New Posts New Posts RSS Feed - D: Pšenicne posije: cuvaju zdravlje i ubrzavaju probavu!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Pšenicne posije: cuvaju zdravlje i ubrzavaju probavu!

 Post Reply Post Reply
Author
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Pšenicne posije: cuvaju zdravlje i ubrzavaju probavu!
    Posted: 28 Srpanj 2015 at 10:03
Svi komentari na temu: Pšenicne posije: cuvaju zdravlje i ubrzavaju probavu!

imam pitanje. zbunjena sam :) ovi proteini iz pšenice, nije li to zapravo visok udio glutena u njoj? ja kada kupim miješani raženi kruh (raž i integralna pšenica) nutritivni sastav izbacuje da ima oko 35 g UH i 16 g proteina (glutena).....nekužim....nije li da se ti "proteini" racunaju pod prazne kalorije? sama sam dosta osjetljiva na gluten, pogotovo sad kada sam opcom slabošcu i anoreksijom dodatno iscrpila imunitet. obožavam žito :P zato me i zanima pa može li mi netko odgovoriti kako se na to gleda. po takvome, uz gluten, ja iskonzumiram po 200 g "proteina" dnevno kad se najedem kruha i zobi jer nemam za drugo i kiselim se ko krastavac:D unaprijed hvala
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
iva1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iva1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2015 at 20:09
Recepti su savršeni!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.