New Posts New Posts RSS Feed - D: Mjeseceva dijeta - ludilo ili stvarnost?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Mjeseceva dijeta - ludilo ili stvarnost?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
karmen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote karmen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Mjeseceva dijeta - ludilo ili stvarnost?
    Posted: 06 Veljaca 2012 at 13:10
zanimljivo, nisam to još isprobala! ...vrijedi probati, cini se jako lagano!
Back to Top
tajchi-1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tajchi-1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2012 at 21:20
odlucila sam probati
Back to Top
žana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote žana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 14:58
ja bi ovaj mjesec probala ovu dijetu ali koji dan da postim pošto je veceras oko pola 12mladina
Back to Top
Mateic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mateic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2012 at 15:00
meni bas sad nije jasno,zanci na taj datum koji ste naveli npr. sad sljedeci je 30.3. od 21:45 ja moram samo piti tekucinu 24h ,jel tako?
Back to Top
ketty View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ketty Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 10:37
Da 24 sata piti VODU ali samo vodu eventualno istiskati limun ,narancu . Nema mlijeka nema nikakvoga šecera kava cista. Vjerujte nije lako. Ja vec godinu dana primjenjujem tu dijetu i uncikovita je,
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 10:49
kakva je to ucinkovita dijeta da ju moraš godinu dana primjenjivati ?LOL
Inace ovo je besmislica
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 14:05
@phoneix
nije besmislica..moj stari je znao to radit,po toj mjesecevoj i rekao je da djeluje njemu fantasticno...
sad...100 ljudi 100 cudi...svakome drugcije djeluje:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 14:12
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

@phoneix
nije besmislica..moj stari je znao to radit,po toj mjesecevoj i rekao je da djeluje njemu fantasticno...
sad...100 ljudi 100 cudi...svakome drugcije djeluje:)


Ne zezaj, nemre 1 dan posta a da ne promijeniš svakodnevne prehrambene navike i vjezbas igrati ulogu u redukciji tjelesne težine, osebno ne u redukciji potkoznog masnog tkiva.
Ako ej promjenio nacin prehrane globalno i aktivirao se nije sigurno gubio kg radi 1 dana posta.......
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 16:32
voda vam, voda tam Tongue

@animal - u kojem smislu fantasticno? Mislim, ne zaj****, samo me zanima koliko kg izgubljenih je tu u pitanju i sve to skupa...na koji nacin mu je djelovalo?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 17:05
upravo to voda sim,voda tam.
vidi..njemu je to fantasticno jer nezna da je sve to voda bla bla..sad da ja njemu idem objasnjavat neke stvari, kako bi trebalo redovito tjelovjezbe,malo promjenit navike prehrambene...
za nekoga od 50 i kusur godina mislim da je to dobro (citaj fantasticno), jer vecina njegovih su duplo deblji..a ovako dobije malo motivacije,pa makar bilo to samo za pun mjesec.
ali od tuda je krenulo...kad covjek shvati da u jednom danu prakticki izgubi 2-3 kile nista ne jeduci i gledajuci u mjesec,a te kile se vrate u roku sljedecih dana, krene malo pomalo ozbiljnije.
stanje je sada da je poceo pit omega3, q10...vitamine,svakodnevo setnja...i rezultat je 75 cini mi se kila,dosta solidnih,malo je trbuscic jos tu..ali boze moj..navike su tu.
od toga je krenulo moje fantasticno...
nisam vam ni mislio reci da krenete na tu dijetu i da ocekujete rezultate jeduci POMFRI...Pinch
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 17:27
eee sad je to vec druga stvar Wink Znam ja da ti to sve kužiš, samo želim malo detaljnije radi drugih jer znaš vec kako ljudi citaju...vide fantasticno i eto rješenja, gladovat ce na pun mjesec, a ostalo po starom :)

Mislim, ti postovi možda nisu loši s vremena na vrijeme što se nekih drugih stvari tice, dalo bi se sad o tome, ali ovako kao neka vrsta dijete no way... ljudi cesto zaborave uzet vodu u jednadžbu pa žive u iluziji :) Kvragu  i te vage...treba to sve zabranit Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 18:22
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

eee sad je to vec druga stvar Wink Znam ja da ti to sve kužiš, samo želim malo detaljnije radi drugih jer znaš vec kako ljudi citaju...vide fantasticno i eto rješenja, gladovat ce na pun mjesec, a ostalo po starom :)

Mislim, ti postovi možda nisu loši s vremena na vrijeme što se nekih drugih stvari tice, dalo bi se sad o tome, ali ovako kao neka vrsta dijete no way... ljudi cesto zaborave uzet vodu u jednadžbu pa žive u iluziji :) Kvragu  i te vage...treba to sve zabranit Big smile
sory gymka, u pravu si. radio sam 3 obroka i bio na forumu..moj bed
al istina netko bi doslovno mogao svaki dan dozivljavat kao mjesecevu dijetu jer ce 1 dan kile ici dolje.
recite NE mjesecu! da vjezbanju i uravnotezenoj prehrani.:)
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2012 at 18:36
E ako si radio obroke, sve ti je oprošteno LOL Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mateic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mateic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2012 at 18:16
pozz,opet ja,dakle nakon nepunih mjesec dana uz treniranje 3 puta tjedno skinula sam 2,5 kila
Back to Top
fille View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fille Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2012 at 22:04
ja i ne razumem ovu tablicu i molim vama koi imate vec iskustva sa ovom dijetom recutemi tacno kada se drzi taj post kada je prva cetvr,pun mes,posljedna cetvrt ili mladi mjesec koj datum konkretno ..hvala vama
Back to Top
elmaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote elmaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 11:39
Ja sam vec primjenjivala ovu dijetu uz vjezbu i rezultati su odlicni.. fille -ja svake sedmice imam dan posta kao danas npr. i opet 06.05.2012 naredni dan znaci pratim sve datume posta ovdje napisane..mada mozes postiti i samo kad je mladi mjesec..po zelji i zavisno koliko kilograma zelis izgubiti..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.