New Posts New Posts RSS Feed - D: Trbušni mišici na tanjuru
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Trbušni mišici na tanjuru

 Post Reply Post Reply
Author
tinica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tinica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Trbušni mišici na tanjuru
    Posted: 07 Ožujak 2012 at 10:08
Svi komentari na temu: Trbušni mišici na tanjuru

savršen je clanak svida mi se.

Edited by Zoki - 16 Studeni 2012 at 23:53
Back to Top
s4le96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote s4le96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 00:36
Mene zanima dali je moguce ovo izvesti sve isto ali bez proteinskih shejkova? Da nadoknadim iz necega te proteine iz shejka?
Back to Top
LUKŠA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LUKŠA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 16:55
Originally posted by s4le96 s4le96 wrote:

Mene zanima dali je moguce ovo izvesti sve isto ali bez proteinskih shejkova? Da nadoknadim iz necega te proteine iz shejka?
Pa ovako sejk se pije poslje treninga i koriste se koncentrirani proteini sirutke jer se oni najbrže apsorbiraju a misicima je poslje treninga potrebna brza opskrba proteinima....
Ne vidim razloga da nepijes proteinske sejkove jer posle treninga su izvrsno rjesene a brza apsorpcija proteina nakon treninga znaci i bolje rezultate (naravno uz pravilnu prehranu i dostatan unos kalorija ovisno je si li na masi ili definiciji...)
E sad ako trazis neku alternativu je bih ti preporucio: 1. 4-5 kuhanih bjelanjaka
                                                                                2. 200 g posnog sira
Ali imaj na umu da se u PWM izbjegavaju masnoce kojih ima i u posnom i u jajima (dakako u maloj kolicini ali ima...)
Ipak proteinski sejkovi su najbolje rjesenje!!! 
Back to Top
s4le96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote s4le96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 18:16
Hvala na odgovoru nije da ja nepijem proteinske sejkove niti da ih nebi pio nego moji roditelji imaju lose misljenje o proteinima ja sam im sve objasnio od cega se to pravi i sta ima unutura ali nemozes ti protiv njih nista. Hvala na savetima sada cu jesti belanjka i posni sir malo vise nego obicno i obicno sam ga jeo dok ne odobre proteine ali morace kad tad :)
Back to Top
LUKŠA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LUKŠA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 18:26
Hahahaha imao sam i ja nekad slicnu situaciju i razvio sam taktiku da ih gnjavim kad bi jeli meso ili sir,jaja itd. jer kako to da oni isto uzimaju proteine... to im je tolko išlo na živce da su na kraju popustili Tongue
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2012 at 09:25
Originally posted by LUKŠA LUKŠA wrote:

Hahahaha imao sam i ja nekad slicnu situaciju i razvio sam taktiku da ih gnjavim kad bi jeli meso ili sir,jaja itd. jer kako to da oni isto uzimaju proteine... to im je tolko išlo na živce da su na kraju popustili Tongue


jedan ogroman lajk na ovo
Back to Top
metvica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote metvica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2012 at 12:20
Ja izgleda propuštam nešto, ali nije mi jasno kad tip iz primjera ovog jelovnika ide na posao buduci da sprema meduobrok u 10 sati, vježba od 13-14, te nakon toga sprema rucak u 15 sati. Ja sam zaposlena žena od 45 godina, sa dvoje djece i mužem i brdom kucnog posla i zanima me ima li tko kakav pametni dnevni jelovnik za mene. Napominjem da ne idem u teretanu ali vježbam svaki dan kod kuce oko 30 minuta jer imam prilicnih problema sa kralježnicom. Nemam zamjetni višak težine ali štošta bi se, po mom mišljenju, moglo promjeniti, zato molim malo manje ovakvih nerealnih clanaka, a više pomoci za nas obicne, zaposlene, prosjecne ljude. Sa zahvalnošcu prihvacam i sve dobronamjerne i konstruktivne kritike !
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2012 at 13:58
Ne moraš se opterecivati napisanim jer nije bitno da imas 6-7 obroka ako ti ne odgovara, mozes imati 3-4, ili kak je kolega Amiketa pisao o warrior nacinu prehrane, pa nadjes sistem koji ti najvise odgovara. Bitno je da zadovoljis kalorijski unos potreban razini tvojih aktivnosti i cilju kojem tezis i naravno da ta hrana bude sto kvalitetnija. Isto tako, ako ti odgovara mozes jesti i 5-6x, posao i ostale obaveze nisu prepreka ako vecer prije pripremis sve obroke i poneses na posao one koje ti upadaju u tom periodu..Dakle skuhas jedan obrok , nazovimo ga rucak, skuhas vise toga i pojedes u 2 obroka na poslu.Kad ti se desi da ne stignes skuhati ili ti se neda poneseš u shakeru npr sameljene zobene i whey i neku vocku ili tak nekaj.
Back to Top
Miki88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Miki88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 18:26
ja sam sada na ovoj prehrani samo bez ovog zadnjeg obroka smršavio sam 4 kg imam sada 81kg na 186 i opet su mi slabe plocice
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Srpanj 2013 at 16:29
miki, imaš slabi core :)
Back to Top
IceMan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote IceMan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 15:04
treniram judo a prije toga sam u teretani 20:30-22:30 pa me zanima dali onda poslje toga mogu konzumirat proteine ako idem spavat oko 24
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 15:06
Bilo bih jako poželjno da jedeš nakon teretane i treninga da nadomjestiš ono što si izgubio tokom treniranja....da ne dodje do katabolizma :) Ako je dobar trening i sve...nema veze kada jedeš 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
jane View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2014 at 19:07
pitam lukšu ,od 21.07. o kakvim to masnocama on pise ako je rijec o posnom siru.....naravno podrzavam metvicu. JA se cijeli život bavim sportom...bez proteinskih dodataka...imam 40 god i majka sam 13 god djecaka. Nakon 4 mj od poroda imala sam isto cvrsto tijelo kao i prije..U trudnoci sam umjereno trenirala..a onda pa sve do sada nastavila trenirati...i nikada nisam trošila novce na proteinske dodatke...jer sam pažljivo proucila namirnice koje imaju dovoljno proteina za održavanje moje mišicne mase...sastavila sebi jelovnik koji volim i koji mi je potreban ....a uz to naucila puno toga o sastavu namirnica. Da ne spominjem Atkinsovu djetu koja mi je pomogla nakon poroda...Mislim da svatko mora osluškivati vlastito tjelo i pronaci sebeu treninzima i prehrani..jer tek tada je i tijelo zadovoljno a i naša duša...a rezultati su...uh, moji trbušnjaci i ostatak tijela u 40- ima....zadovoljna
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.