New Posts New Posts RSS Feed - Paleo ishrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Paleo ishrana

 Post Reply Post Reply Page  <1 789
Author
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2015 at 22:13
Joj predivno

Ja ne mogu bez zitarica, izdrzim par dana i onda mi prekipi...
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2015 at 12:35
Ovako izgleda jedan moj ručak



Juha od brokule, pecena svinjska rebra s pecenim povrcem (ovdje ima i batata - posto je on dopusten jesti) i salata.

Za salate koristim domace maslinovo ulje a za pecenje, przenje i slicne stvari domacu svinjsku mast
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2015 at 12:15
Inace najcesce vjezbam ujutro, i to na prazan zeludac. Ujutro cim se dignem popijem toplu nezasladenu limunadu, a prije treninga caj (zeleni, ili ponekad termojetic caj od Herbalife).Medutim, jedan od mojih najdrazih i cestih dorucaka je domaci spek i domaca jaja..jednostavno i brzo

Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2015 at 12:03
Vidim da vas bas i nesto nema...

Malo sam si dao truda pa sam slikao neke svoje obroke, pa cu stavit neke slike, pomalo opisivati kako to sve funkcionira kod mene.

Iako pijem neke suplemente, cilj mi je jesti sto manje tog smeca i potpuno izbaciti suplemente jer i sami cilj Paleo ishrane je jesti sto prirodnije. Najveci problem mi je bio sta piti poslije treninga a da nije neki prah. Neki autori Paleo ishrane rade ustupke pa je dozvoljeno piti Whey (meni osobno ne odgovaraju mlijecni proizvodi pa tako i sirutka). Jedini izbor u tom slucaju je bio ili jajcani protein ili protein konoplje. Ponekad pijem konopljin protein ali sam nasao jednu dobru opciju kako uopce ne piti suplemente a da bude dobar Recovery drink nakon treninga, a po Paleo principima.

Sastojci:
1. sirova jaja-cijela (btino da su domaca, od kokosi koja slobodno pasu, da nema straha od salmonele)
2. biljno mlijeko (bademom, kokosovo, ljesnjakovo - mogu se napraviti kod kuce)
3. namaz od kikirikija/badema (takoder se mogu napraviti kod kuce)
4. malo domaceg meda
5. kokosovog ulja (u momoslucaju je domace maslinovo ulje)
6. po zelji malo praha vanilije ili pravog kakaa

Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2015 at 19:23
Pozdrav


dali ima netko od clanova da prakticira Paleo ishranu?
na Paleo sam zadnja dva mjeseca, pa me zanimaju iskustva drugih...

kako npr. izgleda vas jelovnik obzirom na treninge, dali uzimate neke suplemente i sl.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 789
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.