New Posts New Posts RSS Feed - P90X Workout  - Extreme Home Fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

P90X Workout - Extreme Home Fitness

 Post Reply Post Reply Page  123 16>
Author
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: P90X Workout - Extreme Home Fitness
    Posted: 07 Prosinac 2015 at 22:31
tommy, moraš se odlučiti prvo za jedan pa za drugi cilj. ne možeš graditi i gubiti kile istovremeno. ako nisi premršav tj imaš normalnu kilažu, prvo pokušaj izgubiti masnog tkiva kroz kojih dva mjeseca laganog deficita sa kalorijama pa onda postepeno diži kalorije do suficita kad si zadovoljan. jedi kvalitetno i treniraj progresivno cijelo vrijeme, daj svaki atom snage na boksu, na vreći kad si izmjenjuj intervale, ako vam trener ne govori što da radite već samo shadow radite onda izmjenjuj cca 1 min brutalna snaga i 1 min izdržljivost.....kad radite tehniku, radi kontrakcije pri udarcu da što više stimuliraš mišiće i kad radite snagu naravno radi ko i uvijek...i s vremenom, kad kreneš sa kalorijama na masu razvit ćeš brutalniju masu nego da si radio sa težinama :) pozz
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
tommy731 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2015
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tommy731 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2015 at 20:58
ekipa... 

ovako, ja ujutro imam trening boksa (dal se radi vreća, snaga , tehnika ili sparing svaki put sam iscrpljen kako treba),
a popodne radim p90x lean verziju.


Ne konzumiram shaekove, izvor proteina su mi meso, jaja i sir,  trudim se da mi je prehrana raznovrsna i u granicama postavljenog kalorijskog limita.

Moje je pitanje da li je dobra ideja bilo postaviti limit dnevnih kalorija na 2900.

P.S. moj cilj je smršaviti i graditi mišičnu masu istovremeno



Do your best and forget the rest
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2015 at 20:58
P90X je prava stvar. treninzi pokrivaju sve aspekte fizickog razvoja.

skinuo sam i P90X3 i mogu reci da je isto super iako su treninzi samo 30 min. recimo da je program osmisljen za ljude koji nemaju puno slobodnog vremena.

ja sam oba skinuo preko torrenta
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 17:57
Originally posted by ariaa ariaa wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

mene zanima samo jedno skinio sam preko torenta Insanity workout....koliko bi bilo poželjno....da ga ubacim tjedno ....znaci koliko puta tjedno da radim...jer imam 3 dana popunjena sa svojim vježbama....za prsa ruke ledja ramena...pa sada kada bi i taj ubacio još taj dan kad radim mislim da nema teorije da bi uspjeo dali je dovoljno..tj dali bi imalo efekta....2 puta tjedno to raditi...3 najvviše bi mogao al ne vjerujem snage da bi imao...pa recite šta mislite :D

Ja sam bila krenula s insanityem, i u početku sam bila nabrijana kao sve super, odlične vježbe, dobivala na kondiciji puno, ali bila sam ful iscrpljena, i čak jela više nego inače jer su mi se toliko trošili mišići jednostavno generalna iscrpljenost tijela, više dobivam sada kad radim koncentrirano na mišiću neko tada kada sam se samo iscrpljivala.. ima jedan odličan video koji sam našla, pa si pogledaj.. ugl to je moje iskustvo sa treninzima tog tipa..



Uh moj stari qoute...dok još sam više kardio radio nego utege hehe..ali svejedno hvala..da znam ga...čovjek je legendaran....samo ga više ne pratim u zadnje vrijeme..ali jedan od..zbilja rijetkih koji toliko detaljno opiše..da ti u jednom videu sve bude jasno hehe...mislim da mu je ujak prenjeo svo to znanje od malena..ako se ne varam zaboravio sam sve u svemmu..čovjek je kroz sve živo prošao..a sada se više ne bavi body buildingom koliko znam...nego smao treninge snage radi :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
llltwisterlll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote llltwisterlll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 12:06
Originally posted by feriha feriha wrote:

može link twisteru?



http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/p90x.do

http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/insanity.do?e=166015


Edited by llltwisterlll - 18 Ožujak 2014 at 12:07
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 12:04
može link twisteru?
Back to Top
llltwisterlll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote llltwisterlll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 11:57
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

ne bi ja kretala odmah s 2 HIITa tjedno vec s jednim. Imas vec puno jako kardia, nija da je brdski bickilizam lagan , a odmora fali. Ja bih u cet odradila noge, u petak leda, ili cet ostavila slobodan skupa s nedjeljom. Ukoliko još nije došlo do zastoja nemoj ništa mjenjat osim te joge (ovo oko dosade razumijem u potpunosti i meni tako ) pa tu ubaci neki low cardio tipa setnja do 1h. Nećeš ništa dobit ako se pretreniraš, a meni ovo nekako malo prenatrpano kardiom, a leđa i noge spojene.. Uglavnom, kreni od 1 HIITa tjedno kad dode do zastoja, to je moj savjet


A skombinirat ću nešto tak onda malo i laganije pa postupno povećavat, jer istina nije tempo baš lak...

Hvala.
Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 11:52
može li mi neko ko ima poslat link odakle da skinem P90x i insanity Veliki osmjeh
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 22:26
ne bi ja kretala odmah s 2 HIITa tjedno vec s jednim. Imas vec puno jako kardia, nija da je brdski bickilizam lagan , a odmora fali. Ja bih u cet odradila noge, u petak leda, ili cet ostavila slobodan skupa s nedjeljom. Ukoliko još nije došlo do zastoja nemoj ništa mjenjat osim te joge (ovo oko dosade razumijem u potpunosti i meni tako ) pa tu ubaci neki low cardio tipa setnja do 1h. Nećeš ništa dobit ako se pretreniraš, a meni ovo nekako malo prenatrpano kardiom, a leđa i noge spojene.. Uglavnom, kreni od 1 HIITa tjedno kad dode do zastoja, to je moj savjet
cookies are for pussies
Back to Top
llltwisterlll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote llltwisterlll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 17:55
pon - snaga (sklekovi/zgibovi i još neke vježbe za prsa i leđa) + Abripper trbušnjaci
uto- pliometrika
sri - snaga - bicepsi/ramena/tricepsi + Abripper trbušnjaci
čet - yoga
pet - snaga - noge i leđa + Abripper trbušnjaci
sub - kempo (lakši cardio (bar meni) od sat vremena sa simulacijom udaraca nogama i rukama)
ned - dan odmora

To je original P90X ugrubo. A ja bi složio

pon - snaga (sklekovi/zgibovi i još neke vježbe za prsa i leđa) + Abripper trbušnjaci
uto- pliometrika ili HIIT, radit ću naizmjenci svaki tjedan
sri - snaga - bicepsi/ramena/tricepsi + Abripper trbušnjaci
čet - HIIT
pet -  snaga - noge i leđa + Abripper trbušnjaci
sub - brdski biciklizam
ned - dan odmora ili nešto lakši biciklizam

HIIT uvodim iz više razloga. Prvi je što mi znatno skraćuje vrijeme vježbanja, a drugi što si želim podić kondiciju i pojačat pluća. A yoga mi je jednostavno turbo dosadna i ne mogu ju radit, i još traje najduže od svih vježbi, punih sat i pol i ne mogu to izdržat od dosade hehe, eto nju bi zamijenio tim danom kad vozim bicikl ajmo reć, kenpo bi zamijenio HIITom, a pliometriku radio naizmjence s HIITom, svaki tjedan drugo.


Edited by llltwisterlll - 17 Ožujak 2014 at 18:05
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 17:22
nije mi bas jasno sad kako je do sada bilo? 3 put tj snaga, a izmedu je bila joga umjesto koje bi uveo HIIT? normalno mozžeš jesti iza HIITa, ne trebas piti whey i glukozu.
cookies are for pussies
Back to Top
llltwisterlll View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Veljaca 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote llltwisterlll Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 16:28
Krenuo s P90x prije 3 tjedna. Sad sam u onom tjednu odmora... Napravio sam prošlo ljeto jednu seriju P90Xa, al sam se prek zime malo opustio. Trenutno imam 88kg i 183.5cm. Cilj mi je doći na 82-83kg do cca 15.5., dakle gubio bi oko 0.7-1kg tjedno. Zasad ide dobro i u prva 3 tjedna su otišle oko 2.5-3kg.

Sve veće upale mišića su prošle, osjetim već da sam lagano dignuo i snagu i kondiciju.

Sad me zanima ovak, malo bi modificirao P90X.

Yogu bi kompletno izbacio, ne sviđa mi se, dosadna mi je, zamorna psihički i ne mogu se natjerat da ju radim sat i pol, Kempo bi također izbacio osim ako se radi o kišnom danu kad ne mogu van.

Ponedjeljak-Srijeda-Petak bi radio one vježbe snage, dakle one nakon kojih ide AbRipperX.

E sad ono što ja želim je ubaciti HIIT trening utorkom i četvrtkom. 20min serije sprinteva na obližnjem nogometnom igralištu. Ponekad bi utorkom napravio pliometriku umjesto HIITa kad bi mi se dalo jer mi je super za noge, a četvrtkom HIIT obvezno.

Vikendi su mi rezervirani za vožnje biciklom (brdski biciklizam) kad je lijepo vrijeme i tu napravim dobrih 30-50km svaki put s dosta teškim usponima u trajanju cca 2.5-3 sata za cijelu vožnju. Nekad vozim samo subotu, a nekad i subotu i nedjelju.

Ono što je meni cilj je doć na ciljanu kilažu (82kg), dić kondiciju i snagu, a ne izgledat premršavo i žgoljavo. Ne želim pločice na trbuhu i bicepse od kojih se Sljeme ne vidi kad pogledaš prek ruke, to me ne zanima, nego neki normalni izgled, dakle neka zlatna sredina.

Ono što sam htio pitati je što mislite o ovakvoj kombinaciji P90Xa, HIITa i biciklizma?

I još sam htio pitati dali nakon HIITa treba uzimati PWM i kakav ili ne? Nakon ovih treninga snage koje radim pon, sri i petak uzimam whey, kreatin i glukozu.

Kreatin uzmem svaki dan bez obzira trenirao ili ne.

Stvar je u tome da vidim da neki preporučuju PWM poslije HIITa, a neki ne. Sad pojma nemam šta da radim.

Neka ideja koja mi pada na pamet je banana, 2dl mlijeka i 5g kreatina smješati štapnim mikserom i popiti nakon HIITa.


Edited by llltwisterlll - 17 Ožujak 2014 at 16:41
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 18:11
Originally posted by ariaa ariaa wrote:




ariaa, hvala što si ovo postala, pratim strenghtcamp vec dulje vrijeme, nadam se da ce ovo dosta ljudi vidjet
cookies are for pussies
Back to Top
ariaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Lipanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 101
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ariaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2014 at 16:49
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

mene zanima samo jedno skinio sam preko torenta Insanity workout....koliko bi bilo poželjno....da ga ubacim tjedno ....znaci koliko puta tjedno da radim...jer imam 3 dana popunjena sa svojim vježbama....za prsa ruke ledja ramena...pa sada kada bi i taj ubacio još taj dan kad radim mislim da nema teorije da bi uspjeo dali je dovoljno..tj dali bi imalo efekta....2 puta tjedno to raditi...3 najvviše bi mogao al ne vjerujem snage da bi imao...pa recite šta mislite :D

Ja sam bila krenula s insanityem, i u početku sam bila nabrijana kao sve super, odlične vježbe, dobivala na kondiciji puno, ali bila sam ful iscrpljena, i čak jela više nego inače jer su mi se toliko trošili mišići jednostavno generalna iscrpljenost tijela, više dobivam sada kad radim koncentrirano na mišiću neko tada kada sam se samo iscrpljivala.. ima jedan odličan video koji sam našla, pa si pogledaj.. ugl to je moje iskustvo sa treninzima tog tipa..

If you even dream of beating me, you'd better wake up and apologize.
Back to Top
aleksandar123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aleksandar123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2014 at 13:59
zanima me da li je za početnika bolje krenuti sa P90x ili sa freeletics programom? htio bih smršaviti, ojaćati, jel dovesti se u formu.
ispričavam se ako sam na krivom mjestu postavio pitanje.
Back to Top
frbi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 13:50
Ok,pozz svima dosad sam s ovim programom kretao vise puta i nikako da ga zavrsima al mislim da sam sad u optimalnoj formi da krenem anyway na pocetku ljeta sam imao 107 kg na 1.90(30 god) i odlucio sam smrsavit, prije sam dosta trenirao al sam se uljenio i u deblajo zadnjih godina.Poceo sam s voznjom bicikle i sklekovima pomocu onih fitness app programa kupio power tower za zgibove i tako to.Nakon sto sam nabio dovoljno kondicije poceo sam trcat sad trcim dionicu od 8 km 2 puta tjedno.Sad mogu napravit oko 12 tak zgibova i 50 sklekova u komadu smanjio sam tezinu na 96 kg i osjecam se jace nego ikad i sad zelim krenut sa p90x jer mislim da mogu odradit program do kraja.
Krecem 02.09 pa ako neko hoce mozemo krenut u isto vrijeme i ovdje razmjenivat iskustva ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.