New Posts New Posts RSS Feed - D: Proglašeni najbolji suplementi za 2013. godinu!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Proglašeni najbolji suplementi za 2013. godinu!

 Post Reply Post Reply
Author
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Proglašeni najbolji suplementi za 2013. godinu!
    Posted: 04 Veljaca 2013 at 17:23
Svi komentari na temu: Proglašeni najbolji suplementi za 2013. godinu!

A ne nije najbolji :D
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 17:43
Znaci da CLA nešto vrijedi? Ili su ljudi to bezveze ocjenjivali, pošto nikad nisam cuo da CLA dobro koristiti, pogotovo ne od poznatijih forumaša ujedno i super sportaša.
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 18:00
Ma kakav CLA... vecina ljudi ovdje na sajtu ne zna šta prica ukljucujuci i mnoge koji pišu clanke.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 19:51
Jeulz, na koje autore to misliš i koje clanove portala? Ne možeš generalizirati, nego konkretno napiši ako iznosiš vec takve optužbe.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 19:52
Ja nebi nikad kupija CLA, a vidi se da je optimum najpopularniji vrend iako bi ja izabra MVO
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 19:52
MVP*
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 20:17
Optimum je najpopularniji brend iz razloga što iznimno dobro kotira na stranim fitness i bodybuidling site-ovima + nude po vecini najbolju kvalitetu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 20:29
Ma sve stoji, meni je najbitnije šta niza cjena a da he ok kvaliteta, proba san ja i optimum jednom, samo skupo to
Back to Top
sharkman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sharkman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 22:15
- po meni je taj CLA bacanje novaca,ja sam koristija od TwinLaba - i nije mi se nešta pokaza - Optimum Nutrition je najpopularniji jer je jednostavno najbolji - uz takvu cjenu se najbolje prodaje,to je jednostavni pokazatelj kvalitete.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 22:59
To šta se najbolje prodaje nemora znacit da je najbolji, ima još proizvoda koji su u tom rangu pa su jeftiniji
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2013 at 23:08
Što mislite o Scitec-u i njihovim proizvodima ?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 00:20
Ko to još koristi scitec oslin obih koje oni sponzoriraju
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2013 at 08:55
Iako vise ne pijem whey (prebacio sam se na konoplju), mogu reci da je ON zaista najbolji, iako bi ja jos odmah uz njega na prvo mjesto stavio Twinlab, a pio sam ih poprilicno dosta, (uz ova dva navedena American Muscle, BioTech, Scitec, Dymatize, Gaspari, Weider, MyProtein, Universal...)..jedini koji su se meni osobno jos svijedli su BioTech..

sto se tice Sciteca, znam da mi se jedino svidalo to sto imaju whey u vreciama (doze po 30g) i bilo je valjda 15 razlicitih okusa ,
CLA nikad nisam koristio, al da podjeli s vama nesto sto sam nedavno gledao na emisiji od Dr. OZ, gdje govori o fat busterima ovisno o tipu tijela (pritom misli na 3 tipa: oni koji imaju masni donji dio tijela-guzica, noge, zatim oni koji imaju masniji dio trbuha, struka, i osobe koje su masne i dolje i gore) i za svaki tip tijela preporuca neki od stvari koji pomazu u mrsaljenju (naravno najprije govori o tome kakavu prehranu bi trebali imati odredena skupina).i uglvanom govori da CLA pomaze
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.