New Posts New Posts RSS Feed - D: Serotonin i sport: Usrecite se vježbanjem!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Serotonin i sport: Usrecite se vježbanjem!

 Post Reply Post Reply
Author
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Serotonin i sport: Usrecite se vježbanjem!
    Posted: 27 Veljaca 2015 at 21:33
Svi komentari na temu: Serotonin i sport: Usrecite se vježbanjem!

..prije bi triba bit endorfin=ublaživac boli i sport a ne serotonin....koliko serotonin može vremenski biti aktivan za vrime vježbanja...prije vježbanja i nekoliko minuta za vrime vježbanja ...nakon toga aktivira se endorfin ...i kad se trening završi endorfin je glavni za onaj osjecaj rasta i samopuzdanja....
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2015 at 22:14
Ponekad osjecam lagani umor prije vjezbanja a nakon vjezbanja imam vise energije.Sreca i samo pozitivne stvari proizlaze iz vjezbanja tj nakon ;) Ljudi,vjezbajtee :)))
The only bad workout is the one that you didnt do
Back to Top
XiSE View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XiSE Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2015 at 14:41
Stres,ljutnja,frustracija,tuga... ??!! Pfff,samo odem u teretanu i dizem utege i zaboravim na sve xD
Back to Top
bejb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 303
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bejb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2015 at 14:57
super tekst. kod mene defintivno outdoor aktivnosti, naprosto moram biti vani jer mi par sati veranja po sumi napravi za raspolozenje vise nego bilo sto drugo. i teretana je ok, ali priroda je priroda.
Back to Top
Eno Jope View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Eno Jope Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2015 at 14:31
Lijep clanak, informativan. Nisam znala da u tolikoj kolicini tj. da uopce ima serotonina u crijevima. Znam da problemi sa probavom mogu biti uzrok fizickoj boli no takoder nus pojava je stvarno loše raspoloženje, dali loša probava utjece takoder na tu kolicinu serotonina u crijevima i dali je ona povezana sa onom u mozgu? Jer tjelovježba osim što pomaže popraviti raspoloženje kako pišete, pomaže ublažiti i simptome lakih probavnih tegoba.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.