New Posts New Posts RSS Feed - Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Keto dijeta - pa da malo raspravljamo ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 4344454647>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:40
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by carissima carissima wrote:

Gle,stvar je u tome da sam i ja endomorf,i da se otkad
znam za sebe moram j... da bi izgledala ne super nego
samo relativno dobro,dok npr. moja starija sestra može u
pola noci pojesti 2 kremšnite i još ujutro imati kilu
manje.
Tako da ja to sve razumijem. I pitam se zašto sam ja od
nas dvije izvukla deblji kraj?

Hehe welcome to the club


..a ja cu baš sad pojesti 2 kremšnite
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:39
Originally posted by carissima carissima wrote:

Gle,stvar je u tome da sam i ja endomorf,i da se otkad
znam za sebe moram j... da bi izgledala ne super nego
samo relativno dobro,dok npr. moja starija sestra može u
pola noci pojesti 2 kremšnite i još ujutro imati kilu
manje.
Tako da ja to sve razumijem. I pitam se zašto sam ja od
nas dvije izvukla deblji kraj?

Hehe welcome to the club
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:31
Gle,stvar je u tome da sam i ja endomorf,i da se otkad
znam za sebe moram j... da bi izgledala ne super nego
samo relativno dobro,dok npr. moja starija sestra može u
pola noci pojesti 2 kremšnite i još ujutro imati kilu
manje.
Tako da ja to sve razumijem. I pitam se zašto sam ja od
nas dvije izvukla deblji kraj?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 23:16
  Hm nikako da skontam vas koji imate kilu, dvije pa i 5 viška!

Al doslovno necete ni osjetiti taj gubitak i što je još bitnije necete ni vidjeti neke pretjerane razlike u ogledalu. Ne razbijajte glavu nepotrebnim razlozima za posezanjem za neke ekstremne dijete.

Sad tu dolazi prica o tjelesnoj građi i tu cu se nadovezat na gym girl.

Ovak, endomorf je najshebanija građa od svih i to nitko ne može porec. Najgora stvar koju ti majka priroda može napravit je da te "podari" tom građom. Jer kad ti moraš odricat se pun k zadovoljstava, svakodnevno imati po 3, 4 i više h planirane aktivnosti, pazit na svaki gram unešene hrane, razbijat se na treninzima, pazit šta ceš pojest i opcenito pomucit se ko konj da bi izgledao ko neki prosjecni mezomorf koji cak i ne trenira, e onda znaš da nisi podaren građom za poželjet i dođe ti da sve pošalješ k vragu i budeš ono što jesi.

Pogledaš nekog ektomorfa i sve ti je jasno. Pojede hamburger u pol noci i sutradan izgleda bolje nego ti koji tugaljivo zobaš f**kin lanene sjemenke i moliš boga da ti posni ovaj put nema okus po stiroporu...


Nemojte zamjerit što me pere estrogen ali od ovih vrucina i upale grla jedva se i da živjet.

Sutra novi tjedan, novi plan vježbanja, novi kardio, nova "ukusna" hrana, nova odricanja..oujea...
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 22:27
Jelovnik kod Kirscha:
D:proteinski napitak ili omlet sa gljivom sh*take i š
paradajz ili š kuhano jaje ili omlet sa špinatom

U:š0 badema ili 85 g lososa ili tune u vodi ili celer

R:salata iz tune sa paradajzom,kuhanim jajetom,malo                     
bijelog mesa,zelene salate i šparoge ili
piletina s bademima ili s cilijem i sojinim umakom
ili piletina s cvjetacom

U:juha od celera,paprike,peršina i đumbira
ili tuna sa brokulom i senfom

V:puretina s cilijem,crvenom paprikom i lukom sa zelenom
salatom
ili piletina s sezamom
ili lazanja s tikvicom i patliđanom umjesto tijesta i
bijelim mesom.
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 22:14
Gym girl-
da, radi se o new york dijeti,meni se isto cini da je to
premalo kalorija,a i ja imam malo zahtjevniji posao,i
klinca i muža,tako da imam problem sa uh,jer ako ih
ujutro ne pojedem-padam u nesvijest,ozbiljno! I ponekad
ih kroz dan moram pojesti,barem voce,inace mi je
slabo.Iako bih se možda mogla disciplinirati,ne znam ako
bih izdržala(ili je to u mojoj glavi?).Imam oko 2 kg
viška,i nikako da ih skinem.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 20:47
dalila
dobro da si zadovoljna :) samo nastavi dalje.. ma ici ce te kile mamu im...

gym_ :)

sto se tice uh, bar onih jednostavnih i to mislma da kruh , pastu i rizu nisam jela sigurno 2 godine, prije sam bila totalni ovisnik o njima, ako se nebi najela tkoliko da mi zeludac odvaljuje po plucima, ne bih bila sita...  sad isto ujutro odradim uh tipa zobene i to, s tim da mi u zadnje vrijeme pasu banane ujutro... inace preko dana imam 3 glavna obroka a ovo drugo pa sigurna sam da preko dana bar š3 puta pojedem neko voce . ma jedem ga cijeli dan  , i sad procitam da upravo ono koje najvise jedem ima najveci glikemijski index  ... al nas sta, ne jedem ni cokoladu ni sladoled ni kekse i kolace, napijem se tri put godišnje ali  se zato odvalim od lubenice, grozdja , dinje, kruske, breskvice, jabuke.... :))))) znam da nije dobro pretjerivat u nicemu al za to bas nemam kontrole


 

Edited by ena:)))
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 20:10
  Evo i danas dan glatko protekao.... Odradila sam samo punjenje u prvom dijelu dana....vrlo cisto punjenje....osim jedan red cokolade....ali rano ujutro...
Ja vrlo zadovoljna....;) Drugio dio dana mi nekako paše P + M obroci.....

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 12:30

    uuu muke muke thorn, ali mogu ti reci da koliko god sam bila ovisna o UH prije, sada se cisto zadovoljim time da ih rješim ujutro i/ili poslije treninga i ja mirna, tako da su te muke postale mukice, a i to su sve manje

..i to me dovodi do toga što kažeš, definitivno stil prehrane. Ja se otprilike tako hranim vec nekih 2-3 godine i imam više energije neko ikad prije! Nisi gladan, nisi živcan, jedeš ko beba svakih 2-3 sata i super. Ljudi misle da im treba brdo UH za energiju i to po mogucnosti nabacano u š-2 obroka koja jedva stignu obavit...ko da i dalje kopamo po poljima ko nekad..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 12:14

 jao, kloni se hollywooda

new york diet? ma kolko sam ja skuzila to je više namijenjeno onima koji imaju tonu za skinut i koji imaju katastrofa navike pa im je tih prvih 2 tjedna odricanja od UH-a totalni šok za organizam tako da kile samo idu dole...a i obecava cca 7 kg u 2 tjedna  što necu ni komentirat...a prehrana je neka verzija atkinsa i ostalih slicnih dijeta..slicnost sa keto je u tome što je baza na proteinima i mastima samo što se ovdje kalorije režu na 900 što je preprepremalo...pogotovo u kombinaciji s treningom..stanje preživljavanja..

e sad ne znam koliko ti želiš skinut ali nekako mi ovo i nije bas neki nacin..onda ili probaj keto pa sa punjenjem  ili probaj UH jest samo ujutro a kasnije se bazirat na proteinima, povrcu niskog GI-a i mastima..to bi ti ja mislim bilo cisto dovoljno

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 11:51
Originally posted by carissima carissima wrote:

Kad smo vec ovdje,našla sam onaj primjer dijete Davida
Kirscha po kojem mršavi Hollywood,radi se o potpunom
odricanju od UH mislim da 2 tjedna,garantira fantasticne
rezultate,uz svakodnevno 90 min vježbanje. Mislite li da
je to o.k.? Ustvari je primjer keto dijete bar tako
mislim.

Hm, možeš malo više info o tome?
Ali nekako cist sumnjam da unose višestruko i jednostruko zasicene masnoce...

Možda je u pitanju samo proteini + povrce?

I evo sad kad smo kod ovoga..dijeta ili stil prehrane? - na p+m obrocima cijeli dan, sa jedino p+uh obrokom iza treninga (PWM), i vocem za jutro il prije treninga bih mogao doslovno cijelo vrijeme živjeti i ne bi bio bed. Kad je keto bez p+uh pwm-a i voca onda bi to smatrao dijetom i ne bi držao dulje od 2tj bez punjenja, ako i toliko.


@gym girl
Još jedan endo? Ajde super, bar smo na istim mukama
Back to Top
carissima View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote carissima Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 11:42
Kad smo vec ovdje,našla sam onaj primjer dijete Davida
Kirscha po kojem mršavi Hollywood,radi se o potpunom
odricanju od UH mislim da 2 tjedna,garantira fantasticne
rezultate,uz svakodnevno 90 min vježbanje. Mislite li da
je to o.k.? Ustvari je primjer keto dijete bar tako
mislim.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 11:18

 i nije taj naslov zavraga :) voce je super zdravo i korisno za organizam ali trebalo bi pripazit i s njim kad se pazi na težinu, pogotovo endomorfi koji reagiraju na svaki klinac. S obzirom da sam ja jedna od njih, tocno vidim razliku kad ga previše jedem, i to više vrsta, pogotovo popodne i navecer.

Najmanja šteta se postiže ako se konzumira ujutro, najbolje kao prvi obrok dok su glikogenske rezerve u jetri ispražnjene pa se osiguravamo da taj šecer ne odluta negdje gdje nebi trebao. Tako ja prakticiram zadnje vrijeme i super mi je. E sad, opet se vracamo na to da svi mi reagiramo drukcije pa nije za svakog tako, neki ga stvarno mogu jest u neogranicenim kolicinama..

a za one koji lupaju po vocu cijeli dan, a stagniraju sa težinom ili centimetrima :) bilo bi dobro probat kako bi ova verzija išla...

ena ti samo 6 obroka voca odvališ dnevno

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2009 at 08:18
  ne mogu odoljet nikako, ja pojedem nenormalno voca preko dana , bokte pol place mi ode na voce... dnevno obavezno bar cijelu dinju uz 4-5 nektarinki, ujutro nataste jabuka, pa banana dve na poslu , pa udjem u konzum i snimim marelice i grozdje aaaaaaaaaaaaaaaaaarrrghhhhhhh :))) meni je to bolje od cokolade:))) i onda otvorim fitnes.com i vidim naslov : birajte manje kaloricno voce.... jeah right

Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 16:49
Originally posted by Kate Kate wrote:

Eto, znala sam ja da ce me Thorn expresno uputit na pravo misto.
Hvala Thorn   

Nema problema, uvijek kad znam i mogu

@ena
Tako je, svatko ima neku drukciju sitnicu u svom organizmu i preko tog se ne može prijeci. Al ipak, neke osnove uvijek postoje i prema tome se treba ravnati.

Voce? Ne vidim zašto ne..jest da to onda nije klasicna zadrta ketoza ali..vocka tu i tamo te stvarno nece toliko izbaciti iz željenog cilja. Pogotovo sad preko ljeta ti odoli svom ovom vocu..probaj!


Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2009 at 14:36
  hej hej!

thorn :) , nisam unosila premalo kalorija jer sam unosila i vise uh nego sto pise... i jela sam jogurt u medjuobroku s bademima i znala sam navece oko 23h jest voce jer nisam bas mogla izdrzati... i kile su svejedno isle dole ali i stvari isto... jednostavno svaki organizam je dugaciji.... i da slazem se za orasaste plodove :))) bademi pistaci, indijski orascici (oni su jaaako masni ali su tako fiiiiiniiiii::::)

dalia kako ide? jedino sto je malo bed meni bilo na keto sto mi je falilo voce, jer ga znam pojest jaaaaaaaako puno :))) ali izdrzi se
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4344454647>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.