New Posts New Posts RSS Feed - D: Zdrava prehrana - naucite se pravilno i kvalitetno hraniti!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Zdrava prehrana - naucite se pravilno i kvalitetno hraniti!

 Post Reply Post Reply
Author
Krpsy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Krpsy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Zdrava prehrana - naucite se pravilno i kvalitetno hraniti!
    Posted: 19 Svibanj 2013 at 10:29
Svi komentari na temu: Zdrava prehrana - naucite se pravilno i kvalitetno hraniti!

Jeli mozete sastaviti proteinski jelovnik bez proteina(iz boca),samo iz hrane
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2013 at 19:35
Teško da ce ti to itko sastavit, za to se trebas sam potrudit...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Shienaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shienaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 12:14
ovo je super clanak, pogotovo za pocetnike koji tek ucimo o prehrani :)
Back to Top
Skijatorica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skijatorica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 22:48
Umjesto proteinskog koncentrata uzmite pola litre jogurta sa 0,1 % masti, ili pojedite 200 grama posnog sira ! Jel to znaci da umjesto proteinskog kompleksa mogu piti jogurt i efekt ce biti isti? ;)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 10:17
ovisi koliko jogurta popijes da bi dosegla gramazu proteina iz whey proteina trebala bi popiti puno jogurta, s tim da bi onda s tih puno jogurta unijela i vise UH i kcal nego s wheyem. Posni sir je bolji izbbor od jogurta iako s obzirom na whey protein proteini iz posnog i jogurta su spori proteini pa je svakako bolje uzeti whey + UH nakon vjezbanja.
cookies are for pussies
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2015 at 18:27
eto slican omjer nutrijenata sam uvijek unosila (plus minus varijacije) pa i dalje nemam menstruaciju. šta da radim a da ne izgubim teško stecenu formu- neznam. ali samo znam da menstruaciju moram dobiti što prije. ispostavilo se da su ugljici i masti puno bitniji za cjelokupno zdravlje (u vecim omjerima od navedenih) nego tovljenje proteinima i konstantan deficit kalorija. to nikako nemože biti dobro za tijelo. sad se ja vracam lijepo ugljicima , srezujem ponovno proteina sa 2 na 1,5 po kg vježbam i dalje (2 put snaga dva put kardio tjedno sat vremena) i tako sam bila najzdravija i vitalnija. imam 50 kg i unos masnoca (dobrih po mogucnosti ali i loše su prijekopotrebne posebno ako srežete ugljice) mi je 60 gr. proteini 75-80 a ugljici izmedu 160-200 gr. i bok pero.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Ljemon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ljemon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2016 at 20:33
Ovo nije dobro,premalo hrane za veceru,bez obzira koji nam je cilj ne smijemo podcijeniti vaznost vecere.
Back to Top
Enas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Enas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2016 at 12:35
Slazem se u vezi ovog komentara za veceru
Back to Top
Keti8 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Keti8 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2016 at 12:20
Ako vam je malo za veceru,uzmite oko 100g piletine i specite na kokosovom ulju. ??
Back to Top
hejivaje View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Svibanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hejivaje Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2017 at 16:25
Yes slazem se s Kati8?
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.