New Posts New Posts RSS Feed - Izbjeljivanje zubi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Izbjeljivanje zubi

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Izbjeljivanje zubi
    Posted: 08 Listopad 2015 at 14:07
ja perem zube sa Dabur (biljna zubna pasta – Neem).

a za izbjeljivanje je dobra soda bikarbona, kora od banane (s unutarnjom stranom se redovito trljaju zubi)
Back to Top
gabrijela View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gabrijela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2015 at 13:35
malo sode bikarbone na pastu,rezultati očiti. Zubari bi izvadili i zdrav zub samo da ti stave implantat i zarade. Bez uvrede bilo kome. Čišćenje kamenca jednom ili dvaput godišnje, redovito pranje i što manje svakojakih tretmana
Back to Top
Ivan1986 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivan1986 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2012 at 11:58
Osobno smatram da ako je sa zubima sve ok,2xgodisnje treba ici na ciscenje i izbjeljivanje zubiju kod zubara.
Zube treba prati 2 puta.Ujutro i navecer.Recimo ja jos koristim one konce jednom dnevno.Opet sve ovisi kakve zube tko ima.
Back to Top
- Darac - View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 376
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote - Darac - Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 19:50
Gerila marketing LOL
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2012 at 12:48
Here we go again !
LiveStrong
Back to Top
Rahxephon View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rahxephon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2012 at 08:52
Nosim aparatic za zube pa mi je zubarka rekla izbijeliti zube po završetku tretmana.

Inace je rekla da to košta oko 1200kn (u Sl. Brodu, dentološka ordinacija) i da se to radi u 3 navrata, tj. tri uzastopna tretmana. Ide jedan sloj tih kemikalija ili cega vec pa se saceka da se vidi reakcija pacijenta jer su neki pravo osjetljivi na to. Ako je sve u redu, bijeli se za još koju nijansu i ako je opet sve ok još jednom se to uradi i dobije konacan rezultat. Sve je to u razmaku od par dana, naravno.

Rekla je da se to bez neke velike opasnosti za zube (iako svako izbjeljivanje narušava caklinu) može ponoviti svake 2 godine i da je potrebno poslje svakog konzumiranja kolorirane hrane, cajeva i kafe prati zube.

Toliko o tome što je meni rekla Smile


Edited by Rahxephon - 13 Lipanj 2012 at 08:52
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 17:27
nemoj plakat, ne brini nema tu cenzure ali smije se komentirat
veselim se odgovoru od drafts3
Back to Top
drafts2 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drafts2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 17:11
ne znam što bih reklamirala kad nisam niti zubarica niti imam svoju ordinaciju ;) bila sam pratila ovaj topic dok sam odlucivala gdje cu izbjeljivat, ali nisam bila prijavljena pa sam htjela s vama podijelit svoje mišljenje  nakon što sam otišla

nisam fan foruma jer mi se uvijek nešto zbrejka kao i sad kada mi opet nije htio prihvatit password...

ja htjela pomoci! gdje mi je bila pamet...
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 13:06
nekak bi mi bilo pristojnije da je rekla eto ljudi reklamiram se
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 13:03
s jednim postom stvarno ne ispada kao reklama
LiveStrong
Back to Top
drafts View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote drafts Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 12:07
ljudi, ja sam izbjeljivala zube u stomatološkoj oridinaciji na vrbiku i prezadovoljna sam! oni vam sad do 25.07. imaju akciju i izbjeljivanje je samo 1000 kuna... naravno da sam to išla iskoristiti ;) fakat vam to preporucam ako ste razmišljali o izbjeljivanju.. ;)

ne želim da ispadne kao reklama pa ako vas zanima kontakt, javite mi se ;)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 18:57
 Theia ima li to ili nesto slicno tome a da se zove drukcije u ljekarni i koja je cijena u pitanju ako ima i tako,nije da iman zute zube,ali zasto ne bijelije...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2010 at 08:59
  Ipak sam došla do Crest Whitestripsa - super stvar!!!!
Back to Top
Rekreativac View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Listopad 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Rekreativac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Listopad 2010 at 08:24

 Ja sam prije 2-3 godine izbjeljivao zube sa peroxidom š0% i dan danas su mi bijeli, istina ne vise kao odmah poslije tretmana ali jos nikad za ove 2-3 godine nisam vratio onu staru (zutu) boju zuba.

Procedura je bila ovakva :

otisao kod stomatologa koji mi je napravio kalup, tacnije uzme otisak zuba i na osnovu njega napravi kalup od silikona u koji se stavlja taj peroxide

dok sam cekao da bude gotov kalup morao sam pregledati da nemam eventualno neki zub pokvaren, kad se to rijesilo onda se uklonio kamenac.

na kraju peroxide koji je u obliku gela stavio u kalup koji sam pred spavanje stavio na zube i vec ujutro sam se pozitivno sokirao. bilo je prijatelja kojima nisam nista govorio vec sam cekao njihovu reakciju :) prvo primjetim da me malo malo pa ljudi gledaju u zube, a onda slijede pitanja " de ba sta si to radio sa zubima, kako su ti tako bijeli" :)

E sad dok traje proces izbjeljivanja ne smije se piti kafa, crno vino, treba izbjegavati gazirano, izbjegavati paste za zube koje su u boji....

Sve me kostalo oko š00 eura i jos dan danas imam 2 "inekcije" peroksida ali nisam siguran da li im je prosao rok pa ga ne smijem ni koristiti :S

 

Edited by Rekreativac
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2010 at 12:22
ima jedan narodni recept koji djeluje na ocigled
nakon pranja pastom za zube, ne precesto - umociti cetkicu u prah sode bikarbone i trljati zube. IT HELPS :)
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
mm View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2010 at 11:41
nedugo sam bila kod zubarke na skidanju plaka, imam ga od pusenja
ugl, onda mi je preporucila Sensodyne Pronamel, od toga se stvar plak jako slabo, koristim ga vec nekih mj dana i vidi se razlika, jedino kaj kosta 40kn
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.