New Posts New Posts RSS Feed - pozz Najbolji protein?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

pozz Najbolji protein?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2015 at 14:14
Ja volim proteine koji, nakon blendanja, imaju pun i kremast okus što nije slučaj s niti jednim myproteinom (dala sam mu šansu i probala par okusa).

Meni je Weiderov Gold Whey super protein! Imam doma jedno manje pakiranje jagode i jedno veliko čokolade, najčešće pijem čistu čokoladu, a onda ponekad stavim pola-pola pa imam čokoladu-jagodu što ima okus po nekim kolačima ;))

Evo tu je: https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Gold-Whey-Protein-2kg.aspx

Edited by ZorroRi - 17 Travanj 2015 at 14:18
Be healthy, be happy.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2015 at 14:30
Znao sam. I kod mene u teretani ima par weider sektasa koji tvrde da je to najbolji protein na svijetu jer ne kosta bezveze pola kile 155 kn (u teretani i nema vecih pakiranja). I kaj je najgore, jedan je klincima govorio da slucajno ne kupuju myprotein, da je tak jeftin jer se puni doma kod nekog u garazi, unutra nema proteina i svakakve gadosti.

Ja u zadnje vrijeme pijem bez okusa jer sam na akciji ulovio 5 kila ispod 300 kn i siguran sam da u njima ima vise proteina nego u weideru, onu ili bilo kojem poznatijem brendu.

Edited by Mike - 17 Travanj 2015 at 14:32
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2015 at 16:10
i myprotein je relativno kremast i punijeg okusa, ako staviš mjericu u 1 dl tekućine

meni weider ima super teksturu, i okusi su odlični, dok myproteinovi znaju biti preumjetni (ne znam kako to drugačije opisati), no myproteinu je cijena ogroman plus, a ako je ono što na etiketi piše točno, udio proteina je isto dobar (za weider nikad nisam dobro prostudirala etiketu

meni su najgori koje sam dosad probala multipowerovi, ni okus ni tekstura mi nisu fini, pa da im je udio proteina ne znam kakav, nisu vrijedni cijene :P
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2015 at 16:32
Pij što nađeš jeftinije.... Protein kao protein... Nisi profesionalac da ti je važan svaki gram...
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2015 at 16:41
Nisam nikakav sektaš, vježbam 18 godina i mogu reći da sam probala sve proteine koji su dostupni na tržištu, od skupih do onih low budget. Weider mi ima najbolji okus i zato ga sad redovito kupujem i pijem. A što se tiče deklaracija i doziranja, guglajte malo podoziranost brendova pa ćete naći svakakve zanimljive podatke ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2015 at 17:07
Analiza na HZZJ kosta 2300 kn, za impact whey se radila nekoliko puta, uvijek je bilo ko na deklaraciji.. Na internetu ima svega, a na svim analizama (koje sam ja naso, ima ih 5-6) koje imas na netu osim na jednoj pise da je impact u top 3 ;)



Edited by Mike - 17 Travanj 2015 at 17:08
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.