New Posts New Posts RSS Feed - Kako smršaviti bez teretane?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako smršaviti bez teretane?

 Post Reply Post Reply
Author
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kako smršaviti bez teretane?
    Posted: 10 Veljaca 2016 at 13:50
Originally posted by jasminko jasminko wrote:

Pozdrav! Moja prica ide ovako...godinama sam u teretani, oko 6 godina..smanjila sam udio masnog tkiva, ali i povecala misicni tonus i to malo previse. Nisam zadovoljna svojim izgledom, a ne mogu vise vjezbati u teretani...zbog zdravlja! Ne znam sto i kako dalje...ima li možda tko kakav savjet? Neki program tipa insanity, ali da nije on. Željela bih skinuti jos bar 5 kg i jednostavno ne znam kako...unaprijed hvala! :)

imala sam slican problem...ali moj problem je bio sto sam jela previse, i to sam shvatila kad sam vidjela 
da nisam zadovoljna, onda sam smanjila hranu i brojala kalorije, i evo nakon godine mogu reci da sam zadovoljna Tongue
moguce da je problem u ishrani, pogotovo ako dizes tegove i jedes vise nego sto trebas, normalno je da
ce misici biti veci i izgledati 'vece' pozz
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2016 at 13:22
Oces reci da si se prenabildala?
Back to Top
jasminko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2014
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jasminko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2016 at 15:21
Pozdrav! Moja prica ide ovako...godinama sam u teretani, oko 6 godina..smanjila sam udio masnog tkiva, ali i povecala misicni tonus i to malo previse. Nisam zadovoljna svojim izgledom, a ne mogu vise vjezbati u teretani...zbog zdravlja! Ne znam sto i kako dalje...ima li možda tko kakav savjet? Neki program tipa insanity, ali da nije on. Željela bih skinuti jos bar 5 kg i jednostavno ne znam kako...unaprijed hvala! :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.