New Posts New Posts RSS Feed - D: ViPR - funkcionalni rekvizit nove generacije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: ViPR - funkcionalni rekvizit nove generacije

 Post Reply Post Reply
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: ViPR - funkcionalni rekvizit nove generacije
    Posted: 16 Lipanj 2013 at 12:15
Svi komentari na temu: ViPR - funkcionalni rekvizit nove generacije

Ne svida mi se, jedina vježba ova za trbušnjake probat cu sa obicnom šipkom, ovo ostalo se može sa kb, db, medicinkom i to je to.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2013 at 12:52
Ni meni nije nešto posebno :/
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2013 at 13:42
Ma, izmišljaju svašta samo da bi zaradili....
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2013 at 18:52
Originally posted by Thor Thor wrote:

Ma, izmišljaju svašta samo da bi zaradili....
I TRX, sandbag, aquabag itd. su noviteti koji su trenutno popularni.
Fitness industrija izbacuje stalno nove stvari, kako ne bi vjecno radili isto i kako bi privukli cim više ljudi.

Vjerujem da novitete ne treba zanemarivati, kome odgovara - može ih probati i primjeniti u svom treningu.

Iskreno, ni meni ovaj ViPR ne izgleda nešto, draži mi je sandbag ili kettlebell.
Samo želim reci da novitete ne treba osudjivati, uvijek vježbac ima izbora - da li ce to primjeniti ili ne.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2013 at 20:45
Ovo mi se osobno ne svidja , ali tko zna. Sandbag i TRX cu nadam se isprobati uskoro.
Girje niti ne trebam spominjati Heart
Back to Top
zeus01 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeus01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 23:50
Ništa posebno.Od svih noviteta prezadovoljan sam Suplesovom bugarskom torbom(druge su bezveze),Ultumate Sandbagom i TRX.Mislim da ovaj ViPR nije potreban a vidim da mu je visoka i cijena na engleskim stranicama.
Back to Top
maggie-fit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maggie-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 17:16
Super su mi nove stvari koje se mogu primjenjivati u treningu i na taj nacin razbijati monotoniju višegodišnjim vježbacima.. Istina je da su vježbe na istu shemu,ali novi je rekvizit i samim tim obican cucanj više nije obican!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Srpanj 2014 at 09:54
Ovaj rekvizit za vecinu i nije da bi bio glavni rekvizit u vježbanju, ili za postici mišice za plažu, ali za motoriku u sportu, prehab trupa( i za powerliftere) jako korisna spravica. Ako netko može, neka pogleda predavanja na temu "Loaded motion" sa ideafit konvencije od Michol Dalcourt-a
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.