New Posts New Posts RSS Feed - D: Najcešce ozljede koljena - koji su uzroci i kako se boriti s njima?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Najcešce ozljede koljena - koji su uzroci i kako se boriti s njima?

 Post Reply Post Reply
Author
jeky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Najcešce ozljede koljena - koji su uzroci i kako se boriti s njima?
    Posted: 19 Rujan 2012 at 21:40
Svi komentari na temu: Najcešce ozljede koljena - koji su uzroci i kako se boriti s njima?

Mnogo toga mi je vec jako poznato,no mene zanima jedna stvar ako mi mozete reci. Ja imam 18 godina i isla sam na pregled koljena i rekli su mi da mi je izderana cašica i ispucana hrskavica.Pila sam tablete no nista mi nije pomoglo.Bol jaku jos osjecam,pa me zanima ima li tu ikakve pomoci.Hvala vam unaprijed.
Back to Top
ROUZZ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ROUZZ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2016 at 17:23
Molim vas,možete li mi pomoci..Imam 53 godine..puno sjedim,koljeno me inace boljelo najviše pri hodanju niz stepenice.Ima 20 dana nepripremljena sam trcala niz brdo,ali velikom brzinom,i eto,boli,hodam ali uz šepanje..mogu nodu dizat gore dole ne boli,ali kad se oslanjam najviše me boli iza u pregibu i s vanjske strane desno..Mislite li da se radi o težoj ozljedi,moram li na slikanje,kakvu bi terapiju vi meni preporucili, Hvala,poz
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.