New Posts New Posts RSS Feed - P90X Workout  - Extreme Home Fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

P90X Workout - Extreme Home Fitness

 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
Author
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 12:22
Tako je 80% je prehrana, ali u svim vjezbama je tako ako se zele dobri rezultati.

Meni ovaj program pase iz puno razloga a najveci je zbog obima posla nemogu nikako uskladit teretanu tako da kod kuce taman imam vremena za odraditi P90X vjezbe, te napraviti veceru i rucak za sljedeci dan

Masne naslage na stomaku i sa strane kod leda sam dosta skinio, mislim nije ih ni bilo nesto previse ali bilo je posto sjedim 8, š0 do š2 sati na dan na poslu nakupilo se malo.

Slobodno mogu reci da se lagano naziru trbusni misici, a tek je proslo 4 tjedna, ako u tih 90 dana budem kompletiro sve sto zelim biti ce super.

Ajmo ljudi da li je netko mozda poceo sa P90X-om, pa nek baci isto svoja iskustva ili pitanja?!?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 13:45
SKinuo jucer P90X pa cu vidjeti kako to izgleda.. 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Studeni 2009 at 16:07
Originally posted by Deni Deni wrote:

Slobodno mogu reci da se lagano naziru trbusni misici, a tek je proslo 4 tjedna, ako u tih 90 dana budem kompletiro sve sto zelim biti ce super.

Ajmo ljudi da li je netko mozda poceo sa P90X-om, pa nek baci isto svoja iskustva ili pitanja?!?


Ajd nabaci slike na forum svakih 2-3 tjedna da vidimo realtime pomak.
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Studeni 2009 at 12:36
Isprobala i ja 

Doduše, nisam pratila tjedni program po njihovim podlogama, vec sam si kombinirala po svom. Isto tako imam i P90, P90 Master i P90X+, pa bi ih mixala po volji. Pretežno sam radila Cardio, Kenpo, Plyometrics, Power Yogu i sl. jer mi je to nekako zabavnije. Filmici su mrak - zabavni, vrijeme proleti uz njih, može se dosta toga modificirati i prilagoditi sebi.

Iskreno, nisam imala neki konkretan cilj, osim održavati se u dobrom stanju , ali nakon 3-4 tjedna sam primjetila da mi se opca kondicija dosta poboljšala, kao i eksplozivnost (pliometriju sam radila 2 puta tjedno). 

Toliko je tih filmica da si svatko može složiti program za svoje potrebe, a i baš su zabavni (a meni je to jako bitan faktor). Preporucam

Kako u zadnje vrijeme imam manje vremena, nabavila sam i Chalean Extreme (cure su vec spominjale). Isto program od tog Beachbody-a i isto jako jako dobro za home workout, tak da trenutno to radim.
Back to Top
Jdot View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Status: Offline
Points: 171
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jdot Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 01:45
Da li netko misli da bi bilo pametno napravit web varijantu toga, na
hrvatskom, u nekom community obliku bas ovdje
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2009 at 16:23
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Ajd nabaci slike na forum svakih 2-3 tjedna da vidimo realtime pomak.


Cuj 'ko nevjeruje nek proba, skeptican sam prema stavljanju svojih slika na net, a i mislim da moja malenkost nebi zeljela da se diskutira o mome izgledu nego o iskustvima ljudi koji su prosli ili prolaze P90X mozda tek na kraju kad uzmem sve before/after slike, zasad ionako imam samo onu nultu.

Signorina vjerujem da izgledas fenomenalno najbitnije je i meni sto mi vrijeme proleti za cas.

Jdot bilo bi ljepo imati nesto na hrv jeziku, sad ajd budi malo konkretniji na sta mislis pa bi mozda i mogli nesto iskombinirati btw ja sam web designer.
Back to Top
Frbi19 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Frbi19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2009 at 21:51
  Pozdrav
Bas mi je drago da ima i nasih koji rade P90x,ja sam sad u trecem tjednu i mogu vam rec da je odlican do sada sam dosta radio u teretani i radio po bas ruttenu audio,ali sam se odusevio p90x-om.Uz njega imam i p90xplus i intasity,jedina stvar koju moram popravit je da radim po njihovom nutricjonistickom pogramu al to je vise mabo jambo americki nacin prehrane koji mi ovdje ne mozemo provesti u djelo jer niti jedemo to sve a niti to imamo za kupi ovdje,zatim njihovi suplementi koje takodjer nemozemo nabaviti ovdje.
Ja za recovery drink koristim cokoladno mlijeko ili pijem whey.
što mi se ne svidja kod p90x je ona debilna joga koja traje uru ipo i oni kenpo sto je to koje je to sr...,tako da sam jogu zamjenio trcanjem,a kenpo box vrecom i bas rutten-om.
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2009 at 23:02
Frbiš9 pozdrav i tebi.

Kenpo cesto i ja zamjenim sa squash-em, vise se iznojim i istrcim, a yogu sam malo modificirao po svome pa mi traje cca nekih sat vremena i meni je previse sat i pol, te jos basket ili nogomet, mislim da je to za mene dosta cardio vjezbi.

Ja takodjer ne pratim P90X nutrition guide doduse pratim samo nutrition fact znaci 2400Kcal 50/30/20 ... itd, a poslije treninga uzimam whey sa glukozom. Imas pravo tesko je pratiti te njihove kvazi americke proizvode a i nutri vrijednosti su malcice drukcije, pa sam si ja slozio sam svoj meni.

Sad imam pitanje za iskusnije od mene, naime laik sam sto se tice BCAA, pa me zanima da li bi mi iskusniji ljudi preporucili BCAA uz ovaj program?! Procito sam sve i informiro se sta je to samo eto cisto da me neko malo uputi i savjetuje.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Studeni 2009 at 20:42
  Znaci P90X stvarno djeluje?? A gdje izvodite takav program?? jer u sobi pred kompom ili u dnevnom ispred televizije nije bas spretno...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
frbi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Kolovoz 2009
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote frbi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2009 at 22:21
Ja program izvodim ispred Tv-a u dnevnoj iman sobu koja je bas nasuprot tv pa u njenim vratima drzim sipku za zgibove,najgore sto mi se sad dogodilo je da me opalila viroza il ne znam sto pa sad zaostajem nisam teniro par dana pa me to grize itekako
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2009 at 15:07
Naravno da djeluje, mozda u neka starija vremena se mogla olako prodavati magla ljudima koji nisu upuceni u neke stvari, a opet s druge strane 'ko je veliki skeptik prema necem novom nek se drzi starih metoda meni ovo pase.

Jedini mali problem bar kod mene je sto vjezbe za noge nemogu raditi pod velikim opterecenjima konkretnije cucnjevi. Generalno vjezbe za noge mi i nisu nesto posebno, mozda 50% maximalno vjezbi mi se svidja ovo ostalo bas i ne gotivim...ee tu bi jedino zasad mogao ubaciti teretanu.

Vjezbe izvodim u dnevnom boravku na TV-u spojen preko s-video kabla sa kompa. Vjezbe prvih par puta treba pomno pratiti, nakon prvih par puta vec samo ide od sebe i upamti se svaka vjezba, nije tesko kao sto se cini. Doduse ja vise slusam nego sto ih gledam, a i imate "worksheet" na kojem biljezite svoje podatke za svaku vjezbu, recimo to meni posluzi kao podsjetnik koju vjezbu radim sljedecu.

Da l' ima ljudi koji su poceli mozda ili mozda nekog sa svojim iskustvima?? Ajde ljudi postajte...

Edited by Deni
Back to Top
Zara View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2009 at 18:52
Evo da se i ja pridružim ekipi koja vježba uz P90X. Ja sam prošla tromjesecni program i to negdeje od 3.-6. mjeseca o.g. Skinula sam 7 kilograma i oblikovala tijelo. Proucila sam prehranu koja je također ponuđena i sastavila svoj jelovnik. Dva do tri tjedna sam padala s nogu iako nisam pratila sve jer nisam mogla. Neke vježbe nisam uopce izvodila jer su mi bile pre teške i komplicirane pogotovo u jogi. Iz dana u dan sam napredovala i izdržljivost se povecavala. Nakon mjesec dana sve je bilo lakše i trenig se pretvarao u zadovoljstvo a ne opterecenje. Nisam mogla docekati drugi dan i vrijeme za ponovno druženje s ekipom iz P90X.

Ja sam oduševljena programom i to je jedini program koji me uspio natjerati da postanem gazda svom tijelu i da pobjedim samu sebe.

Treniram u sobi uz laptop i otvoreni prozor i nema nikakvog problema. U pocetku je malo problem pratiti vježbe sve dok se ne nauce. Još ako znaš engl. jezik to umnogome olakšava.

Eto i mog iskustva sa P90X.
Back to Top
Deni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Deni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 12:10
Zara svaka cast

Evo i godine nisu važne
Back to Top
fittwoman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittwoman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2009 at 17:47
 evo da vam se pridružim na temimeni krece cetvrti tjedan p90x,dobro je samo mi malo cardio i plyometrics pa si ja ubacim koju drugu vježbu....nemam šipkustvarno ne znam gdje bih ju zakacila...pa ja onda radim s utezima mislim si bolje i to nego ništa.ovaj tjedan je recovery ali ja cu sebi ipak malo pojacat.danas je joga a sve mogu ali to mi dosadno pa ne radim.dakle da zakljucim ja se više volim onak dobro naskakat i oznojit,bitno je da sam aktivna.prije ovoga sam odradila devet tjedana insanity i to mi je stvarno mrak.........
Back to Top
Zara View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Prosinac 2009 at 22:12
Originally posted by Deni Deni wrote:

Zara svaka cast

Evo i godine nisu važne



Deni hvala ... godine zaista nisu važne ... sve se može kad se hoce ..
Back to Top
fittwoman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Prosinac 2009
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittwoman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Prosinac 2009 at 18:21
 gdje ste p90x-ovcivježba se ili?ja jucer odradila core sinergestics,ajme sutra opetovo je recoveri tjedan.................
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 16>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.