaca nije problem napraviti, ali vec više od 50 je. https://www.youtube.com/watch?v=aTcE7FUtsVo Ovako ti izgleda prosjecna izvedba marinaca i kod bolje utreniranih.
Back to Top
vosak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vosak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 17:58
ako tako izgleda prosjecna izvedba, onda je prosjek vrlo nizak ahahha, pa likusa se baca na pod ko kit ubojica u "dupin sklek"
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2016 at 18:05
Originally posted by denisrobert denisrobert wrote:

Nitko u komisiji ne zna koliko imam godina. Niti poznam kojega clana komisije. Mogu i ja izvesti savršen marinac s muškim sklekom i odskokom od 30 cm, ali tada bih ih izvela manje. Mora se malo i taktizirati, a opet ispuniti kriterij. To je mudrost koja dolazi s iskustvom. Par marinaca nije problem napraviti, ali vec više od 50 je.
https://www.youtube.com/watch?v=aTcE7FUtsVo
Ovako ti izgleda prosjecna izvedba marinaca i kod bolje utreniranih.


Ja kad nesto radim, radim to zbog sebe, ne publike. Mogu napraviti 200 marinaca da bi cure u teretani rekle: Gle kak ovaj mali radi.. A mogu 50 pravilnih u kojima bude svaki sa sklekom, bez odgurivanja nogama od poda.. Uvijek izabirem 50 pravilnih jer mi oni budu pomogli da dodem do bolje kondicije.. Zato mi se CF ne svida ko sport jer ljudi samo gledaju da budu brzi od drugih, a forma izvodenja kakva je je.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.