New Posts New Posts RSS Feed - D: Video i savjeti: Kako postici bolje trbušnjake
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Video i savjeti: Kako postici bolje trbušnjake

 Post Reply Post Reply
Author
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Video i savjeti: Kako postici bolje trbušnjake
    Posted: 18 Kolovoz 2012 at 22:27
Svi komentari na temu: Video i savjeti: Kako postici bolje trbušnjake

"Jedina stvar koju cete (eventualno) postici stotinama trbušnjaka dnevno – su cvrsti trbušni mišici. Ali cvrstoca i definicija, nažalost, nemaju prevelike veze jedno s drugim. Kada bi imali, svakodnevno biste mogli vidjeti gomilu ljudi kako hodaju okolo s „isklesanim“ trbušnjacima, a svi znamo da ce vas prije grom pogoditi nego što cete naletjeti na decka ili curu sa savršeno definiranim trbušnim mišicima."...EPIC !! Sve u svemu odlican clanak. :D
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
OGGY View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote OGGY Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2012 at 12:53
Clanak je super... Svaka cast
Back to Top
Amy*** View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amy*** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2012 at 13:26
Odlican clanak, svaka cast.
Jedna od najtežih stvari u životu je odluciti se da li ceš samo odustati ili pokušati još jace.
Back to Top
Ljubicica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ljubicica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2012 at 10:18
Pozdrav! Prvo da pohvalim clanak, naravno, kad je super :) No, citajuci ovaj tekst, opet, kao i kod citanja nekih drugih na ovu temu, morala sam se zapitati oko nekih, meni nejasnih stvari, pa ako biste mogli razjasniti mi ih. Sve je to nama jasno, da telo ne funkcionise izolovano nego integralno i da cucnjevi kao i vezbanje vecih misicnih grupa mnogo vise trose kalorija, a samim tim one su kao takve efikasnije za skidanje masnih naslaga sa celog tela pa tako i sa stomaka... Ono sto je meni nejasno u celoj ovoj prici je to, ako je to bas tako, zar ne bismo trebali onda imati svuda po telu podjednako rasprostranjene masne naslage? Vrlo dobro znamo da to i nije slucaj kod vecine ljudi, nego neko pak ima vise masnih naslaga na butinama, neko na stomaku itd. Da me pogresno ne razumete, ovim ne zelim reci da je clanak pogresan i da nije dobar, naprotiv, nego mi je ipak nejasno zasto se neki ljudi prilikom gojenja vise goje na nekim delovima tela, a ne podjednako i u slucaju skidanja masti isto, sa nekih delova tela se lakse "skida" nego sa ostalih. Bila bih vam mnogo zahvalna na odgovoru, jer vec duzi period trazim neki tekst gde bih to mogla shvatiti, ali mi nesto ne ide za rukom. Zelela bih da pohvalim i ceo sajt. Mnogo korisnih stvari ima :)
Back to Top
Đugum View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Đugum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 17:15
Odlican clanak i svaka cast :D
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2013 at 17:38
Ljubicica, tijelo pokrece otpustanje masti iz masnih stanica hormonalnom regulacijom. Posto su hormoni prisutni u krvotoku, oni ce pokrenuti otpustanje masti u cijelome tijelu (bez obzira koji dio tijela treba energiju).
To sto se masne stanice vise sakupljaju kod muskaraca u donjem dijelu trbuha i ledja, a kod zena u bedrima, to je stvar evolucije i genetike.
Back to Top
bjanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bjanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2013 at 00:28
nema greške
Back to Top
kikii View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kikii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2014 at 15:35
Pa sto ako u trbuhu nemam masnih naslaga, nego samo zelim imati plocice, sta onda radit, dobar clanak :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2014 at 15:55
Originally posted by kikii kikii wrote:

Pa sto ako u trbuhu nemam masnih naslaga, nego samo zelim imati plocice, sta onda radit, dobar clanak :)


a što želiš? da ti pločice budu isturenije i da se vide? vježbaš li šta?
cookies are for pussies
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2014 at 06:50
Hmmm, kliko ja znam, bez obzira koliko netko pumpa trbusnjace da budu vidljivi bodyfat treba biti 10% ili manje. A vijezbe za trbusnjake su samo za cvrstocu i bolju definiciju.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
lorax_omnia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lorax_omnia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2014 at 09:34
u teretani di treniram ima jedan covijek stariji amo reci 45god i svaki dan odradi neke vjezbe po spravama i onda legne na strunjacu, zakaci noge na svedske ljestve i 70 MINUTA radi klasicne trbusnjake hahah meni je to presmisno. mislim svaka njemu cast ali 70 min bez prestanka hahaha
Your legs are not giving out.    Your head is giving up.
Back to Top
quadricepsfemoris View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote quadricepsfemoris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2014 at 21:06
clanak je u redu, dobar i zanimljiv, ali neka se gospodin tihomir ne naljuti na jednu stvar. kad covjek ide surfati po internetu o trbusnjacima, konkretno ni jedan clanak nema za one koji imaju bbf +-10, te kako ojacati trbusnjake, da budu vidljivi i slicno. isto kao sto u 99% prehrambenih planova i programa nema za one koji se trebaju udebljati. Ja znam hvala bogu vjezbe i nacin za takve jer sam i sam ektomorf ali fali tih clanaka. Pozdrav
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2014 at 00:21
Originally posted by lorax_omnia lorax_omnia wrote:

u teretani di treniram ima jedan covijek stariji amo reci 45god i svaki dan odradi neke vjezbe po spravama i onda legne na strunjacu, zakaci noge na svedske ljestve i 70 MINUTA radi klasicne trbusnjake hahah meni je to presmisno. mislim svaka njemu cast ali 70 min bez prestanka hahaha

Jbga dali si probala? :D Možda nešto novo nam donese , pa svi budemo radili po 70 minuta WinkLOL

Svatko ima svoj pristup... kad tada će otkriti dali je koristan ili ne :) 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
awergaew View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote awergaew Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2016 at 21:08
@Ljubicica zato što na predjelima bedara te trbuha nedostaje nekih enzima koji ubrzavaju prženje masnih naslaga,naravno to je evolucijski tako posloženo..a u drugu ruku,postoji i ona visceralna mast koja oblaže unutarnje organe što nas štiti od hladnih uvjeta..znaci sve nam je priroda posložila da bi nas zaštitila od nepovoljnih uvjeta,a to što mi želimo lijep izgled te vježbamo,naše tijelo ne zanima,ono to doživljava kao "prijetnju"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.