New Posts New Posts RSS Feed - D: Kreatin – kako koristiti da dobijemo najbolje rezultate ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kreatin – kako koristiti da dobijemo najbolje rezultate ?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
mumi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mumi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kreatin – kako koristiti da dobijemo najbolje rezultate ?
    Posted: 05 Lipanj 2012 at 20:05
Svi komentari na temu: Kreatin – kako koristiti da dobijemo najbolje rezultate ?

jako zanimljiv clanak zanima me trziste u BIH za kreatin sve nnnnnajjjj
Back to Top
DIKA1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DIKA1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2012 at 00:40
Odlican clanak !!! A++++++ ! , Mnogo mi znaci , obzirom da zivim na New Zealand !!!, Najbolji ste !!!
Back to Top
hsoone View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hsoone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2012 at 11:12
Zdravo, zanima me nekoliko stvari vezano za kreatin. Poceo sam ga koristiti danas. 1. U fazi punjenja - prva doza treba biti ujutro na prazan stomak, ili poslije dorucka ? 2. U fazi punjenja - nakon doze na prazan stomak , 1h poslije jedem zobene pahuljice sa mlijekom. Cuo sam da se kreatin inace ne smije piti sa mlijekom , pa da li ovo ima ikakve veze ? 3. U fazi odrzavanja - kada piti kreatin na dane kada vjezba, prije ili poslije treninga ? Na dane kada ne vjezbam bilo kada ? 4. Ako u fazi punjenja unosim 20gr dnevno , 4 x 5gr , da li to znaci da moram poslije svake doze (20-30min) imati obrok ? 5. Koliko vode dnevno je neophodno piti u fazi punjenja, a koliko u fazi odrzavanja ?
Back to Top
leo1234 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote leo1234 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 23:21
evo jedno pitaje bavim se street workout i imam 15 godina i uzo bi to a kad bi to presto piti sta bi mi se dogodilo
Back to Top
wucko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wucko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 03:32
Pijem kreatin dimatize, ne idem u teretanu, vezbam kod qce, imam bucice i vezbam komplet telo sto je moguce raditi bicicama.... nisam zadovoljan rezultatom, pa me interesuje sta bih mogao promeniti da bi imao napredak, pijem ga pre i posle treninga....
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 08:39
ima hrpa stvari koja može utjecat,
jel sredjena prehrana, jel trening dovoljno intenzivan, spavaš li dovoljno, napiši što kako radiš pa cemo vidjet
Back to Top
Ranca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ranca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 12:00
Ja treniram odbojku,jel mogu da pijem kreatin,a da ne idem u teretanu,a da se dobro razvijem? ???
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 12:05
Nije nužno ici u teretanu za " Dobar izgled" Ovisi što želiš ... puno toga možeš kod kuce obaviti...uglanvom neceš se toliko razviti od odbojke..koliko od vježbe snage..koja potice mišice na rast....

Možeš ti piti kreatin...ali ako misliš da ce ti on nabiti mišice bez da ne napraviš i 1 sklek varaš se :)

A pogotovo ako prehrana nije ti balansirana...jer kreatin ne hrani tijelo...niti vježba mišice cak nema ni kalorijsku vrijednost..
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ranca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ranca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 12:13
Naravno,radicu sklekove,trbusnjake,zgibove,sve to.vise puto na dan,i pritom cu ici na treninge,ja samo hocu da nabijem masu.i.nesto misica,ali ne znam.kako...imam 70kg,a visina 186?
Back to Top
Ranca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ranca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 12:22
???
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 12:38
Bez prave prehrane i tezinskog treninga tesko ces nabit masu
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Ranca View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ranca Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 13:25
Pa hranicu se ja kako treba,samo me zanima,jel mpgu da nabijem masu ako ne idem u teretanu?
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 13:31
Moguce je... zgibovi svakako razvijaju ledja.. sklekove mozes rsdit s nekon torbom na ledjima da daju dodatni otpor.. skokove na zid za noge. Itd itd..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 13:47
masu dipseva, sklekove kreneš pa radiš sa nogama na povišenjem koje s vremenom ne pocneš dizat sve više gore, isto tako možeš i na rucicama/loptama itd. Ima masu nacina da ti ne treba ni 5kg utega. Al bez obzira na to ipak je malo lakši nacin kada imaš na sebi dodatnu težinu, investiraš u vestu, par gumenih traka i moš dobit dobar rezultat.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2013 at 14:57
Masu neceš dobiti ni od teretane ni od utega ni od sklekova ni od nicega ako ne unosiš više energije kroz hranu nego što denvno potrošiš.... :)

Bilo bih lijepo kada bih znali dali si uopce u suficitu...malo pokaži što jedeš 

Vježbanjem ceš potaknuti da rastu mišici...pogotovo ako snagu koristiš ne trebaš uopce puno investirati....sam imaš mnogo toga vjerovatno kod kuce što možeš koristiti za pocetak...kao što su dipsevi zgibovi sklekovi cucnjevi skokovi..i monoštvo toga polako možeš skupljat ostavljati sastrane za utege koje možeš kupiti...jer zašto bih išao na benc ako ne možeš uraditi 20 normalnih sklekova? razmisli malo....

Tako da vježbaj za pocetak snagu ostavi se kreatina na jedno vrijeme...radije uloži na prehranu i sastrane odvajaj za utege danas sutra ako želiš ili clanarinu u teretani
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Nedim1884 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nedim1884 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 19:20
Morao sam da se registrujem zbog izjava nekih ovdje , bavim se kickboxom vec duze vrijeme tako da znam neke stvari o tome, naravno da mozes dobiti masu radeci kuci sklekove uz kreatin to ide jos bolje jos ako uzimas prije spavanja banane kokos mlijeko za mjesec dana ces se popraviti ,Kada radis sklekove stavi sebi na ledja nesto ja sam koristio manju ciglu ali ti moze plocicu tega ili sta vec imas tako ces varati tijelo da mu treba vise snage i ono ce povecavati snagu i masu ,,a preporucena je odbojka uz to sve jer neces izgubiti na brzini zbog uzimanja kreatina ,Nadam se da sam ti pomogao u ostalom ovo sto sam ti rekao mozes naci na ozbiljnim stranicama o sportu ja sam tako radio i sad imam 80 kila a imao sam 70 i nisam imao snage u opste i ako sam radio fizicke poslove dosta .Pozzz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.