New Posts New Posts RSS Feed - D: Jesu li zaista ucinkoviti ketoni maline za gubljenje masnog tkiva?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Jesu li zaista ucinkoviti ketoni maline za gubljenje masnog tkiva?

 Post Reply Post Reply
Author
CasaBlanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CasaBlanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Jesu li zaista ucinkoviti ketoni maline za gubljenje masnog tkiva?
    Posted: 16 Travanj 2013 at 14:12
Svi komentari na temu: Jesu li zaista ucinkoviti ketoni maline za gubljenje masnog tkiva?

Kako se piju? ujutro/navecer, prije vježbanja,uz obroke? Hvala
Back to Top
jadro View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jadro Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2013 at 21:16
bok,ne mislim ništa,zato citam komentare,možda cu kasnije misliti
Back to Top
vfranel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vfranel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 14:43
Ja sam ketone pila 2 mjeseca, i imam dobro mišljenje o njima. Izgubila sam 5-6 kg, ali i dosta u cm. Moram reci da u pocetku nisam baš nešto previše vjerovala u te kapsule, ali s vremenom sam najprije vidjela rezultat po cm. A na težini sam kasnije pocela gubiti kg i to vrlo polako. Moram reci da sam i manje jela i to vecinom povrce i krem juhe. A šta se tice vježbanja, nisam puno vježbala a i ne volim vježbe.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.