New Posts New Posts RSS Feed - Beachbody Insanity
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Beachbody Insanity

 Post Reply Post Reply Page  <1 4647484950 121>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2011 at 12:53

Odradila danas prvi fit test!!

na zagrijavanju sam pomislila, OVO NIJE ZA MENE....kasnije je bilo ok, a kad sam završila, savršeno !!

Veceras radim  Plyometric cardio tako da mi je nedjelja dan off!!


Evo rezultata:

switch kicks 7š

power jacks 46

power knees 82

power jumps 33

globe jumps 9

suicide jumps 2š

push up jacks š2

low plank oblique 34


Ajmo cure, zamrla je tema...pocmite s vježbanjem da jedna drugu poticemo na daljnji rad Smile pozzz!!!

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 15:51

  Ma nisam van kondicije, npr.trcim traku š5 min,i to tako da se zagrijem2-3 min a onda trcim minutu na 9 iminutu na š2, i takoš0 min...nakon toga odradim 3 kružna treninga svaki od po 3-4 vježbe u 8 ponavljanja i 4 serije...vijaca 2 min bez prestanka..i nakon toga utezi...nije neka kondicija ali i nije da sam u banani T&#ššš;ngue

Danas sam htjela pocet ali me nešto vrat ukocio (sjedacki posao)!


Skinula sam program ali nemam PLANA, samo vježbe, od kud da krenem, može li mi tko poslati plan vježbanja ako to postoji :D



Edited by bebolina
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 15:42
Nemozes ni teoretski biti na gornjoj granici biti cijelo vrijeme toliko dugo, to bu variralo , u trenutku predaha bu pao nesto, ali odmah se i brzo vratio.......ako si skroz van forme i u komi kaj se tice kondicije mozda bolje da ne pocinjes insanity odma nego da malo izgradis izdrzljivost prije
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 15:21

A mogu li na š80odratiti 45min trening,tj.smijem li  biti na gornjoj granici cijelo vrijeme?

I molim vas,koji od ova 2:

http://shop.dominatus.hr/ure-aji-c-35/canyon-cns-sw8-ez-pulse-p-205



http://shop.dominatus.hr/ure-aji-c-35/canyon-cns-sw4-heartmaster-p-š74

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 13:02
Ma formule su svakakve i relativno neprecizne, mogu varirati i do + - š0 otkucaja..... Uglavnom kada bi pazila da ne prelazis š60 nebi apsolutno nista mogla raditi.......u principu j 220- god , al ajde tu daj tih  - š0 mogucnost pogreske , dakle š80 ti nebi smio biti problemukoliko si zdrava i nemas nikakvih problema


Edited by The Phoenix
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 12:23
 
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

[QUOTE=alpinist]pisala je nešto o traci i trcanju, ......, al ko zna :)


Ja znam Big smile i ti si tocno mislio. Wink

Dakle, traku sam dala samo za primjer da mi je na njoj puls znao skakati do š70-š80 ali tamo imam pulsmetar i u svakog trenutku si ga mogu provjeriti.

sada, kada krecem na Instanyti necu imati uvid u brzinu rada moga srceka, pa sam zato mislila uzeti neki pulsmetar, kako Phoenix kaže, radi psihickog miraSmile.

naravno da necu stat s radom kad mi puls pređe određeni nivo, ali necu ni guslat š0-š5min na š90-200 otkucaja....

Kad smo vec kod toga, šta se ne broje max.otkucaji 220-godine i 70%od toga??

Ili? Preko koje granice ne smijem ici?


Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 12:00
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

pisala je nešto o traci i trcanju, pa sam zato mislio da na to misli, a za HIIT sam mislio u smislu maksimalnog da ne može fulati...


A nozda sma i ja krivo shvatio da treba za insanity :) mislim da nisam, al ko zna :)
Inace....pa mozda i je tesko fulat jer on pleše na maksimumu tada, al na HIIT-u je vrlo lako natjerat puls jako visoko ako radis onak kak treba, da daš dušu u njega :) Tak da ja ipak volim imat kontrolu kod maximalnih napora, cisto da igrom slucaja ili okolnosti ne pretjeram jer ga isto sa svoje 32 nebi volio nagurati i drzat  preko š90, tak da mi je psihicki lakse dat šš0% kad imam situaciju pod kontrolom, ovak si pomislim da cu se ubiti ponekad :)
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 11:30
pisala je nešto o traci i trcanju, pa sam zato mislio da na to misli, a za HIIT sam mislio u smislu maksimalnog da ne može fulati...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 11:27
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

pitanje je što želiš postici na traci? Ukoliko radiš HIIT tada ne možeš fulati sa pulsom, a ukoliko radiš cardio, mislim da je prevelika zadihanost i nemogucnost govora dovoljan pokazatelj prevelikog intenziteta.


ma ne misli ona da joj na traci treba pulsmetar, nego dok radi insanity.
I zasto mislis da ne moze fulati s pulsom za vrijeme HIIT-a?
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 11:11
pitanje je što želiš postici na traci? Ukoliko radiš HIIT tada ne možeš fulati sa pulsom, a ukoliko radiš cardio, mislim da je prevelika zadihanost i nemogucnost govora dovoljan pokazatelj prevelikog intenziteta.
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 11:11
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Nailazim na svakakve savjete....jedini razlog zašto bi ga kupila je taj što nisam baš u najboljoj formi,u teretanu idem tek mjesec dana i na traci bi mi znao puls full skakati. a cure kažu da je intenzitet do neba LOL a on bi mi zazvinio kad mije puls iznad dopuštenog.....inace nemam problema sa srcem ali sam na traci par puta mislila da ce mi srce iskocit koliko je brzo tuklo....C&#šš1;nfused


Normalno ej da ce ti skakati puls, ako mislis raditi insanity vjerovatno ce ti odmah varirati kroz cijelu vijezbu od š60 - š80 , pa mozda i preko i to je neminovno ukoliko radis program kako spada, tak da neznam kaj ti pulsmetar moze reci a da neznas, nema smisla prekidati vjezbu da bi spustila puls ili usporiti tempo jer to niej moguce ako radis insanity. I max puls ti sigurno nije š50-š60 kak si napisala , blize si vjerovatno brojci od š80 + - neki broj otkucaja.
Ja ga koristim u principu kada radim HIIT , cisto da si ne nabrijem puls na 200 ,kontrole radi, inace mi ne treba , cak i smeta prilikom treninga s utezima i nekih intenzivnijih treninga sa puno kretanja jer traka malo klizi i ne daje uviejk ocitanje, tak da nsiam siguran kod tih skakutanja dal bu ocitaval kak spada.
U svakom slucaju ako ti daje neku sigurnost, a niej ti bad ga kupit koristi ga.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 11:06
Sorry my bad...pobrkao sam :))
No ako ti treba mjerac pulsa, ako se ne varam na traci kojoj trciš bi tamo trebalo biti nešto za mjerit puls, provjeri jer više manje imaju svoj ugrađeni, negdje nasloniš ruke ili slicno, pitaj u teretani osobu koja radi mora da zna :)

A možeš i sama mjerit bez problema bez da kupiš mjerac pošto je to veoma jednostavno :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 10:48
Nailazim na svakakve savjete....jedini razlog zašto bi ga kupila je taj što nisam baš u najboljoj formi,u teretanu idem tek mjesec dana i na traci bi mi znao puls full skakati. a cure kažu da je intenzitet do neba LOL a on bi mi zazvinio kad mije puls iznad dopuštenog.....inace nemam problema sa srcem ali sam na traci par puta mislila da ce mi srce iskocit koliko je brzo tuklo....C&#šš1;nfused
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 10:39
iskreno, po meni je to bacanje love...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 10:25

Ok, da li da ga uzmem s obzirom da nisu skupi a nisam u topformipa mi otkucaju dosta skacu,znaci između ova 2:

http://shop.dominatus.hr/ure-aji-c-35/canyon-cns-sw8-ez-pulse-p-205



http://shop.dominatus.hr/ure-aji-c-35/canyon-cns-sw4-heartmaster-p-š74

Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2011 at 10:20
ne mjeri puls, to je interval timer, a ne pulsmetar...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 4647484950 121>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.