New Posts New Posts RSS Feed - D: Karnitin - prijenosnik masnih kiselina i oksigenator
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Karnitin - prijenosnik masnih kiselina i oksigenator

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Karnitin - prijenosnik masnih kiselina i oksigenator
    Posted: 29 Travanj 2012 at 13:09
A kako se donedavno moglo bez toga i bez slicnih suplemenata!? A danas se o tome jako primamljivo piše, kao da nam je poprijeko potrebno, no konacni efekt kupovine? Buisness...
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:18
Pa moze se i sad bez toga. Bar u obliku suplementa, jer ga ionako uneses hranom.

Pretpostavljam da su suplementi za one kojima djelovanje karnitina iz hrane nije dovoljno. Nije nuzno ali nije ni beskorisno.
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 17:14
Ja sam ga koristio prošle godine i prvi tjedan izazova. Tijekom korištenja  sam primjetio pojacano znojenje prilikom treninga, doslovno je curilo s mene.
 Možda je i odgovoran za brži gubitak kilograma, no to ne mogu  dokazati jer sam imao sredjenu prehranu. 
Kad sam prestao, to znojenje se znatno smanjilo. 
Sad sam ga narucio ponovo.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 09:22
L-karnitin nema nikakog ucinka s bržim gubitkom masti, te je kao suplement gotovo totalno beskoristan, te zadnje na što bi trebalo baciti novac.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 10:17
Phoenix, molim link na studije koje potvrduju to što govorš.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 11:15
Trenutno nemam vremena kopati po studijama jer do glave u poslu, no to je više nego znana stvar odavno, izmedju ostalog i na kinez. faxu pod predmetom prehrana sportaša , gdje se spominju i dodaci prehrani se govori isto, a to je da je dodatna suplementacija doticnim nepotrebna jer tijelovišak i onako ne iskorištava , a rijetko ga tko ima manjka (bolesna stanja) , sve je to lijepo i divno u teoriji na papiru, ali u stvarnosti nema veze s nicim , te je davanje love na to glupost pošto je puno bolje uloženih par 100 kn-a u kvalitetnu prehranu.

MR.B - znojenje nije indikator ucinkovitijeg topljenja masti, zapravo, nema veze s istim.
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2012 at 11:55
Ma ok, Nikola, al mene zanima zašto se pet puta više znojim kad uzmem L-karnitin? 
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2012 at 23:15
L-carnitine je cisti marketing i efekt je minimalan, mnogi kažu i ne postojeci, nemam trenutno studiju nikakvu ali to je opce poznata cinjenica, ako netko ne vjeruje neka me PM-a pa cu probati naci.
Back to Top
Arter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 72
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2012 at 21:44
masu ljudi, medu kojima sam i ja sam, tvrde da l-carnitin djeluje (iz osobnih iskustava). Tako da je to sve, reka ovaj rekla ona, nekome djeluej nekome ne, to je sve individualno, kao što nekima paše vide proteinska hrana nekima ne.... i sad se tu može raspravljati u nedogled

Back to Top
MalaAna333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MalaAna333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 18:29
Kupila sam L-carnitin sa dodatko zelenog caja(kapsule). Inace sam takav tip osobe da se ne znojim a sa ovim kapsulama mislim da sam se pocela znojiti jer mi je majica doslovno mokra od znoja...vidjet ce mo rezultate nakon nekog vremena....
Back to Top
jokem View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Rujan 2012
Location: split
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jokem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Rujan 2012 at 10:42
ja se isto pojacano znojim kada ga popijem,a nadam se da cu i kile izgubit sa njim.
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2012 at 21:06
ma karnitin je zakon...nevjerovatna stvar...probao ga tek nedavno a vjezbam godinama...odsad pa nadalje stalno ce bit na mojoj polici...em je dobar za energiju,gubitak masti,raspolozenje i kazu za sex no nisam ga pio prije sexa ehehehe...samo organizam mi se brzo navikne na doze pa moram pojacavat
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2012 at 21:16
Nepotreban, ka i dosta suplemenata marketing
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 10:32
L-carnitin oralnom suplementacijom ne ulazi u mitohondrij, dakle nema niti povecanog transporta masnih kiselina unutar mitohondrija, tako da suplementacija istim ne doprinosi povecanom gubitku masti.
Back to Top
medeni View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Studeni 2012
Location: Kutina
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medeni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 10:47
kako sam ja onda izgubio toliku masnocu ? svako ima svoje ja nastavljam sa koristenjem :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 11:12
Originally posted by medeni medeni wrote:

kako  sam ja onda izgub io toliku masn ocu ? svako ima svoje ja nastavljam sa  koristenjem :)


kako? pa treningom i preh ranom. I nije to moja teorija,to je fiziologija tijela i znanstveno dokazane cinjenice. zna se kako se  vrsi izmjema medju stanicama i upravo zato mitohondrij ne moze iz krvi preuzeti   dodatni lcarn
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.