New Posts New Posts RSS Feed - Fitovci, koliko vas ima? :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fitovci, koliko vas ima? :)

 Post Reply Post Reply
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Fitovci, koliko vas ima? :)
    Posted: 28 Veljaca 2020 at 12:38





Pozdrav svima, starim i novim fitovcima, onima koji su tu još škicali godinama unazad dok nam je bilo veselo i onima koji su svratili tek nedavno i pitaju se imali li uopće koga....

Kaže brojka, ima vas preko 60 000. Voljela bih vidjeti koliko vas ima potencijalno aktivnih, o čemu biste voljeli pisati, kakva pitanja imate....da malo pokušamo oživit ovaj forum dok sve teme ne nestanu, jer mi se nekako čini da svako malo izgubimo jednu Ermm Big smile

Javite se, pišite, pitajte, dajte prijedloge, dijelite recepte i svoja iskustva, ma što god.....samo nek je živo Star







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Marina26 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marina26 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2020 at 02:20
Ajmo ovdje organizirat nesto, da se vise ljudi ukljuci. Neki challenge, neke treninge pisat ili sastavljat ili objavljivat. Ja sam svakako za bilo koji oblik da se vise aktiviramooblik
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2020 at 09:49

Thumbs Up

Pa da, sada pogotovo kada smo svi doma Big smile To čak i ne moraju biti treninzi ili hrana, neka bude bilo šta šta bi nam moglo uljepšati i olakšati ove čudne dane Smile Mene jako zanima koliko je onih koji ovaj forum škicaju tu i tamo, a ne pišu pa eto  ekipa ovo je dobra prilika da se oglasite, podijelite s nama svoja razmišljanja, iskustva, tipseve, pitate pitanja koja vas dugo muče....što god vam se čini da bi bilo fora dijeliti dalje i što bi voljeli rješiti sad dok imate vremena Smile

btw. Marina, slobodno kreni sa nečim ako imaš ideju Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Marina26 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marina26 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2020 at 16:02
Vidim da ovdje ima cak i ljudi koji su ili zbunjeni ili imaju neke svoje probeleme odustaju pa se vracaju, svega... nekome treba potpora nekome savjetu, ne znam moze ki se ovdje napravit kao neka grupa( poput recimo na fejsu, wocapu) da dijelimo savjete, pojadamo se, pa cak i izbacimo frustracije,
Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2020 at 16:34
Hahahaha..ovaj forum tome i služi :). Ili blog, ili privatne poruke . Štos je što ljudi dođu, pišu 3 dana pa ih više nema. A tome ne može nitko pomoć. Ima nedostataka naravno, ali osnovni je preduvjet da su ljudi TU
Back to Top
Marina26 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marina26 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2020 at 16:43
Mozda netko izgubi volju, nekom se neda misli a za kaj? Gubim vrijeme i slicno, ali vjerujem da ima i nas koji ne zelimo odustati, ja se nadam da cu svaki dan nesto pisat, barem se potrudit...
btw. Hvala za trening

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Travanj 2020 at 11:45

Dinamično zagrijavanje Tarik, saaamo dinamično prije treninga Cool

A što se Marininog posta tiče, Justanyone je to dobro napisala. Tu je sve, ima masu tema, svatko može otvorit neku novu i, iako možemo recimo na face-u nešto napravit, ne moramo odlaziti u neke druge grupe. I ovdje ima dosta prostora koji se može iskoristit, barem za sada. Pa kad i ako se skupimo možemo razmišljati i o tome šta bi još mogli smislit Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Marina26 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marina26 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2020 at 04:50
Ako želite mogu na fb-u napravit neku grupu. Ali evo možda da skupimo više dobrovoljaca, mislim da nas ima vise. Svakako mozete racunati na mene
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Travanj 2020 at 15:57

Mogu i ja, to je najmanji problem, nešto slično sam i imala na umu čak i nevezano za sam forum ali dala si dobar poticaj Thumbs Up
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.