New Posts New Posts RSS Feed - D: Kako smršaviti: 123 kratka savjeta za brzo mršavljenje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kako smršaviti: 123 kratka savjeta za brzo mršavljenje!

 Post Reply Post Reply
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kako smršaviti: 123 kratka savjeta za brzo mršavljenje!
    Posted: 30 Lipanj 2015 at 08:31
Svi komentari na temu: Kako smršaviti: 123 kratka savjeta za brzo mršavljenje!

Zamjeniti kravlje mlijeko bademovim ili zobenim - najveca glupost ikad! Nemojte uz "savjete" biti i marketing! Kravlje mlijeko (domace) je kao lijek!
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Denny86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Denny86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 12:32
Tekst je super! Samo ovo sa mljekom :)
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 14:27
A ima ljudi koji ne podnose kravlje mlijeko...
Be healthy, be happy.
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 19:08
Joooj...Pa zato jer nemaju enzim za razgradnju laktoze, a to je znak da potjecu sa istoka planete, ili imaju nešto u genima. Azijati nemaju enzim laktazu pa ne mogu piti mlijeko ;) A ne zato jer je neznam kakvo - otrovno, a takav dojam se stjece
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 20:02
Mislim da se u Kinii sve više pije mlijeka posljednjih godina. Nisam siguran , al mislim da sam čitao o tome negdje, al stvarno mi se neda sad istraživati to jer nije bas bitno
Back to Top
tihic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tihic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2015 at 20:04
Povratak u teretanu nakon 7g.......nadam se dobrim rezultatima uz vaš savjet. Jedino se opet treba odreci neke fine hranice ;-)
Back to Top
ivanagit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivanagit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Svibanj 2016 at 21:46
E nesto ste se obrusili na mlijeko! ovako zivim u austriji na selu i muz mi radi u mljekari! ja nemam nikakavih problema sa mlijekom ali nase mlijeko , direktno pomuzeno i apsolutno zdravo ima vise od 4 posto masti! sva ostala pasteriziranai i homogenizirana namaju ama bas nikakvu kvalitetu! kao ni jogurti koji su potpuno mrtvi! jogurt mozete drzati na sobnoj temperaturi i vise od 6 mj. i nece mu, ako je dobro zatvoren biti apsolutno nista, jer je potpuno mrtav! ostala mlijeka(badamovo ili neka druga) je najbolje i najsigurnije saditi sam u kucnoj radinosti. tko ima vremema i volje
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.