New Posts New Posts RSS Feed - D: Jednostavni trikovi kako ubrzati metabolizam!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Jednostavni trikovi kako ubrzati metabolizam!

 Post Reply Post Reply
Author
demilli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote demilli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Jednostavni trikovi kako ubrzati metabolizam!
    Posted: 08 Lipanj 2012 at 11:54
Svi komentari na temu: Jednostavni trikovi kako ubrzati metabolizam!

mislim da imam ovaj problem:(
Back to Top
Tina33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Lipanj 2012 at 17:50
Bit ce da i ja :(
Back to Top
IYANNA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IYANNA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2013 at 19:00
Clanak je odlican i mnogo mi pomaže!!!
Back to Top
goksy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goksy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 13:16
odlican, sazet, razumljiv svima....prionuti sa teorije na praksu
Back to Top
Mateo4x4 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mateo4x4 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2013 at 22:21
Super clanak. Ukratko i jasno opisan. Kod mene je jedini problem spavanje :(
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2014 at 22:50
Jako dobar clanak.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
kolateralnazrtva View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kolateralnazrtva Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2015 at 00:58
Koristan clanak! Pokusavam sve ovo promijeniti, ali ne mogu puno utjecati na spavanje, nazalost :(
Back to Top
Raketni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Raketni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2015 at 12:58
Zeleni caj odlican bez dodataka na pocetku malo cudno bez secera ali za 10 dana se navikne i postaje sve bolji i bolji a o njegovom ucinku znamo svi :)
Back to Top
tamaya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tamaya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2017 at 12:08
Pozdrav svima. Tražeci nacina da poboljšam svoje zdravlje nakon godina zanemarivanja, pronadjoh vas. Imam 60 godina, bivši sportaš, nikad debela do unatrag 7 godina. Bakutaner nabio 25 kg, polako i besvjesno.Odlucila sam da je dosta. Nacin prehrane mi nije problem, koristim i vaše sjajne savjete. Ali...godine prave fizicke neaktivnosti (10 bar),degenerativna ruptura m.meniskusa des. koljena, diskushernija, artroza koljena, kukova pa još uz višak 25kg....Spasio bi me neki prijedlog vježbi koje mogu raditi kod kuce. Za sada ujutro samo malo se razgibavam, napravim koju staticku vježbu za kralježnicu, svo kretanje mi je po kuci i vrtu. Zbog koljena imam zabranu pa samo po ravnom smijem, a živim na brdu.:))) Uglavnom,ne zanemarujte bakutanere, upomoc. :)
Back to Top
KetyLavanda View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Rujan 2018
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KetyLavanda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2019 at 16:07
Ha, metabolizam se usporava najviše stresom i s godinama...ipak moramo priznati... E sad,,ajmo ga ubrzati, poslušajmo ove savjete, nisu loši...ali gdje je tu vožnja bicikla, obican sobni sad dok je zima...votim 5-6 km..pod opetrecenjem..ali efekat je slabo vidljiv..idemo dalje...vidimo se tu za mjesec dana..
Back to Top
Prki View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2020
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2020 at 15:07
Zar nije istina da najnovija istrazivanja pokazuju da je razlika izmedu "brzog" i "sporog" metabolizma nekih 200-300 kcal, te da kolicina obroka u danu i ostali razlozi koje ste naveli ne utjecu bas na brzinu metabolizma?
Back to Top
FRCAK View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Sijecanj 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote FRCAK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2020 at 07:26
'Pozdrav svima. Tražeci nacina da poboljšam svoje zdravlje nakon godina zanemarivanja, pronadjoh vas. Imam 60 godina, bivši sportaš, nikad debela do unatrag 7 godina. Bakutaner nabio 25 kg, polako i besvjesno.Odlucila sam da je dosta. Nacin prehrane mi nije problem, koristim i vaše sjajne savjete. Ali...godine prave fizicke neaktivnosti (10 bar),degenerativna ruptura m.meniskusa des. koljena, diskushernija, artroza koljena, kukova pa još uz višak 25kg....Spasio bi me neki prijedlog vježbi koje mogu raditi kod kuce. Za sada ujutro samo malo se razgibavam, napravim koju staticku vježbu za kralježnicu, svo kretanje mi je po kuci i vrtu. Zbog koljena imam zabranu pa samo po ravnom smijem, a živim na brdu.:))) Uglavnom,ne zanemarujte bakutanere, upomoc. :)', kaže tamaya
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.