New Posts New Posts RSS Feed - Nema rezultata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nema rezultata

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
yasska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2015 at 15:48
Pozdrav

Evo i ja sam nova na forumu al pratim vas već skoro godinu i pol dana i postigla sam jaaaako puno prateći forum i savjete iskusnih članova.

@hello_ koje su količine toga što jedeš, da li si već pregladna do ručka s obzirom da je doručkić oskudan

Ja do ručka jedem već 3 puta, :D ali meni tako odgovara to je totalno individualno

Sudeći po ovome izgleda mi kao malo hrane, ali opet nisi navela visinu, godine, kilice... tako da ne mogu ništa reći

Ja sam imala vrlo sličnu situaciju i dok nisam počela više jesti, manje kardijati tek onda sam vidjela pomake što se tiče podizanja guze, zatezanja nogu itd. Ide polako al sigurno
Back to Top
hello_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hello_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2015 at 11:50
Pa mislim da da.

Nije da brojim kalorije, ali evo npr ujutro pojedem jogurt i nekada svjezeg kravljeg sira ili bananu (ne uvijek jer nemam naviku jesti ujutro)

rucakam oko 14:00 i to što mama skuha- piletinu, razna variva (poriluk, grah, grašak, kelj, špinat...) od priloga ako nije varivo riža, krumpir ali tu stvarno pazim da nisu velike količine.

u 16:00 idem na trening
18.00 kada dođem doma pojedem bananu i onda posni sir, jaje (tvrdo kuhano), salata, tuna, svjezi kravlji sir sa malo vrhnja, ovisi kako koji dan...

tu i tamo poslije treninga pojedem nešto slatko tipa torticu ili cao cao i to je to.

Subotu ili nedjelju si nekada dan "gušta" ako idemo na roštilj ali to je u principu to..

nije da vaga ne pokazuje manju kilažu, ali kada se idem mjerit, mjere su iste... a i nije mi bitna vaga, već izgled
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2015 at 08:07
Jesi sigurna da ispravno jedes?
Back to Top
hello_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hello_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2015 at 23:58
Pozdrav svima :)
Evo mene opet... neko vrijeme sam bila na forumu ali nazalost odustala i sada sve ispocetka. :(

Prije 2mj krenula u teretanu i pazim sta papam ali nema bas rezultata...

Moj cilj je da smrsavim u nogama, da ih definiram i podignem guzu. :)

Evo primjer jednog od treninga pa vas mooolim ako imate kakve savjete da mi kazete jer se trudim, ali kao sto kazem jos se nis ne vidi..


Znaci treniram 3puta tjedno. Ponedjeljkom i petkom radim noge u srijedu ruke, prsa , ramena.

Znaci, ponedjeljkom i petkom trening izgleda ovako:


45-50 minuta traka- trcim i brzo hodam
Vjezbe statike 5vjezbi po 30 sec
Iskoraci, cucnjevi, vaga, mrtvo dizanje i jos neke vjezbe al nezz kak se zovu :)
To radim po 4serije po 10 ponavljanja ili 3 po 15.

Onda odradim sve sprave za noge 2 serije po 10 ponavljanja i na kraju trbusnjaci...

To je u principu to... mogu rec da sam poslije mokra i da me slijedeci dan svee boli,ali bas da ima i nekih rezultata i nema.. :(

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.