New Posts New Posts RSS Feed - D: Sklekovi na jednoj ruci – uz jednostavan i ucinkovit sustav
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Sklekovi na jednoj ruci – uz jednostavan i ucinkovit sustav

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Sklekovi na jednoj ruci – uz jednostavan i ucinkovit sustav
    Posted: 15 Sijecanj 2013 at 12:13
Svi komentari na temu: Sklekovi na jednoj ruci – uz jednostavan i ucinkovit sustav

pa,eto,iskreno,meni su sklekovi još uvijek teški u svako vježbanje ukljucujem sklekove, cucnjeve na jednoj nozi i zgibove,pa makar i tri od svakog,ali tri kvalitetna,makar krepala od muke,ali ne odustajem
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 13:27
svaka cast na lijepo objašnjenoj progresiji i modifikacijama..ali još uvijek sam na tocki 5. :)
cookies are for pussies
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 15:03
Djevojke, samo polako. Ne treba žuriti s progresijom. Probajte povecati broj ponavljanja s programom koji sam objasnio u jednom od clanaka, marljivo radite na kvaliteti i rezultati nece izostati :))
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
GoFgO View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GoFgO Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 16:47
Pozdrav, zanima me jedna stvar samo, sa sklekovima nemam problema, idu dosta lagano, ali sam primjetio da mi zadnjih nekoliko treninga zna "kvrckat"desni lakat prilikom spuštanja, što je veoma iritantno, što sada? trebam li ih izbjegavat i pocet radit neke druge vjezbe za triceps/prsa? Znaci, tu i tamo se to dogodi :\
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 17:51
Kvrckanje ne znaci da nešto ne valja sa zglobom, ali nije loše provjeriti s lijecnikom. Problem je što se vecina nas na to teško odlucuje.
Kad osjetiš da nešto nije kako treba, ili kad se ozlijediš pa te to sprjecava da odredjenu vježbu izvodiš s velikim intenzitetom, smanji težinu koju koristiš. U ovom slucaju bi bilo dobro vratiti se korak-dva u nazad i sklekove raditi na povišenju kako bi smanjio opterecenje na lakat. Kod takvih se treninga imaš priliku detaljnije posvetiti kvaliteti izvodjenja vježbe. Naravno sve ovo vrijedi u slucaju da ne govorimo o ozbiljnoj ozlijedi vec o "krckanju" ili laganim zatezanjima/bolovima. Savjetovanje s lijecnikom ne bi bilo loše.

Saša
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 11:00
Zanima me gdje ruka stoji tj. šaka 
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 11:28
U kojim sklekovima Zvonimire?
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 12:27
ma na jednoj ruci
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 18:07
Položaj dlana kod sklekova na jednoj ruci je slijedeci: zauzmi stav kao da misliš raditi klasicne sklekove s dlanovima unutar širine ramena. Dlan lagano okreni s prstima prema unutra (koliko? to ce ti praksa sama pokazati ako slušaš svoje tijelo. Jednu ruku makni s poda i napravi sklek na jednoj ruci :)
www.strongfirst.com.hr
Back to Top
ccc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ccc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 19:06
Imam 13 godina mogaosen prije 35 obicnih pravilnih sklelkova no sta vise radim mogu sve manje trenutno mogu 22 moze li mi ko pomoci
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2013 at 19:35
Probaj malo odmoriti :) ili si pre opteretio ih...pa ti treba odmora....ili si poceo pravilnije raditi...

Ali ne serkiraj se...kako koji dan ti dodje... Nekada se igram sa sklekovima...sledeci put mi budu teški...to je normalno mlad si...ima vremena super što si poceo u tako ranoj fazi....samo malo odmori :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 23:03
Ja nit sa dvije ruke mogu napravit sklek a kamoli na jednoj ruci.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 00:41
Dali možeš ženski? :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Sasa Rajnovic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Listopad 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 480
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sasa Rajnovic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 00:29
Originally posted by Novamladamamauformi Novamladamamauformi wrote:

Ja nit sa dvije ruke mogu napravit sklek a kamoli na jednoj ruci.


Mlada mama,
probaj krenuti od pocetka, pa polako s progresivnim trenizima doci do sklekova. Sve je to zaista moguce, pa cak i za žene. Jedino u to valja uložiti mao više vremena ;)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 17:30
ja sam na 20 sklekova momentalno,i to od kad sam pocela intenzivnije raditi ruke,i zgibove,odnosno izdržaj,i povecala mi se snaga u rukama

još samo da zgib uspijem, (chin up mi je lakši)
e,onda sam faca!!!!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 17:49
Samo polako i bez tenzija!!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.