New Posts New Posts RSS Feed - Molim pametne savjete
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Molim pametne savjete

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Hrust View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Rujan 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hrust Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2018 at 20:50
Originally posted by CeLe111 CeLe111 wrote:


Potpisujem,
jer i mene zanimaju isti detalji, kako bi vam mogli pomoci i dati vise detalja..

Kljucna stavka u svemu u konacnici je postotak masnog tkiva, a time naravno i "kriticne" zone u centimetrima, ukoliko opadaju, vjerujem da ste na dobrom putu. 

Iako mi je iskreno, bez obzira na sve (ukoliko ste na rezimu vec sest mjeseci), premali pad u kg. bez obzira na okolnosti, no mozda se ipak varam, sto ce potvrdit upravo ovo sto je Gym_girl pitala, a to su mjere, i nacin na koji se hranite trenutno? =)

Jer ako su to dvocifrene "cm" brojke primarno u "mid sectionu", gotovo je sigurno da radite veoma dobar posao.

Pozdrav

Pozdrav,

zahvaljujem na odogovoru.Moram navesti da sam svojih 20.godina imao preko 100.kg i to mi je bilo normalno.
Cijeli život sam u nekom sportu(košarka,rukomet,trčanje,tenis i sada teretana).U najtežoj fazi sam imao 125.kg tako da mi sada fit.U početku rada sa trenerom nisam se redovito držao plana prehrana i to je iza mene.I meni se čini da je ovo premali gubitak kila.Sala imam sve manje,imam dojam da bi sa 105.kg izledao savršeno.Pogledajte mjere koje sam posalo i što sam jeo.Voljan sam i platiti za dobre savjete i prehranu koja je funkcionalna.


Edited by Gym_girl - 31 Ožujak 2018 at 11:59
Back to Top
Hrust View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Rujan 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hrust Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2018 at 20:33
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Hrust, koliki je sveukupan minus u obujmu?

I kako jedeš? Ako ti je trener rekao da biš trebao jesti više onda moguće da zbilja jedeš premalo i jednolično, pa tijelo malo stagnira. Naravno da može biti i da jedeš previše, ali sumnjam s obzirom na komentar trenera, očito je upućen u to. Promjene u obujmu su dobar pokazatelj, ali je s obzirom na vremenski period bitno znati koliko je veliko to smanjenje jer vrlo vjerojatno treba malo pogurati stvar.

Sigurna sam da ti je trener objasnio stvari oko gubljenja kila/obujma pa pretpostavljam da bez obzira na to nisi zadovoljan svojim izgledom. U tom slučaju nam napiši malo više kako ti jelovnik izgleda pa da možemo vidjeti di bi se mogle uvesti promjene....

btw. koliko se krećeš tokom dana?


Pozdrav,

Trener mi je objasno i jasno mi je to da se salo topi i da je lakše od mišićne mase pa se sada to kod mene ne vidi na vagi.Radim uredski posao i kretanje je praktično zanemarivo,

Također ne mogu reći da sam se točno držao propisanog jelovnika.On mi je poslao jelovnik kojeg se nisam mogao držati.Svako jutro 5.jaja nema šanse da pojedem pa smo uveli modifikacije.U pravilu čini mi se da da mu prehrana možda nije jača strana ili sam ja previše očekivao.Rijetko i priča o tome samnom i mislim otići 01.04.od njega.Na početku sam bio u keto režimu,a kasnije smo uveli i UH.Svakodnevno popijem litru zelenog čaja sa koprivom+2.litre vode ili bolero soka koji nema kalorija,ujutro uzmem multivitamin i navečer prije spavanja.Snage stvarno imam i svaki trening odradim 110%,a znam i sam otići aerobno raditi u dane kad nemam trening,a sada kad dođe ljepše vrijeme ubacujem bicikliranje vani.

Ovo je primjer jednog tjedna:
Ponedjeljak:
doručak 2.jaja na oko+2.kom špeka hamburgera
trening 11-12. 3dcl vode+2.mjerice proteina u vrijeme treninga
12.30. 3dcl vode+2.mjerice proteina poslje treninga
13.30.ručak kuhano carsko povrče+2.šnicle piletina
16.00. kuhano povrče+2.šnicle piletina
20.00 protein activ napitak megle(30.grama proteina)
Utorak
doručak 2 šnite proteinskog kruha namazane posnim sirom+1.šnita šunke na svakoj
12.30.ručak blitva+puretina žar 200grama+salata
15.30. kuhano povrče+2.šnicle divlje teletine u umaku od gljiva
17.00 šaka lješnjaka(cca 10-15kom)+1.naranča
20.00 2.šnicle divlje teletine u umaku od gljiva+matovilac
21.30 2.kom naranče
Srijeda
doručak omlet sa povrčem
solo trening 10.30-11.30. 3dcl vode+2.mjerice proteina
12.30. orada+krumpir+blitva
15.30. brancin+krumpir+blitva
17.00 šaka lješnjaka(cca 10-15kom)+1.naranča
20.00 jaja na oko 3.kom+posni sir 100-150grama+kiseli krastavci
Četvrtak
doručak 2 šnite proteinskog kruha namazane posnim sirom+1.šnita šunke na svakoj
13.30.ručak povrče+2.šnicle piletina
15.30 povrče+2.šnicle piletina
17.30. šaka lješnjaka(cca 10-15kom)+protoinella par čajnih žlica(proteinska nutella) 
20.00 jaja sa gljivama i povrčem cca 200grama+kiseli krastavci
22.00 1.naranča+1.kiwi
Petak 
doručak 2 šnite proteinskog kruha namazane sa kikiriki maslacom
trening 11-12. 3dcl vode+2.mjerice proteina
12.30.ručak orada+kuhani krumpir+blitva
13.30. 3dcl vode+2.mjerice proteina
15.30. brancin+blitva
18.00 šaka lješnjaka(cca 10-15kom)+1.naranča
21.30 2 šnite proteinskog kruha namazane sa putrom+2.kom kuhane šunke po šniti+30grama kikiriki suhoprženi
subota:
doručak 2 šnite proteinskog kruha namazane sa putrom+2.kom kuhane šunke po šniti
12.00 dukat fit napitak(30.grama proteina)
trening 13.30-14.30 3dcl vode+2.mjerice proteina
15.30.ručak kuhano povrče,1šnicla svinjetine,1.šnicla puretine(ukupno cca 250grama mesa)+zelen salata
18.30. 1.jabuka,1.naranča,protein activ napitak megle,20.grama kikiriki suhoprženi
21.00.ostaci od ručka,šnicla mesa+povrče ili kikiriki maslac na proteinskom kruhu

kada sam treneru poslao ovaj jelovnik rekao mi je da dodam svaki dan po 2x50grama gaude i mjericu kreatina u proteine
Podaci prije 6.mjeseci:
Težina 114.5kg
Vrat:44
Ramena(opseg):131
Prsa:114
Lijeva nadlaktica:36
Desna nadlaktica:36
Lijeva podlaktica:31
Desna podlaktica:31
Struk na najužem dijelu:107
Struk oko pupka:119
Stražnjica na najširem dijelu:110
Lijeva natkoljenica na sredini:63
Desna natkoljenica na sredini:63
Lijevi list:33
Desni list:33

Danas:
Težina:111,5
Vrat:43
Ramena(opseg):131
Prsa:114
Lijeva nadlaktica:38
Desna nadlaktica:38
Lijeva podlaktica:29
Desna podlaktica:29
Struk na najužem dijelu:103
Struk oko pupka:107
Stražnjica na najširem dijelu:106
Lijeva natkoljenica na sredini:56
Desna natkoljenica na sredini:56
Lijevi list:41
Desni list:41

Back to Top
Hrust View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Rujan 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hrust Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2018 at 20:26
Originally posted by Justanyone Justanyone wrote:

Pa znači da si na dobrom putu. Ako dižeš težinu, kg stoje, a cm padaju, znači da dobivaš mišiće, a gubiš salo. Kako se ti osjećaš kad se pogledaš u ogledalo?


Pozdrav,

hvala na javljanju.Osječam se jako dobro(ne odlično)ali sam očekivao više.Možda su mi očekivanja prevelika?
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2018 at 13:16
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Hrust, koliki je sveukupan minus u obujmu?

I kako jedeš? Ako ti je trener rekao da biš trebao jesti više onda moguće da zbilja jedeš premalo i jednolično, pa tijelo malo stagnira. Naravno da može biti i da jedeš previše, ali sumnjam s obzirom na komentar trenera, očito je upućen u to. Promjene u obujmu su dobar pokazatelj, ali je s obzirom na vremenski period bitno znati koliko je veliko to smanjenje jer vrlo vjerojatno treba malo pogurati stvar.

Sigurna sam da ti je trener objasnio stvari oko gubljenja kila/obujma pa pretpostavljam da bez obzira na to nisi zadovoljan svojim izgledom. U tom slučaju nam napiši malo više kako ti jelovnik izgleda pa da možemo vidjeti di bi se mogle uvesti promjene....

btw. koliko se krećeš tokom dana?


Potpisujem,
jer i mene zanimaju isti detalji, kako bi vam mogli pomoci i dati vise detalja..

Kljucna stavka u svemu u konacnici je postotak masnog tkiva, a time naravno i "kriticne" zone u centimetrima, ukoliko opadaju, vjerujem da ste na dobrom putu. 

Iako mi je iskreno, bez obzira na sve (ukoliko ste na rezimu vec sest mjeseci), premali pad u kg. bez obzira na okolnosti, no mozda se ipak varam, sto ce potvrdit upravo ovo sto je Gym_girl pitala, a to su mjere, i nacin na koji se hranite trenutno? =)

Jer ako su to dvocifrene "cm" brojke primarno u "mid sectionu", gotovo je sigurno da radite veoma dobar posao.

Pozdrav
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2018 at 10:57

Hrust, koliki je sveukupan minus u obujmu?

I kako jedeš? Ako ti je trener rekao da biš trebao jesti više onda moguće da zbilja jedeš premalo i jednolično, pa tijelo malo stagnira. Naravno da može biti i da jedeš previše, ali sumnjam s obzirom na komentar trenera, očito je upućen u to. Promjene u obujmu su dobar pokazatelj, ali je s obzirom na vremenski period bitno znati koliko je veliko to smanjenje jer vrlo vjerojatno treba malo pogurati stvar.

Sigurna sam da ti je trener objasnio stvari oko gubljenja kila/obujma pa pretpostavljam da bez obzira na to nisi zadovoljan svojim izgledom. U tom slučaju nam napiši malo više kako ti jelovnik izgleda pa da možemo vidjeti di bi se mogle uvesti promjene....

btw. koliko se krećeš tokom dana?



Edited by Gym_girl - 16 Ožujak 2018 at 10:59
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Justanyone View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 30 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 540
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Justanyone Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2018 at 09:25
Pa znači da si na dobrom putu. Ako dižeš težinu, kg stoje, a cm padaju, znači da dobivaš mišiće, a gubiš salo. Kako se ti osjećaš kad se pogledaš u ogledalo?
Back to Top
Hrust View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Rujan 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hrust Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2018 at 00:35
Pozdrav svima.Čitam poprilično dugo ovaj forum,ali nigdje nisam našao slucaj kao moj.Dakle ovako krenuo sam u teretanu prije 6.mjeseci sa 194cm i 114kg.Imam 41.godinu i krenuo sam sa trenerom.Rezultati su tu i očiti su u smanjenju obujma,povećanju snage itd,ali gubitak kilograma je neznatan.Trenutno sam na 111.5 kg i osječam se super.Uveli smo sada na moj zahtjev da u tjedan dana odradimo 2.kružna treninga i 2.treninga snage,ali kile stoje.Jedan dan radimo čučanj(trenutno 4-5 ponavljanja sa 105.kg X4 serije)+ostale vježbe,sljede dva kružna treninga pa mrtvo dizanje(danas odradio 4serije x 5.ponavljanja sa 150kg)+ostale vježbe.Trener mi govori da jedem više.Meni je neki cilj doći na 105.kg ,ili moźda 100.kg ali ne znam kako doći do toga,a ne vidim da je ovaj put dobar.Ja bi htio imati određenu mišičnu masu i definiciju.Molim pametne savjete,nadam se da ih ima.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.