New Posts New Posts RSS Feed - matea31
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

matea31

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 09:33
Slazem se metastazotm,

kad glava kaze "ne mogu" tijelo još nije ni na 50% svoga kapaciteta! Kad shvatiš da se glavi ne da i da te ona koči i izađeš iz te komfort zone, i rezultati će doći.
Be healthy, be happy.
Back to Top
matea31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matea31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 09:37
hahah ma ne ljutim se, nikakva frka.
znam ja da je to sve pitanje organizacije vremena al doista ne znam kako bi još jutarnju šetnju ugurala u raspored. znači, buđenje u 6, spremam sebe za posao i djecu za vrtić ( svaka čast vama muškarcima al ujutro jedina korist od muža je što napravi kavu) , u 7 izlazim iz kuće u 17 se vraćam doma ( vožnja,8 sati posao, vožnja ) . obaveze oko djece,ručka,muža do 19, trčim na trening ( sat vremena ) i kad dođem doma oko 21 dok podignem nered po kući u 22 sam samo za kreveta haha.
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 15:01
ti zapravo nemaš dijete i muža, već dvoje djece! ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
matea31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matea31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 15:29
hahaha  e baš tako, djecu od 2 , 4 i 39 godina :) tako da mi je dnevni raspored blago rečeno ludnica ;)
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 15:43
Mislim da bi trebala malo ovo najstrije dijete osamostaliti pa da se ponekad brine za ovo dvoje mlađe djece ;)
Be healthy, be happy.
Back to Top
matea31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matea31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 15:46
istina. al neću se žalit, pričuva ih dok odem na trening i nađem ih sve žive kad se vratim doma haha, i to je nešto ;)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 18:21
24 sata... zbroji si sve.... posloži podijeli ..posao obitelj djeca...i vrijeme za sebe ...pa vidi kako bih mogla iskombinirati.... sve je moguće...ali ne moj se hvatati moga šetanja toliko....Meni je to jedna od boljih stvari kada idem mršaviti..ali postoje masu drugih stvari što možeš..ja čisto volim šetnju jer nije ništa nabrijano..opušteno slušalice u uši...jutarnja tišina... ma milina... mada i trening ako odrađuješ kako treba ..kao sam ti je dovoljan bez dodatnih stvari...ili kada nemaš treninge..taj dan idi šetati trčati bajsom..rolaj se...što god...što više aktivnosti to bolje :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 20:43
kad pročitam ovaj mettov raspored osjećam se tako beskorisno na ovom svijetu, ne radim dovoljno, ne treniram dovoljno, a umorna sam previše
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2015 at 22:17
Nikada si to nemoj reći..nisi beskorisna draga...nije namjenjen post da se tkao osjećaš.... Samo želim reći da nekada previše dopustimo si odustati od nečega...i bojimo se zagristi za nešto...i u većini slučajeva prije nađemo izgovor..nego da nađemo način... svatko ima svoj stil...ovo uopće ne znači ništa...ima ljudi koji i više treniraju od mene i tebe zajedno...nije važno koliko trneiraš..dali je to 5 puta...dnevno..ili jednom dnevno... nego je važno koliko daš sebe u tom periodu...dok vježbaš..koliko ideš dalje i guraš...da uspiješ...danas sam imao loš dan i trening..no to ne znači da sutra neće biti bolje...nismo strojevi...ali nismo n istvoreni za fotelju :) Bitno je da si ti sretna u životu kako god da okreneš.. to je u principu i najvažniji dio :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
matea31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matea31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2015 at 10:35
Na količinu vremena provedenog na trenizima jako malo mogu utjecat zato sam se i odlučila na individualne treninge.istina svaki mjesec ostavim "malo bogatstvo" u teretani za osobnog trenera ali bar znam da je svaki minut maksimalno iskorišten. doma imam sobno biciklo,orbitrek,pilates loptu i u dane kad ne idem u teretanu doma odradim 45-50 min al priznajem da to nije ni u pola kvalitetan trening kao onaj sa trenerom jer kad si jedan na jedan  onda nema - ja ovo ne mogu, teško mi je, dosta 20 ponavljanje a ne 30 i slično :)
Back to Top
matea31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matea31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2015 at 10:36
u svakom slučaju hvala na savjetima jer svaki komentar,prijedlog,savjet djeluje motivirajuće ;)
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2015 at 15:14
Zapravo mi je to motivirajuće mett, svi imamo 24 sata, i češće nego što ih u potpunosti iskoristimo, veći dio dana potratimo na stvari koje nas neće unaprijediti, poboljšati, nikome neće pomoći i nikoga neće zadovoljiti, ne onako kako bi moglo kad bi dali sve od sebe. Na neke dane je tvoj maksimum na 10% tvojih kompletnih mogućnosti, ali bitno da je maksimum. Tako nekako gledam na stvari, ali i dalje tu i tamo ne napravim sve što mogu. Bilo iz straha ili neke "nevoljnosti". Onda me ovakvi postovi "trgnu" da se potrudim dati maksimum :D

inače matea, u situacijama kad mislim da trening nije baš dobar koliko bi mogao biti, sjetim se one: "Jedini loš trening je onaj koji se nije dogodio" tako da bolje išta nego ništa :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
matea31 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matea31 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2015 at 11:35
hejjj, ljudi.
primjetila sam prošli tjedan nakon treninga a evo i sinoć da su mi iskočile modrice po tijelu (točnije nadlaktice i po nogama) a nije bilo udaraca pa može li biti da su od većeg opterećenja prilikom vježbanja popucali kapilari? jer ne znam kako bi objasnila 5-6 modro plavih masnica a udaraca nije bilo Confused
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2015 at 00:21
sudeći po sebi samoj, kad kapilara pukne to izgleda grozno natučeno (nikad mi se to nije dogodilo od vježbanja, genetika ili tako nešto je posrijedi), ono ko u filmovima nakon teške saobraćajke, sve vidiš male žilice i skoro da je cvenoljubičasto.
tako da ako ti nije to već ona tipična modrica, možda su te klinci jače zgrabali :D modrice ne nastaju uvijek od udaraca i ne čak ni jakih.
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.