New Posts New Posts RSS Feed - D: Kako smršaviti: 123 kratka savjeta za brzo mršavljenje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kako smršaviti: 123 kratka savjeta za brzo mršavljenje!

 Post Reply Post Reply
Author
ivanagit View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivanagit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Kako smršaviti: 123 kratka savjeta za brzo mršavljenje!
    Posted: 16 Svibanj 2016 at 21:46
E nesto ste se obrusili na mlijeko! ovako zivim u austriji na selu i muz mi radi u mljekari! ja nemam nikakavih problema sa mlijekom ali nase mlijeko , direktno pomuzeno i apsolutno zdravo ima vise od 4 posto masti! sva ostala pasteriziranai i homogenizirana namaju ama bas nikakvu kvalitetu! kao ni jogurti koji su potpuno mrtvi! jogurt mozete drzati na sobnoj temperaturi i vise od 6 mj. i nece mu, ako je dobro zatvoren biti apsolutno nista, jer je potpuno mrtav! ostala mlijeka(badamovo ili neka druga) je najbolje i najsigurnije saditi sam u kucnoj radinosti. tko ima vremema i volje
Back to Top
tihic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tihic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2015 at 20:04
Povratak u teretanu nakon 7g.......nadam se dobrim rezultatima uz vaš savjet. Jedino se opet treba odreci neke fine hranice ;-)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 20:02
Mislim da se u Kinii sve više pije mlijeka posljednjih godina. Nisam siguran , al mislim da sam čitao o tome negdje, al stvarno mi se neda sad istraživati to jer nije bas bitno
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 19:08
Joooj...Pa zato jer nemaju enzim za razgradnju laktoze, a to je znak da potjecu sa istoka planete, ili imaju nešto u genima. Azijati nemaju enzim laktazu pa ne mogu piti mlijeko ;) A ne zato jer je neznam kakvo - otrovno, a takav dojam se stjece
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 14:27
A ima ljudi koji ne podnose kravlje mlijeko...
Be healthy, be happy.
Back to Top
Denny86 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Denny86 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Srpanj 2015 at 12:32
Tekst je super! Samo ovo sa mljekom :)
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2015 at 08:31
Svi komentari na temu: Kako smršaviti: 123 kratka savjeta za brzo mršavljenje!

Zamjeniti kravlje mlijeko bademovim ili zobenim - najveca glupost ikad! Nemojte uz "savjete" biti i marketing! Kravlje mlijeko (domace) je kao lijek!
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.