New Posts New Posts RSS Feed - D: Vodic: kada
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Vodic: kada "varati" tijekom treninga i kada je cheat meal koristan

 Post Reply Post Reply
Author
jeulz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Travanj 2012
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jeulz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Vodic: kada "varati" tijekom treninga i kada je cheat meal koristan
    Posted: 04 Lipanj 2013 at 15:40
Svi komentari na temu: Vodic: kada "varati" tijekom treninga i kada je cheat meal koristan

ne dopustiti da se cheat MEAL pretvori u cheat DAY! (tip: sjesti za stol sa svim što mislimo pojesti u cheat mealu i kad se ustanemo, taj obrok je gotov i nastavljamo dalje sa uobicajenim režimom) S jednim obrokom ništa napraviti neceš, to treba biti kontroliran refeed od barem 24h, naravno sve nesmije biti 'junk' nego u granicama.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 17:09
pojeo sam pizzu prošli petak i baš sam nekako boostao treninge :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 17:22
Kada budeš skupio 1000 postova....i budeš narucivao majicu...nadji neku sa natpisom cheat meal :D Malo malo nešto ti pada pod ruku :D
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 20:31
http://www.ebay.com/itm/Mens-Training-Gym-Vest-Bodybuilding-Fitted-Muscle-Clothing-Back-Stringer-ZYZZ-/321101224600?pt=UK_Men_s_T_Shirts&var=&hash=item4ac31fda98 ništa od toga u ponedjeljak masa krece na maximum, ovu majicu cu naruciti P.S. mora se matura malo "zaliti" ( u ovo slucaju sa pizzom ) :D
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2013 at 20:33
haha ajde brate sretno jedva cekam slikice :D
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 11:00
Ovo za cheat treninga mi se svida jer to pokušavam vec xy puta objasniti tim mladima da samo pridonose mogucoj ozljedi, al dabe....ah šta ceš. Što se tice obroka, meni taj jedan obrok kako je napisano sjedni, stavi na stol sve što misliš pojest i pojedi dok ne popucaš po šašovima uvijek ima ucinka. Ovo kontroliranje junkanje tijekom cijelog dana mi nikako ne paše, jer mi se par puta zalomilo da iduci dan pomislim ah ako sam jucero mogao bi i danas malo. Pa se to pretvori u 2 dana. Mentalno je puno jednostavnije napraviti cheat meal i vratiti se režimu nego cheat day kako je i napisano u clanku, za onoga tko može iskontrolirat se taj dan pa se vratit rutini super, meni ne ide :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 11:45
Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ovo za cheat treninga mi se svidja jer to pokušavam vec xy puta objasniti tim mladjima da samo pridonose mogucoj ozljedi, al djabe....ah šta ceš.
Što se tice obroka, meni taj jedan obrok kako je napisano sjedni, stavi na stol sve što misliš pojest i pojedi dok ne popucaš po šašovima uvijek ima ucinka. Ovo kontroliranje junkanje tijekom cijelog dana mi nikako ne paše, jer mi se par puta zalomilo da iduci dan pomislim ah ako sam jucero mogao bi i danas malo. Pa se to pretvori u 2 dana. Mentalno je puno jednostavnije napraviti cheat meal i vratiti se režimu nego cheat day kako je i napisano u clanku, za onoga tko može iskontrolirat se taj dan pa se vratit rutini super, meni ne ide :)


E i meni isto tako puno lakše cheat meal
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2013 at 14:23
Zanimljivo...mogao bi napraviti možda koji dan neki cheat ako ima proteina unutri haha...nisam 4 mjeseca junko :P
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2015 at 22:00
ja sam nakon par mjeseci skoro pa ciste prehrane (dva keksa i dve kriške gaude dnevno ja ne racunam pod cheat) pocela jesti što god mi je srce htjelo (u normalnim granicama- npr. za veceru nije bio posnjak ili whey vec sendvic i kolac) i jela sam instinktivno kad sam bila gladna. vježbala sam minimalno - pola sata svaki treci dan bez težina bez dodatnih proteina ali sam tempirala da cheat bude prije ili još bolje poslije. 5 KG MIŠICA SAM DOBILA SA TIME DA JE MASTI BILO MINIMALNO. I MENZIS MI JE DOŠAO. ŽILE NA RUCI NIKAD NISU BILE MUŽEVNIJE. .....ETO! Pa vi pricajte samo i svaki dan jedite jedno te isto u tocno odredeno vrijeme u tocno odredenoj kolicini. skoro sam bez bubrega ostala :/ poanta je da jednostavno treba normalno jest -ono što tijelo traži BAŠ TAD. a to koliko izrezano cete izgledati- ovisi o prirodi i genetici. ja više nisam toliko jako- ali lijepo je imati menzis, oba bubrega i pojesti kolac!
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
alohomora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alohomora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2015 at 19:34
što u slucaju ako nikada nismo imali problema sa ikakvim "viškovima", aktivni smo u treningu pa cak nastojimo i nabaciti koju kilicu. u pojedinim krugovima (posebice u teretanama) kada saznaju da jedeš što ti dode pod ruku, kao da si pocinio smrtni grijeh. osobno mogu jesti što hocu i kada hocu,bez da se udebljam.dijelom se radi o dobroj genetici i brzom metabolizmu,dijelom o zdravstvenim teškocama koje su uzrokovale gubitak na težini. u teretanu idem tri puta tjedno i radi se iskljucivo o treninzima s utezima po skupinama, bez kardijanja. naravno da je bit svega briga za vlastito zdravlje i da nije poanta trpati se smecem. zobene na sto nacina,orašasti,med,proteinske palacinke,zdraviji muffini,zapeceno povrce,meso,jaja,sir,riba,jecam su cudo od namirnica, no u brdu procesuirane hrane,kemijskih supstanci,aditiva razlicite namjene, od kojih se hrpa krije upravo u proizvodima koji nose titulu zdravih,light,fitness, zar je zaista tolika šteta, uz svakodnevnu konzumaciju navedenih zdravih namirnica, u cokoladici,keksima,kebabu nakon treninga i slicnome. i najveci je tada apsurd da ekipa koja te cudno gleda jer pojedeš burek za dorucak poduzima tko zna kakve restrikcije iskljucivo radi fizickog izgleda jer u pojmu zdravlja ne bi trebale postojati nikakve restrikcije
Back to Top
Filip123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Filip123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2017 at 20:16
Ja ga provodim svako 2 tjedna, a na definiciji sam i cikliram s ugljikohidratima i mastima. Sto mislite o tome?
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2017 at 02:22
Originally posted by Filip123 Filip123 wrote:

Ja ga provodim svako 2 tjedna, a na definiciji sam i cikliram s ugljikohidratima i mastima. Sto mislite o tome?

Ako dijeta na taj nacin funkcionira i postizes sto si zamislio po pitanju gubitka masti.
Zasto ne? =)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.