New Posts New Posts RSS Feed - D: Pšenicne posije: cuvaju zdravlje i ubrzavaju probavu!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Pšenicne posije: cuvaju zdravlje i ubrzavaju probavu!

 Post Reply Post Reply
Author
iva1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iva1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Pšenicne posije: cuvaju zdravlje i ubrzavaju probavu!
    Posted: 28 Kolovoz 2015 at 20:09
Recepti su savršeni!
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2015 at 10:03
Svi komentari na temu: Pšenicne posije: cuvaju zdravlje i ubrzavaju probavu!

imam pitanje. zbunjena sam :) ovi proteini iz pšenice, nije li to zapravo visok udio glutena u njoj? ja kada kupim miješani raženi kruh (raž i integralna pšenica) nutritivni sastav izbacuje da ima oko 35 g UH i 16 g proteina (glutena).....nekužim....nije li da se ti "proteini" racunaju pod prazne kalorije? sama sam dosta osjetljiva na gluten, pogotovo sad kada sam opcom slabošcu i anoreksijom dodatno iscrpila imunitet. obožavam žito :P zato me i zanima pa može li mi netko odgovoriti kako se na to gleda. po takvome, uz gluten, ja iskonzumiram po 200 g "proteina" dnevno kad se najedem kruha i zobi jer nemam za drugo i kiselim se ko krastavac:D unaprijed hvala
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.