New Posts New Posts RSS Feed - P90X Workout  - Extreme Home Fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

P90X Workout - Extreme Home Fitness

 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
Author
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 21:02
a da li ima nekakvih slicnih programa koji su za dobivanje mase?
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 20:30
Nisam probao ali mislim da p90x nije bas najbolje rjesenje za nabacivanje mase.
Back to Top
zipoe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zipoe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 20:09
može li mi p90x pomoci za dobivanje mase ili je to samo za skidanje kila? pošto sam visok 172 i imam 66kg treba mi masa...hoce li p90x imati kontraefekt?
Back to Top
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2012 at 22:40
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

http://www.torrentreactor.net/torrents/3309054/P90X-Xtreme-Workout-Series-COMPLETE-PACK-DVDrip-Xvid-SCP

evo probaj skinuti

Hvala drug puno :-)
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2012 at 17:59
http://www.torrentreactor.net/torrents/3309054/P90X-Xtreme-Workout-Series-COMPLETE-PACK-DVDrip-Xvid-SCP

evo probaj skinuti
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2012 at 17:50
jbg, neam link, ja sam to skinuo jos pred 2 godine, mislim da preko rapidsharea, a gdje sam nasao link, stvarno neznam...malo cu pogledati po netu pa ti stavim link ak nadem
Back to Top
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2012 at 13:54
Originally posted by Gabrijel7 Gabrijel7 wrote:

pozz

evo odlucio sam i ja krenuti sa P90X, posto sam nasao taj program kopajuci po kompu (skinuo ga jos pred 2 godine)...imam cijeli set dvd-a od 12 videa (tj. uvod i 12 videa sa vjezbama, al neam tablice, i popis kako se sta radi, koji dan,pa navodno ima i knjizica o prehrani i sl. pa ak netko moze pomoci da mi to posalje)...

i dal netko od vas mozda kombinira teretanu a od P90X koristi samo neke djelove, tipa, yoga, kempo i sl.?


Imas li link da skinem sebi da pocnem tako trenirati ? 
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2012 at 12:39
pozz

evo odlucio sam i ja krenuti sa P90X, posto sam nasao taj program kopajuci po kompu (skinuo ga jos pred 2 godine)...imam cijeli set dvd-a od 12 videa (tj. uvod i 12 videa sa vjezbama, al neam tablice, i popis kako se sta radi, koji dan,pa navodno ima i knjizica o prehrani i sl. pa ak netko moze pomoci da mi to posalje)...

i dal netko od vas mozda kombinira teretanu a od P90X koristi samo neke djelove, tipa, yoga, kempo i sl.?

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2012 at 22:57
Originally posted by Deni Deni wrote:

Pozdrav svima!!

Evo ja zavrsio drugi tjedan, pa me zanima da li ima jos ljudi koji prolaze ili su prosli ovaj program, te vasa misljenja i iskustva o P90X-u.

Tko ne zna sto je P90X, moze pogledat ovdje.

Link za skidanje P90X-a TORRENT ako neko zeli poceti.

Nekoliko uspjesnih videa:

Josh S. P90X Transformation
Patrick Dyer's P90X Results
My P90X Transformation



please novi link na torent grasias
Back to Top
horde_zla_tr View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Listopad 2012
Location: Travnik
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote horde_zla_tr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2012 at 11:56
Pozdrav svima :) da li neko moze da mi da link da sdownload-ujem  p90x2 ? ovaj link s pocetka ne radi :/ Hvala
Back to Top
madmax17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madmax17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2012 at 21:45
Sa teretane sam krenuo na p90x2 i oduševljen sam, brutalne vježbe koje sa vremenom postanu nešto lakše Big smile ne znam što cu sada, još malo pa gotovo.

Možda na Insanity pa na Insanity:Asylum, za p90x2 mi fale nešto teži utezi, nabavio sam šipku za zgibove, veliku loptu, imam medicinku (iako bi trebao imati 4 za one sklekove ali to sam nekako modificirao). Velika lopta je obavezna a mogao bi nabaviti i one rubber bands.


Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2012 at 12:41
p90x2 je namijen za ljude koji su prošli i svladali p90x obican.
Generalno jer se radi o težim vježbama i cijeli je program previše za pocetnika zbog nekih "extremnijih" stvari.

Isto tako p90x2 je više orijentiraj na brzinu i izdržljivost tj. da iskoristiš ono što vec imaš i upotrijebiš za ozbiljnije vježbe tako da ako vec nemaš neke inicijalne snage (koju si trebao izgradit u p90x-u) mogao biš nakon par dana odustat a to ti ne preporucam.

Kreni za p90x obicni pa uzmi mjesec dana pauze odradi insanity ili nešto da se makneš od svih utega i traka i ostalog pa onda kreni sa p90x2.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
katniss View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote katniss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2012 at 21:41
evo ja sam ti bila mjesec i pol intenzivno na p90x, sad 2 tjedna zabušavam jer su mi ispiti.. Confused

al sam ti prije neka 3 mjeseca dosta vježbala, i još sam 2 tjedna prije nego kaj sam krenula radila sklekove, trušnjake, razne vježbe s gumom, ledjnjake, da dodatno malo nabijem neku snagu i kondiciju i išlo mi je ok.
ne znam kakav je x2, al pocni možda prvo sa x, da se zbilja ne preforsiraš.


This is not goodbye, this is bonjour!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2012 at 15:47
Originally posted by Frixy Frixy wrote:

pozdrav ljudi,
evo ja upravo skidam p90X2 i krenit cu po ovom programu,pa cu vas obavijestavat o napretku..
jedino sto me muci je to sto  sam neaktivan zadnjih dvije do tri godine pa bi zbog toga molio neku preporuku oko vjezbi koje da izvodim prije nego pocnem sa p90x2 da ne dobijem odma jaku upalu pa da ne moram odmah dugo pauzirati zbog toga...hvala!

Pocni raditi klasicne kucne vjezbe - sklekove, zgibove, cucnjeve, iskorake, trbusnjake, hiperekstenziju..
S tim vjezbama ces vec lagano ojacati tijelo i pojacati sitno formu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Frixy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Frixy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2012 at 14:41
pozdrav ljudi,
evo ja upravo skidam p90X2 i krenit cu po ovom programu,pa cu vas obavijestavat o napretku..
jedino sto me muci je to sto  sam neaktivan zadnjih dvije do tri godine pa bi zbog toga molio neku preporuku oko vjezbi koje da izvodim prije nego pocnem sa p90x2 da ne dobijem odma jaku upalu pa da ne moram odmah dugo pauzirati zbog toga...hvala!
Back to Top
madmax17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote madmax17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2012 at 13:05
P90X2, jel neko probao?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.