New Posts New Posts RSS Feed - D: Kako prestati pušiti u 7 koraka
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kako prestati pušiti u 7 koraka

 Post Reply Post Reply
Author
ssaakkaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ssaakkaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kako prestati pušiti u 7 koraka
    Posted: 02 Svibanj 2013 at 12:23
Svi komentari na temu: Kako prestati pušiti u 7 koraka

Ja ne znam zašto ljudi uopce puše? To uopce ne može biti dobro kao prvo a kao drugo uopce ne vidim niti jednu dobru stranu pušenja... Pa bi molio nekog pušaca da me prosvjetli...
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2013 at 20:46
Kao covjek koji sam prestao pušiti reci cu vam nešto...Najljepše mi je bilo zapaliti cigaretu, uz kavu, alkohol, izlazak, to mi je stvaralo posebni užitak, oni koji nikad nisu bili ovisni o cigaretama nikad ni nece znati o cemu pricam. Ali sam primjetio da mi kod žestokih treninga smeta jer teško dišem, a i ujedno mi i na poslu smeta kod aktivnosti.
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2013 at 21:01
A nacin na koji sam ostavio cigarete je sljedeci...Jaki treninzi, a poslije napora mi nikad nije bilo za zapaliti, alkohola sam smanjio, kavu pijem samo prije treninga, smanjio sam unos kalorija. Uglavnom, cigarete sam zamjenio sa jacim naporima, boljom prehranom i tu i tako neki luksuz :)
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
tallestmanonearth View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tallestmanonearth Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 14:05
gušt, znam da je nekim teško to zamisliti, ali nekim ljudima je cigareta usitinu gušt.... meni je niz godina bila i danas je... prestao sam pušiti ima vec 4 godine, s tim da kad mi dode da si to priuštim( cca nekih 5-6 puta godišnje) kupim kutiju dunhilla i uživam u svakom dimu... ne pušim redovito zbog puke cinjenice da znam koliko je štetno... pogotovo ako pušiš 2 kutije dnevno
Back to Top
iwashere View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2013
Location: Split
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iwashere Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 16:18
Dobar nacin je elektronska cigareta :)
Back to Top
kokodak View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kokodak Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 18:00
Originally posted by iwashere iwashere wrote:

Dobar nacin je elektronska cigareta :)

Pa se onda navuceš na njuLOL
Ja sam se sa 3 kutije dnevno prebacila na elektronsku,pa se navukla na njuTongue i nakon par mjeseci naišla na EFT tehniku i rješila se cigareta totalno.Vec više od godinu dana ne pušimApprove
Mi mislimo da živimo u svijetu,fizickoj sredini,a zapravo živimo u svojim umovima.Fizicka sredina se oblikuje prema slici iz našeg uma da bi se napravila ravnoteža,svemir.svemir je u našem umu.
Back to Top
goja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 11:15
ljudi nemojte se zavaravati i koristiti zamjeska sredstva i ostale gluposti ovo vam je jedini pravi nacin da prestanete pusiti.... nadite knjigu od Allen Carr lako je prestati pusiti..garantiram vam da ce te prestati,,
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 11:45
Ali Gymka ajde da nisam spomenio to danas LOL sudjeno je! :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 12:09

LOL to sam i ja pomislila LOL


Mene samo zanima da li ssaakka pije i  zašto nitko ne spominje alkohol u istom kontekstu Tongue I bez toga se može živit pa eto Wink


Ja ne pušim i dim mi stvarno zna smetat (pogotovo ako netko zareda) i mislim da se svatko može ostavit toga uz dovoljno jaku volju i/ili odredjene tehnike ako pomažu ali s druge strane - ima puno onih koji su pušili cijeli život pa ga proživjeli dugo....s druge strane i onih koji su se svega odrekli, pa svejedno rano otišli. Toliko je toga smiksano da je preteško uopce reci nešto pametno nekome....

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 12:12
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


LOL to sam i ja pomislila LOL


Mene samo zanima da li ssaakka pije i  zašto nitko ne spominje alkohol u istom kontekstu Tongue I bez toga se može živit pa eto Wink


Ja ne pušim i dim mi stvarno zna smetat (pogotovo ako netko zareda) i mislim da se svatko može ostavit toga uz dovoljno jaku volju i/ili odredjene tehnike ako pomažu ali s druge strane - ima puno onih koji su pušili cijeli život pa ga proživjeli dugo....s druge strane i onih koji su se svega odrekli, pa svejedno rano otišli. Toliko je toga smiksano da je preteško uopce reci nešto pametno nekome....


Treba jako velika volja :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 12:21
A treba da, za sve Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2014 at 15:17
Nema tu neke filozofije, bio sam pusac, pio sam alkohol i konzumiro travu (pretjerivao u sva 3 slucaja), ako oces prestat jednostavno se trebas dogovoriti sam sa sobom u svojoj glavi kaj oces kaj neces i to je to, tak sam ja, nikakve tehnike niti kaj ja znam, zapalio sam zadnju cigaru i reko vise ni kune nedam na to i tak je bilo... od cigarete sam cist preko godinu i pol, alkohol ni kap nisam popio sada ce biti 3 godine krajem 5 mjeseca... a ovo sa kaficima je malo frka bilo upocetku ali i to prode nakon par puta kaj dodes i sjednes medu pusace, sve stvar navike... kak bi moj stari reko "niko se nije rodio sa pljugom u ruci" tak da svako je se moze ostaviti, samo to treba htjet :)
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2015 at 12:44
meni je lakše bilo 100 puta od alkohola i droge se maknuti. nakon 6 mjeseca intenzivnog trošenja amfetamina, uspjela sam u tjedan dana iznojiti toxine i zaboraviti na to razdoblje. JAKA VOLJA. ALI CIGARETE?! NO WAY. pokušavala sam masu puta i samo bi mi psiha podivljala....kao lancima da sam vezana uz njih....makar sam pušila puno jace i puno više sada sam smanjila na 10 cigareta dnevno najviše i pušim domaci duhan. svega sam se odrekla kaj se može zamisliti, tako da me taj dio odvraca od želje za prestankom pušenja :/ jbg ali teško je nekome tko je ispravio 90% posto svojih i tudih grešaka, tko je imao i još uvijek ima težak i naporan život, odrekao se svega ukljucujuci i izlazaka i kava pa cak i sexa....da ostavim cigarete nema šanse :/
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2015 at 13:14
pokusala sam u dva navrata..prvi put nisam zaista bila spremna i treci dan vec je sve palo u vodu, drugi put nisam zapalila 22 dana (nakon knjige alana carra), i desilo se sve suprotno od onog sto pricaju..prva tri dana bila sam dobro, cak euforicno, kako su dani prolazili bivala sam sve gore i kao da sam zivjela za dan,tren kad cu zapaliti..bila sam toliko van sebe,stalno plakala, svadjala se s ljudima, ulazila u sukobe, najgore sto sam skoro unistila jedan divan i najvazniji odnos..
Mnogo toga u zivotu sam mijenjala, npr prehranu sam promijenila preko noci, bez ikakvih problema odrekla se onoga sto sam jela godinama, disciplinirana za vjezbanje koje mi nekad nije bilo na kraj pameti..alkohol bezveze nakon promjene prehrane jednostavno ni ne ide..ponekad casa crnog vina nakon ribe, ako su dvije vec mi pocne smetati i osjecam mamurluk ko da sam pila cijelu noc..ali cigarete..nekad mislim da ja jednostavno zelim pusiti( iako kazu da to onaj pusacki glasic u nama govori, a ne mi), u svakom slucaju nakon ona 22 dana spoznala sam da mi je manje zlo pusiti nego onako se osjecati..
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Rujan 2015 at 13:19
sad vidim da je ova tema iz 2013:))
Back to Top
nele33 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nele33 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2017 at 15:09
i jel pusis gabrijela?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.