New Posts New Posts RSS Feed - Fat burner
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fat burner

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fat burner
    Posted: 26 Veljaca 2008 at 12:54
Interesira me vase misljenje o "fat burnerima" i koliko su oni zdravi/potrebni tijekom treninga. Preporucuje li se njihovo uzimanje i u slucaju normalne tjelesne tezine za, npr. rjesavanje problema jahackih hlaca, ili je uputno to rijesiti intenzivnijim treningom?
Unaprijed hvala!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2008 at 21:28
Bacanje love.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 00:03
Problem jahackih hlaca... sta je to?


Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 08:45
to ti je nesto vrlo strasno za vidjeti na zenama! istaknutije je kod zena koje su sklone debljanju na tim mjestima, premalo vjezbaju ili vecinu vremena provode u sjedecem polozaju. (rezultat nakupine masnog tkiva na bokovima)
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2008 at 11:41
Originally posted by enaa enaa wrote:

to ti je nesto vrlo strasno za vidjeti na zenama!


Joj, i mene to zivcira, ali skuzila sam da muski bas to ne primjecuju, niti da im posebno smeta, osim ak nije bas jako izrazeno.

I sama imam mali problem s tim (nije zapravo tak strasno, ali mene ponekad iznervira) iako pazim na prehranu, vjezbam redovito, dosta hodam, aktivna sam, ali izgleda da me sjedenje najvise za****. A kaj, nemrem na faksu stajati dok je predavanje ili uciti na stojecki.

Ima doduse jedan trik za prvu pomoc, a to je dobar odabir traperica! Ima nekih modela koji zbilja prikriju to skroz, barem da se zena osjeca ugodno A za plazu dobar odabir badica i nema problema!

Mislim da fat burneri nece pomoci, to je donekle i pitanje genetike i gradje. Nekom oko trbuha, nekom u noge itd. Tesko je skroz promijeniti oblik svog tijela.
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2008 at 14:11
Ma, nije da ja toga imam previse. Naprotiv, to nitko ne vidi osim mene .
Traperice su odlicna stvar, ako su dobrog kroja i na pravim mjestima malcice isprane. Nevjerojatno sto radi opticka varka. Ali jednako tako i u suprotnom slucaju - pogresan kroj stvar ucini jos gorom.


Badic vec manje toga moze sakriti.... 

Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2008 at 10:16

Evo ja sam novi na forumu,slucajno sma ga odkrio,ali et da predjem na stvar!

Fat burneri vecinom su bacanje novca,ali  uz vjezbu koja netreba bit pretjerana pospjesuju rezultate!
Znaci fat burnesr sam po sebi ne cini cuda,ako necete vjezbat djabe vam!
Imo sma prilike cut od osoba koje su koritile CLA od multpowera i kazu da djeluje!Zena je izgubila š3 kg u 2 mjeseca,ali vjezbala je crobno svaki dan od 30min do 45min(tako da ne ocekujte cuda)
Jos neka stvar koja je dobra za organizam je L-carnitin!Nije fat burner ali pomaze jer podize temperaturu u tjelu i tako uzevsi ga prije vjezbe,tokom vjezbe znojit ce te se vise sto znaci i da ce te trosit vsie kalorija!
Ali morate znat za onaj jojo efek sto znaci ako prestanete s vjezbom kad dodjete do odredjene kilaze,kile ce se pocet vracat,ali ne smao vracat nego lako moguce da cete imat jos i vsie nego prije!
Znaci svi vam tupe ishrana ishrana!Pa to ovisi kako je kome organizam opet!
Tako da probajte s unosom stvari kojih volite ali da nisu toliko kaloricne!
Pileca prsa,kuhani krumpir,zatim jogurti i slcni mlejcni proizvodi smanjene mljecne masti!Posni sir,povrce i mnogo voca!
ima jos namjernica i podataka ali eto tek sam usto pa se nadam da ce ti ovo bit dovoljno

POZZ



Edit:uredjen tekst
 

Edited by Zoki
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2008 at 16:04
 @d3m0n
Je li ovo neko otkrivanje tople vode ili samopromocija?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2008 at 10:51
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

...tokom vjezbe znojit ce te se vise sto znaci i da ce te trosit vsie kalorija!


Nemoj da ekipa pocne dolazit u kaputima u teretane.

Znoj direktno ne znaci potrosnja kalorija, jer to moze biti samo voda koje tijelo ispusta kako bi se borilo protiv vrucine.

Ima ekipe koja nosi jakne kad su na bajsu u teretani a to je notorna glupost.
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2008 at 13:24
zelis rec da je i sauna glupos!daj molim te 
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2008 at 15:34
Pa cilj saune je izbacivanje otrova iz tijela, a to se tamo postize upravo znojenjem. Sauna zbilja nema veze s ovim. I u sauni se ne mrsavi, jedino zbog cega se gubi na masi nakon saune je zbog velikog gubitka tekucine iz tijela. Ali to nije mrsavljenje.

Znojenje prilikom vjezbanja je bas ono kaj ti je Mr.G rekao. Mozemo reci nacin na koji tijelo stiti samo sebe.

Back to Top
DIJAN View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 21
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DIJAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2008 at 01:47
Ne slazem se da su fat burneri glupost i bacanje love.
Naravno da ovisi o kojem se proizvodu radi, recimo  proizvod "LIPODEX" sa pravim nacinom primjene i u kombinaciji sa crobnom aktivnoscu djeluje odlicno.
Puno toga se moze rijesiti i popraviti, sve je do osobe i kakvu volju ima za tim.
Nista nije nemoguce!
www.all-stars.hr
TRAIN HARD OR GO HOME!
Back to Top
INcontrol View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote INcontrol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 22:33

 Vidim puno gluposti napisanih ovdje. Al sad da krenem redom trebalo bi mi pol sata tak da cu samo u kratko.

Sauna je beskorisna sto se tice gubljenja sala. Gubis vodu.

Fat burner nisu potpuno bacanje love, al niko ne moze u potpunosti reci koliko to oni pomazu.

demonu nemoj davat savjete za nesto sto pouzdano ne znas.

Back to Top
Mr.O View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 99
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr.O Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2008 at 07:57
 Znate koji je najbolji fat burner? Pravilna prehrana u kombinaciji s treningom-uspjeh zagarantiran. Nisam protivnik fat burnera, dapace mogu biti od velike pomoci ali oni su samo pomocno sredstvo koji ce na neki nacin samo ubrzati stvar. Kad su dvije najvaznije, odnosno osnovne komponente zadovoljene(prehrana i trening), onda djelovanje fat burnera dolazi do izrazaja.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2008 at 10:48
Originally posted by INcontrol INcontrol wrote:

 Vidim puno gluposti napisanih ovdje. Al sad da krenem redom trebalo bi mi pol sata tak da cu samo u kratko.

Sauna je beskorisna sto se tice gubljenja sala. Gubis vodu.

Fat burner nisu potpuno bacanje love, al niko ne moze u potpunosti reci koliko to oni pomazu.

demonu nemoj davat savjete za nesto sto pouzdano ne znas.

 

                      napisi nesto pametno ,edukacija je bitna,pisi nam samo o onim stvarima u sklopu fitnessa za koje mozes reci da su u potpunosti tacne..............

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2008 at 10:49

Originally posted by Mr.O Mr.O wrote:

 Znate koji je najbolji fat burner? Pravilna prehrana u kombinaciji s treningom-uspjeh zagarantiran. Nisam protivnik fat burnera, dapace mogu biti od velike pomoci ali oni su samo pomocno sredstvo koji ce na neki nacin samo ubrzati stvar. Kad su dvije najvaznije, odnosno osnovne komponente zadovoljene(prehrana i trening), onda djelovanje fat burnera dolazi do izrazaja.
 

bacanje love u potpunosti sam siguran

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.