New Posts New Posts RSS Feed - Dobar dan :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dobar dan :)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
lucijaprsa12 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Rujan 2015
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lucijaprsa12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2016 at 18:33
Hey, trebas jesti dovoljno kcal i probati jesti manje uh a proteine u svakom obroku oni te drze dulje vremena sitom. Za pitanja javi se u box
Back to Top
Inja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2016
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2016 at 15:49
Bok Gymka, hvala ti što si se javila Smile

Ovako, kad sam imala tih 70 kg, jela sam uglavnom svaki dan isto:
D: zobene cca 4 žlice s domaćim mlijekom i nekim voćem (jabuke, breskve, dinje, štogod)
R: meso/riba na grill tavi ili roštilju + velika salata od raznog povrća (ocat i domaće bučino ulje) + neki UH kao prilog (jela sam sve, i rižu i tjesteninu i palentu i ječmenu kašu i tako to..), mesa ili ribe je bilo cca za 2 dlana a UH cca 1 šaka skuhanog
MO: voće, podosta, znalo je bit i 2 dinje ili pola lubenice, ili 5 breskvi, onako, baš sam se ubijala u domaćem voću!
tu je išao trening, cca 30 min, radila sam ili nešto iz P90X3, ili 21 day fix, ili Insanity...
V: jaja na razne načine - 2 jaja + opet velika salata od raznog povrća

To je to, tako sam tad jela, a sad mi je puno teže jer domaćeg voća i povrća nema pa moram gledati i mozgati što kupiti a da nije veliko zlo a opet i da nije preskupo...A i tad sam bila doma, puno sam hodala tokom dana, bila vani, vozila bicikl, igrala badminton i tako, dok mi se sad kretanje svodilo na ovo što sam gore navela - do posla i kasnije malo šetanja još, što vjerojatno neće biti tako često s obzirom da mi je hladnooooo, radije ću doma odraditi pametan trening.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2016 at 15:17


Pozdrav Inja, sorry, očito smo se malo pogubili ... Embarrassed Smile


Ok...mirišem manjak kalorija i hranjivih tvari da bi metabolizam pravilno funkcionirao Smile No ajmo prvo ovako...

Kako si točno jela kada si se kako kažeš "lijepo hranila i imala 70 kg?" Da li je tu bilo više hrane u pitanju, više uh-a uz više treninga? Pretpostavljam da je, jer te vjerojatno i tjeralo jesti više, a s obzirom na ljeto vjerojatno je tu bilo dosta salata, povrća i tako to?


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Inja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2016
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2016 at 12:55
Nema nikoga Shocked

Nema veze, pišem dalje...

Jučer je sve bilo kako sam si isplanirala, jedino sam ovu kajganu navečer jela onako - više je ona mene jela nego ja nju. 

Danas ovako:
D: 4 zdrava keksića (domaći keksi od zobenih i banane)
G: svinjetina i riža s karfiolom i graškom (ostatak jučer od ručka)
R: pileći file na naglo + zimnica povrće (cikla, tikvica, paprika)

10 min orbitrek
15 min girja - 20x swing, 20x squat, 20xclean (svaka ruka po 20), zatim ispočetka koliko uspijem rundi u 15 min)
10 min orbitrek

PWM: posni sir s kokosom i stevijom
Back to Top
Inja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2016
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2016 at 15:45
Da napišem odmah za današnji dan:

D: ništa - ZNAM!!
G (ablec): pire (kuhani krumpir + nemasno mlijeko), cca 4 žlice, pileća prsa 2 kom (pile je bilo pečeno u rolu cijelo)
R: svinjetina pečena na malo masti, šaka riže sa karfiolom i graškom

10 min orbitrek
20 min girja - swing, squat, clean, russian twist itd...
15 min orbitrek

PWM: ne znam, možda kajgana - 2 jaja s lukom + malo kisele cikle?
Popijem i 2 kave na dan, bez šećera i s malo mlijeka.

Odmah i pitanje - dal je ok ovako da radim u istom danu i orbitrek i trening s girjom, ili da ih rastavim po danima? 
Back to Top
Inja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2016
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Inja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2016 at 13:50
Lijepi pozdrav svima!

Dakle, o meni - imam 25 godina, udana sam, živim sa mužem i psom.

Imam 162 cm i 76 kg. 

Radim 8 sati dnevno, uredski posao, i svo moje kretanje se u zadnje vrijeme svodilo na 10-ak min hodanja ujutro i šetnju od 30-ak min predvečer.

Inače, volim vježbanje, i često sam imala faze u kojima sam svakodnevno vježbala. Nisam totalni početnik, dosta toga znam i o vježbanju i o prehrani, osim krenuti ponovo i srediti se. :@
Zadnji put sam takvu fazu imala ljetos, cca 2 mjeseca, vježbala sam 4-5 dana u tjednu, doma, uz razne one home programe (Tony, Shaun, Autumn), i lijepo sam se hranila i tada sam imala 70 kg. 

Oduvijek sam popunjenija - da ne kažem debela, ne pamtim da sam u ovoj odrasloj fazi imala ikad manje od 62 kg. I to je neki moj cilj što se tiče kilaže - jer se tad osjećam odlično i izgledam dobro (ne želim biti mršava, vitka ne mogu biti, želim imati čvrste obline i puuuuuuuno snage!)

Od opreme doma imam girju od 12 kg, barbell od 20 kg i orbitrek. I pilates loptu.
Girju volim i znam vježbati pravilno s njom - naučila sam još na faksu, barbell volim al nemam pojma što bih osim deadlifta i rowa s njim radila. Ljetos sam ga koristila kod bridgesa, za guzu.

Da ne dulim odmah u početku - želim se riješiti sala, želim ojačati što je više moguće, želim se početi lijepo hraniti.

Užasan sam ovisnik o ugljikohidratima u obliku tjestenine i riže. Slatko ne jedem nikad (ne volim), kruh također ne jedem nikad (ne volim). Ostalo sve volim i jedem.

Htjela bih imati ako je moguće neki mini doručak prije posla, malo veći gablec na poslu, doma veliki ručak oko 17 h, zatim vježbati i ponovno nešto malo nakon vježbanja. 

Jesam li to dobro zamislila? 

Hvala i nadam se da ću se lijepo družiti s vama svima :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.