New Posts New Posts RSS Feed - Izboceni abdomen ( pivski trbuh )
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izboceni abdomen ( pivski trbuh )

 Post Reply Post Reply
Author
paziuvijek View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paziuvijek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izboceni abdomen ( pivski trbuh )
    Posted: 10 Veljaca 2016 at 13:56
Edit:
Zanemariva skolioza silaznog torakalnog dijela u desnu stranu za koju nije potrebna intervencija.Mana koja je urodena
Back to Top
paziuvijek View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Prosinac 2015
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote paziuvijek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2016 at 23:23
Pozdrav
Probat cu biti kratak a radi se o JEZGRi tocnije abdomen.Naime prije vise od godinu sam vjezbao oko 6-8 mjeseci i vrhunski sam napredovao samo sa bw vjezbama iako sam izbjegavao zasebne treninge abdomena i nogu.Tocnije noge sam radio u omjeru na 20 dana 1 trening.U tom periodu sam napredovao 20 kilograma sto se itekako primjetilo u ledima koja su rapidno rasla jer im nisam dao niti dan odmora preneseno premarao sam ih.Izgubio sam 9 kg nakon operacije te nisam vjezbao dobrih pola godine jer sam izgubio volju.Tu i tamo sam uskakao u treninge ali sam brzo gubio volju.Prije 20 dana sam ponovno krenuo.Nisam fan utega iako sam imao uteg od 16 kg kojim sam radio veslanja i biceps pregibe tu i tamo kad odmaram.Moj problem je u izbocenom abdomenu prema naprijed iako nema nista sala poput lordosticnog drzanja.Kicmu sam sliako te vratnu kraljeznicu i nema lorodze,kifoze i skolioze.Malo sam se raspitao kod trenera sa zbucnijim imenima i dobio sam savjet da jacam citav zadnji lanac.Slabi glutes ,donja leda i trbusni zid.Sad u treningu imam raspored tako da se svaki misic i zasluzeno odmori te sam si napravio uteg od 50kg.Radiop sam do sad 5 dana mrtvog dizanja sa 50kg sto mi nije problem dignuti ali kako nisam radio nikad dobro pogada misic.Takoder slijeganje za trapezijus sam uveo kao obavezu.Noge su svakako prioritet barem 2 puta + sprintovi svaki 3 dan.U tih 20 dana sam poprilicno lijep tonus vratio i napredovao 5 kg .Mene konkretno zanima zasto je abdomen izbocen prema naprijed i koji misic bi se trebao jacati ,neka logika navodi na donja leda koja sad radim mrtvim dizanjem te sam uveo i trening core 3 puta tjedno koje vjezbam na vratilu i propadanju podizuci koljena ,ravne noge ,lednjaci itd.Nalazim se u zbunjujucim informacinjama putem interneta te nisam siguran koji misic bi se trebao jacati kako bi se trbuh " uvukao" napominjem sala NEMA skoro nista a prva 2 reda trbusnih su puno bolje razvijena od donja 2 reda trbusnjaka " donjih ".Takoder sam uveo i plank u rutinu a mogu izdrzati oko 3 minute.Najvise me zabrinjava sto sam citao da jacanjem trbusnih ce taj izboceni dio doci jos vise do izrazaja , nesto poput lopte za nogomet i na njoj trbusni misici ( karikirano ).Definitnivno sad ne odustajem jer sam super krenuo ali me frustrira kad vidim trbuh svaki dan pokusavam drzati ravnoi izbaciti prsa.To me zamara i zivcira djelomicno jer sam siguran da su neki misici bitni.Usputno svaki trening se zagrijavam a nakon treninga istezem barem ovih 20 dana dok prije sam se istezao samo kad mi se dalo.Prilozit cu slike koje ce bolje objasniti stanje ( kukovi mozda takoder imaju uloge ).Ni na jednoj slici nisam praznog zeludca

Slike:
http://postimg.org/gallery/ciq1gwj8/


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.