New Posts New Posts RSS Feed - Pomoc! Kako izgubiti masno tkivo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pomoc! Kako izgubiti masno tkivo

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
cupava86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupava86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2015 at 08:48
Hvala puno na odgovorima. Imam jos samo pitanje sto i kako kada jesti? Sad je hit (barem ja znam sve koji su smrsavili) su bili na dijeti bez uh. Ja mislim da nije zdrVo jer sto kad se pocnu jesti uh. No, primjetila sam i na s om tijelu da mi uh ne odgovaraju. Kruh ne jedem inace, a kako nisam znala sto jesti na poslu kao dorucak onaj fintes kruh sa cjelovitim zitaricama mi se cinio bolji nego instant zobene koje su pune secera. Ja vas molim primjer jelovnika da mi napisite sto i kada jesti ( radim od 7-3) jer jaja stvarno ne volim. nikad ih ne jedem i ne pasu mi. Sto jesti za dorucak i smiju li se onda jesti varica? saft s tijestom? trebam li ograniciti (najbrze mi je skuhat tijesto) tijesto. rizu jest jednom tjedno ili uopce ne jesti? i jucer sam skuzila u bircu kad god jesem ja uvijek narucim ness, shakove itd. pa mi je palo na pamet ima li i to veze??? toliko da mi blokira skidanje masti? Sto vi narucujete u bircu? i da li vi uopce ne jedete slagko ili? Unaprijed vam puno puno hvala
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 20:48
[email protected] ne mora biti da si se udebljala nego si promijenila stil života...gledajući tvoj prošli dio života gdje si jela...zobene,voće....NISI PILA VODU i NISI VEČERALA ....znači postila si od 18h pa sve do ujutro..znači skidala bi nešto sala priko noći...i virujen da si izgledala predobro na ovu kombinaciju....

...a sad ovi novi stil gdje PIJEŠ VODU i JEDEŠ SLANO tipa pašteta,sirni namazi,meso ..i to ti je super kombinacija biti vodenast tj...3-4 kila više na račun vode  a i sa ovom neredovitom stolicom gdje ti se gomila hrana u crijevima računaj 2kg i nešto glikogena u mišićima i jetri  ...i još ako tučeš po kavama eto te di jesi.....nekad triba dehidrirat tijelo da točno vidiš na čemu si...taj fitness je pun tajni da nemoš virovat...je majke mi...


Edited by dena75 - 05 Lipanj 2015 at 21:00
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 19:11
Meso, riba, jaja, sir, povrce, puno vode, malo manje voca i ostalih ugljikohidrata.. I uz malo aktivnosti mast se mora pocet topit.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 14:19
Šta jedeš nakon tog ručka?

Povećaj proteine i trpaj se raznim povrćem :) Paštete, sirni namazi i omegol - van Wink Vjerojatno jedeš premalo, a nedovoljno kvalitetno. Tijelo gladuje, a opet neda zalihe jer ga nečim blokiraš, a i ne daješ mu dovoljno energije da otpušta svoju.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
cupava86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cupava86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2015 at 13:37
Pozdrav svima,
ja stvarno trebam pomoc. Procitala sam savjete postove prije davljena vas i krenula sama u borbu.

No..nesto radim krivo pa trebam pomoc.
Na početku da obajsnim (da sam ocito cudna) jer dosad do prosle godine...za dorucak bi jela zobenu kasu (onu gotovu za kupiti) neku vocku, rucak sto doma ima za skuhano (najvise tijesteninu)....voziloa bicikli vjezbala (intenzivan trening) 2xttjedno. i drzala 7 godina istu kilazu bez obzira na sve preporuke jesti vise)
Nisam pila vodu, nisam vecerala, tu i tamo bi neki dan pojela iza 6...

ove godine u zadnja 2 mj ja sam dobila 7 kg odnoso ja bi to rekla da sam ja dobila 7 kg masti!!!:(
Jedino kaj sam promijenila da sam pocela jesti vise, a vjezba 0 bodova.

6.2. 2015. pocela sam paziti, prvo sam ubacila vodu, smanjila uglikohidrate i pocela trcati. mjesec dana nista, nema pmaka. Nakon trcanja moji inace gentski jaki misici postali jos veci, nabrekli, sa stalnim bolovima pa odustala od trcanaj i pocela hodat. Minimalno 5xtjedno od 5-9 km ovisi o umoru. Za dorucak uvela prvo voćku, pa fintnes kruh (1 snitu) sa pastetom od tune ili sirni namaz ili omegol), rucak puno vise jusnog, meso i salata (bez kruha)...tijesto smanjila drasticno, slatko (prije bi kad sam imala 7 kg manje sama cijeu veliku milku pojela) sad pojedem 1 ili 2 reda, prije sam zlicom jela nutellu ni toga nema vise. Tu i tam odem trcat...ali ne micem se ne micem 4 mj ni kila dolje, mozda sam primjetila mrvicu manje bokove, al mrvicu, sve ostalo je isto.
Da naglasim probava je katastrofa 2-3 dana stolica, ali to je tako oduvijek.
ja sam sad stvarno ocajna...ne znam di grijesim jer znam da svi pisu unijeti 5 obroka na dan...proteina vise, uh manje....
al ja cijeli zivot funkioniram sa 2-3 obroka i do prosle godsine sam stvarno bila zadovoljna...bila sam misicava, sad sam masna!:(

kako da izgubim masno tkivo??? mislite li da je problem sto se ne bavim sportom toliko vise ili?:(
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.